Anielskie numery,  Numerologia

7474, 7744, 7444 itp. – Powtarzające się sekwencje numeryczne z cyframi 7 i 4.

Co mogą oznaczać powtarzające się sekwencje numeryczne zawierające cyfry 7 i 4?

Kombinacja numeryczna numerów 7 oraz 4 niesie ze sobą wiadomość mającą być w pewnym sensie podziękowaniem i gratulacjami płynącymi od twoich Aniołów. Anioły chcą przekazać ci, że do tej pory dokonałeś świetnej pracy nad sobą. Skup się na tym, aby twoje myśli zawsze były pozytywne, co będzie miał odbicie w twoim życiu. Twoje intuicja jest bardzo silna, dotychczas używałeś swojej wewnętrznej wiedzy w efektowny sposób. Powinieneś to kontynuować.

Wibracja anielskiego numeru 7 wiąże się z osobistymi prawdami, duchowością i oświeceniem oraz z tym co nieznane. Natomiast anielska czwórka niesie ze sobą energie budowania solidnych fundamentów na przyszłość oraz ciężkiej pracy. Kiedy w twoim otoczeniu pojawiają się kombinacje cyfry 4 oraz 7, może to być sugestia, abyś zaufał swoim talentom oraz intuicji i posłuchał jej głosu. To sprawi, że będziesz w stanie osiągnąć swoje cele z których będą płynąć długoterminowe korzyści.

Czy często widujecie jakieś numery lub sekwencje numeryczne? Opowiedzcie mi o swoich doświadczeniach, zawsze czytam wasze komentarze z zainteresowaniem, dopełniają one moje przekazy i sprawiają, że pogłębiam swoją wiedzę duchową. Namaste. Światłość we mnie kłania się ku światłości w tobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *