Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 87 – Numerologia anielska. Znaczenie ukryte w liczbie 87.

Anielski numer 87

Anielski numer 87 jest utworzony z harmonijnej kombinacji energii oraz wibracji numeru 8 oraz cyfry 7.  Anielska ósemka rezonuje z prawem Karmy czyli z duchowy prawem przyczyny i skutku które panuje we Wszechświecie, oraz z wibracjami manifestowania i przyciągania dobrobytu, bogactw oraz sukcesów, samodyscypliny i odpowiedzialności, cierpliwości, osobistej siły i potęgi, tradycji, wewnętrznej mądrości, praktyczności, dawania oraz otrzymywania. Natomiast anielski numer 7 niesie ze sobą energetyczne wpływy wewnętrznej wiedzy oraz zrozumienia, wytrwałości w dążeniach do celu, wyrafinowania oraz dostojności, dobrej fortuny, szczęścia, przebudzenia duchowego, misji duchowej oraz boskiego celu życia, oświecenia oraz rozwoju.

Anielski numer 87 jest bardzo silnym anielskim przesłaniem, które ma dać ci znak, że jesteś w stanie urzeczywistnić i przyciągnąć do twojego życia wszystko czego tylko potrzebujesz i pragniesz. Zachowaj pozytywne myślenie, co zapewni ci przyciąganie tylko pozytywnych wydarzeń i wszystkiego co dobre, na każdej płaszczyźnie. Ten anielski numer jest wyraźnym znakiem, który symbolizuje manifestowanie sukcesu, duchowego rozwoju, dobrobytu, pozytywnego rozwoju. Bądź wdzięczny, za wszystkie błogosławieństwa które spotkały cię w życiu i dziel się swoim szczęściem oraz dobrą fortuną z innymi.

Anielski numer 87 może także nieś ze sobą wiadomość, o tym, że jeżeli planujesz rozpoczęcie lub rozwinięcie swojej kariery, praktyki bądź profesji związanej z duchowością twoje pragnienia i intencje z tym związane zostaną spełnione. Twoje zaangażowanie, rozwój i praca w stosunku twoich duchowych aspiracji i oświecenia jest wspierana przez Anioły. Świetliste istoty cieszą się z twojego rozwoju, wykonałeś świetną robotę, jesteś proszony o kontynuacje spraw, które masz w planach.

 

Numer 87 także nawiązuje do anielskiego numeru 6.

 

Namaste. Światłość we Mnie kłania się ku światłości w Tobie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *