Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 68 – Wiadomość ukryta pod liczbą 68. Numerologia anielska.

Anielski numer 68

 

Anielski numer 68 jest utworzony z połączenia wibracji numeru 6 oraz cyfry 8. Anielska szóstka udziela od siebie atrybutów, odpowiedzialności, materialnych, ekonomicznych oraz finansowych aspektów życia, niesienia pomocy innym i samo poświecenia, dbania oraz zapewniania, ochrony, miłości w stosunku do rodziny oraz otoczenia, umiejętności kompromisu. Natomiast anielski numer 8 niesie ze sobą energie wewnętrznej siły oraz personalnego autorytetu, przyciągania dobrobytu i bogactwa oraz urzeczywistniania pragnień, odpowiedzialności i cierpliwości, bystrości w biznesie, osiągnięć oraz ambicji, prawdy i integralności, Karmy –prawa przyczyny i skutku panującego we Wszechświecie.

Anielski numer 68 mówi o odpowiedzialności za własne życie i osiąganiu sukcesów oraz dobrobytu poprzez twoje działania, starania oraz intencje. Anielski numer 68 mówi o tym, żebyś zaufał, że twoje potrzeby materialne oraz finansowe jak i również inne potrzeby codziennego życia będą zaspokojone. Nie musisz się o nic martwić wszystko będzie się działo za sprawą boskiego, naturalnego potoku wydarzeń. Jeżeli masz jakiekolwiek zmartwienia, zwątpienia lub lęki poproś o anielskie wsparcie oraz wskazówki.

Anielski numer 68 niesie także wiadomość od twoich aniołów, która ma na celu przekazać ci abyś dokonał „oczyszczenia”. Należy dokonać generalnych porządków, pozbyć się niepotrzebnych materialnych bogactw, i zrobić miejsce na to co ma nadjeść. Jeżeli planujesz sprzedawać jakiś nabytek Anielski numer 68 może sugerować, że ta rzecz bardzo szybko i łatwo opuści twoje życie.

Anielski numer 68 nawiązuje również do numeru 5.

Czy widujecie jakieś anielskie numeru bardzo często? Opowiedzcie mi o swoim doświadczeniach. Zachęcam do komentowania, zadawania pytań oraz dyskusji.

Namaste. Światłość we mnie kłania się ku Światłości w Tobie.

2 komentarze

  • Gc

    Witam, wlasnie ostatnie kilka miesiecy co chwilke widze gdzies 68…. i jest to kilka razy dziennie w okolicznosciach , conajmniej dziwnych, lub nie oczekiwanych… to sprawilo , ze szukam informacji ..”czym to jest ” i tu znalazlem opis wiec : dziekuje , ale nasuwaja sie kolejne pytania i nie wiem z kim pogadac . Po kolejne, moj rocznik to 68.. moj nr domu to tez 68 dzin nawet ..zaplacilem za jakies sadzonki.. w domu sobie licze ile reszty.. oczywiscie 68.. 🙂 i tak non stop.. nie wiem jak sie kontaktowac z tym aniolem 68 czy aniolami ? moze ktos cos podpowie , pozdrowki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *