Prawo przyciągania

Prawo przyciągania – cz. I – Lista wdzięczności (law of attraction)

Dzisiaj chciałabym się z wami podzielić jedną z kilku metod które mogą wam pomóc w użyciu prawa przyciągania. Odkryłam tajemnicę tego prawa niecałe dwa lata temu, od tamtej pory nieco się nauczyłam i mam dla was kilka przydanych wskazówek. Stosowanie ich konsekwentnie będzie miało znaczy wpływ na jakość waszego życia i pomoże wam w zrealizowaniu waszych marzeń. Tak jak to było w moim przypadku.

Krok pierwszy

Lista wdzięczności – Powinniśmy zanotować to za co jesteśmy wdzięczni, co już posiadamy. Wiem że czasami czujemy, że nie ma tego zbyt wiele bądź nawet wcale. Chodzi o to by chociaż chwilowo zmienić wibrację z negatywnej na wibrację szczęścia i dobrobytu. Pomyślmy o tym co mamy. Ciepłe łóżko, dach nad głową, wodę, posiłek każdego dnia czy chociażby połączenie do internetu dzięki któremu mamy nieograniczony dostęp do informacji (naprawę jeżeli się zastanowimy jest tego wiele – ja definitywnie jestem wdzięczna za kawę każdego poranka ;).

Poprzez tworzenie „listy wdzięczności” wyrabiamy w sobie swoisty nawyk. Uczucie wdzięczności które czujemy przez kilka minut w czasie kreowania naszej listy, przenosi się na resztę dnia. Właśnie wtedy przyciągamy rzeczy zgodne z tą właśnie wibracją. Pamiętajmy jednak o tym, że nasze uczucie szczęścia i wdzięczności, za te nawet małe rzeczy które posiadamy, musi być szczere i konsekwentne. Powinniśmy robić taką listę każdego poranka, to wtedy nasz umysł jest najbardziej podatny na „zaprogramowanie”. Gwarantuję, że nawet jeśli obudzimy się rano nawet w najgorszym humorze, po zrobieniu takiej listy poczujemy się lepiej.

Jeżeli czujemy taką potrzebę możemy to również robić każdego wieczora. Miałam momenty w których czułam się okropnie, nic w ciągu dnia nie szło po mojej myśli. Wracając po wszystkim do domu, brałam notatnik do ręki i zapisywałam rzeczy za które jestem wdzięczna. Następnego dnia budziłam się z pozytywnym nastawieniem i w lepszym humorze, dotrzymywał mi on przez cały dzień.

Wszechświat uwielbia kiedy jesteś w „wibracji wdzięczności”, dzięki niej będziesz przyciągać więcej i więcej pozytywnych zdarzeń zgodnych z tą właśnie wibracją, Wszechświat cię nimi obdaruje. Lecz jeżeli będziesz ciągle desperacko powtarzać „oh tak bardzo chciałabym mieć to, czemu tego nie mam”, „chciałabym mieć tamto, a nie mogę teraz tego otrzymać” albo „nienawidzę że jest teraz tak…” będziesz przyciągać więcej negatywnych rzeczy których nie chcesz w swoim życiu. Dlaczego? Ponieważ to wibracja odwrotna, wibracja braku.

Metoda ta połączona z kilkoma innymi zaowocowała u mnie znalezieniem dobrze płatnej pracy wśród miłych ludzi, idealnej drugiej połówki i wymarzonymi podróżami. Więc nie mam innego wyjścia, mogę być tylko jeszcze bardziej wdzięczną niż przedtem.

Więcej na temat prawa przyciągania: Prawo przyciągania – cz. II – Lista marzeń i celów (law of attraction)

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *