Anielskie numery,  Numerologia

7474, 7744, 7444 itp. – Powtarzające się sekwencje numeryczne z cyframi 7 i 4.

Co mogą oznaczać powtarzające się sekwencje numeryczne zawierające cyfry 7 i 4?

Kombinacja numeryczna numerów 7 oraz 4 niesie ze sobą wiadomość mającą być w pewnym sensie podziękowaniem i gratulacjami płynącymi od twoich Aniołów. Anioły chcą przekazać ci, że do tej pory dokonałeś świetnej pracy nad sobą. Skup się na tym, aby twoje myśli zawsze były pozytywne, co będzie miał odbicie w twoim życiu. Twoje intuicja jest bardzo silna, dotychczas używałeś swojej wewnętrznej wiedzy w efektowny sposób. Powinieneś to kontynuować.

Wibracja anielskiego numeru 7 wiąże się z osobistymi prawdami, duchowością i oświeceniem oraz z tym co nieznane. Natomiast anielska czwórka niesie ze sobą energie budowania solidnych fundamentów na przyszłość oraz ciężkiej pracy. Kiedy w twoim otoczeniu pojawiają się kombinacje cyfry 4 oraz 7, może to być sugestia, abyś zaufał swoim talentom oraz intuicji i posłuchał jej głosu. To sprawi, że będziesz w stanie osiągnąć swoje cele z których będą płynąć długoterminowe korzyści.

Czy często widujecie jakieś numery lub sekwencje numeryczne? Opowiedzcie mi o swoich doświadczeniach, zawsze czytam wasze komentarze z zainteresowaniem, dopełniają one moje przekazy i sprawiają, że pogłębiam swoją wiedzę duchową. Namaste. Światłość we mnie kłania się ku światłości w tobie.

3 komentarze

  • Beata

    Witam ja od dłuższego czasu widzę sekwencje liczb 77 ,777.Pojawia się ona we wszystkim i wszędzie.Odkąt widzę te liczby wiem ,że coś będzie się dziać i będzie to ok.ale zanim to się nastanie czekają mnie trudne chwile i faktycznie tak jest.Istatnio do tych liczb dołączyły 44,444 i jeszcze nie wiem co to oznacza.Moje życie ostatnio można porównać do jazdy kolejką górską.Raz jadę powoli ale skutecznie do góry by za chwilę spadać e dół a przy tym przeżywać koszmar i potem znów powstaje i od nowa spadam . Jestem tym już naprawdę umęczona ale tym razem jakoś mimo tylu przeciwności losu daję radę

    • Michał

      Tak, często widuje sekwencje 47 pod różnymi postaciami. A żywemu w czasach gdzie czas jest wyświetlany na różne sposoby to zazwyczaj ukazuje się to w godzinie. Np 15:47. W pojemności baterii 47%. Końcówce ceny itd. Wlasciw odkad sięgam pamięcią to było to za 13 minut pełna godzina. Wcześniej to interpretowałem jako coś pechowego, ponieważ źle w Polsce kojarzona jest liczba 13. Teraz moja wiedza trochę wykracza poza tamte schematy i raczej czuję silna więź z tą liczbą. Czuję jej pozytywny wpływ na mnie i taka jakby oponę. Pozdrawiam i myślcie pozytywnie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *