Prawo przyciągania,  Rozwój duchowy

Prawo przyciągania – Mistrzowska metoda na spełnienie marzeń i stworzenie idealnej rzeczywistości dzięki niesamowitym właściwościom wody.

Czy chcecie wiedzieć jak przyciągnąć do swojego życia wszystko czego na ten czas potrzebujecie? Jak spełnić wasze duże i małe cele oraz marzenia? Odpowiadam – stosując prawo przyciągania. Sposobów na jego wykorzystanie jest dużo. Wiele z nich już przedstawiłam w innych postach z tej serii, zapraszam do zapoznania się z nimi. Każda z metod, działa mniej lub bardziej skutecznie zależnie od osoby, jej cech oraz nawyków. Jednak metoda którą przedstawię dzisiaj jest niezawodna, niezależnie od „stopnia wtajemniczenia”. Nalegam jednak abyście wypróbowali każdy ze sposobów żeby znaleźć coś co odpowiada wam w stu procentach.

Prawo przyciągania jest w swojej naturze bardzo proste, w skrócie: emanujesz energią negatywną – przyciągasz więcej złych zdarzeń i rzeczy, emanujesz energią pozytywną – przyciągasz więcej dobrego. W ten sposób ludzie emanują wieloma energiami które składają się na ich pole wibracji. Na ten przykład, problemy finansowe biorą się z wibracji braku, która może mieć kilka podłoży. Nie tylko tak oczywista sprawa, kiedy faktycznie nie masz pieniędzy i ciągle o tym rozmyślasz. Może być też tak, że nawet mając pieniądze boisz się je wydawać ponieważ ciągle myślisz o tym, że będą ci kiedyś potrzebne. Nie mówię tu o przypadkach, kiedy chcesz kupić wszystko co napotka twój wzrok, a o sytuacjach kiedy naprawdę czegoś chcesz, a jednak sobie tego odmawiasz mimo, że nie brakuje ci na ten moment funduszy. Wysyłasz wtedy wibracyjny sygnał, „w przyszłości pieniądze nie będą do mnie płynąć, będzie mi ich brakować„. W ten sposób będą zdarzać się sytuacje, które taką przyszłość ci wykreują.

Metoda dwóch kubków

Polega ona na „kwantowym przeskoku” w inną rzeczywistość używając wody. Brzmi śmiesznie, tajemniczo, dramatycznie? Nic w tym nadzwyczajnego, tak naprawdę przenosimy się między rzeczywistościami cały czas, kiedy dokonujemy jakiegokolwiek wyboru w naszym życiu. Jest tak dlatego, że istnieje nieskończona liczba wersji naszej rzeczywistości.

Metoda ta miała swój początek dzięki Doktorowi Masaru Emoto, który zauważył, jak słowa i intencje wpływają na strukturę wody i że jest ona nośnikiem informacji. Tym samym pośrednio udowadniając, że myśli mają duży wpływ na kreację naszej rzeczywistości. Oczywiście jest to traktowane jako fakt pseudonaukowy, ale wynikom jego badań nie da się zaprzeczyć. Przedstawił on między innymi w jaki sposób zamarza woda która była energetycznie naładowana pozytywnymi i negatywnymi słowami.

Woda przed modlitwą
Woda po modlitwie

 

 

 

 

 

 

Zabiję cię
Dziękuje ci

 

 

 

 

 

Dlatego, nawet jeżeli nie używacie prawa przyciągania, nalegam żebyście błogosławili wodę przed jej wypiciem. Możecie także prosić wodę o uzdrowienie/ oczyszczenie zewnętrzne i wewnętrznie podczas brania kąpieli lub prysznica.

Metodę dwóch kubków stosowałam przez tydzień (efekty można zauważyć nawet wcześniej), rano, po południu i wieczorem/w nocy. Przedstawię wam jak ją stosować w kilku prostych krokach:

 1. Przygotuj dwie szklanki lub kubki albo słoiki. Osobiście zwykłe piję z kubków, jest mi to bardzo znajome więc i tym razem ich użyła.
 2. Umieść na nich etykiety.
 3. Na pierwszym z kubków umieść etykietę z napisem „obecna rzeczywistość” + krótki opis niepożądanej sytuacji np. „Mam blokadę finansową, pieniądze do mnie nie płyną”
 4. Na drugim z kubków umieść etykietę z napisem „upragniona rzeczywistość” + krótki opis pożądanej rzeczywistości np. „Jestem magnesem pieniędzy.”, „Pieniądze które wpuszczam w obieg, wracają do mnie tysiąckrotnie.”, „Pieniądze płyną do mnie z wielu różnych źródeł.”
 5.  Napełnij pierwszy kubek wodą.
 6. Trzymając kubek w ręce, poczuj oraz pomyśl o tym jak czujesz się w tej sytuacji w której się znajdujesz np. Czujesz frustrację z powodu braku pieniędzy, nie jesteś finansowo niezależny, czujesz się więziony i brak ci wolności, wiesz że  jest to spowodowane tym, że od dziecka ci wmawiano, że pieniądze wymagają poświęceń i są trudne do zdobycia.
 7. Musisz poczuć te negatywne emocje, uzewnętrznić je i przekazać je wodzie, inaczej będą one zalegały w twoich myślach i przeszkodzą w przyciąganiu tego co dobre.
 8. Zrób teraz „przeskok rzeczywistości”. Przelej wodę z pierwszego kubka do kubka z etykietą „upragniona rzeczywistość„.
 9.  Pamiętaj, że najważniejszą częścią prawa przyciągania są uczucia i emocje. Powtórz więc poprzednie kroki, weź kubek do ręki. Poczuj oraz pomyśl, tym razem o tym, jak to jest kiedy posiadasz finansową stabilizację, np. Co czujesz wiedząc że już nigdy nie zabraknie ci pieniędzy, nie musisz rozplanowywać wydatków ani zastanawiać się nad zakupami. Uczucie wolności, niezależności finansowej, czujesz że możesz zrobić i mieć wszystko czego pragniesz. Czujesz że masz możliwość spełnić cele i marzenia, rozwijać się. Być może czujesz ulgę, brak napięcia i stresu, jakby to był przełom w twoim życiu.
 10. Po tym jak poczujesz te wszystkie pozytywne emocje (a powinieneś skupić się nad tym przez co najmniej minutę) wypijasz wodę.

Rytuał ten najlepiej powtarzać trzy razy dziennie, rano, popołudniu i wieczorem. Można go stosować aby przyciągnąć cokolwiek chcemy. Pieniądze były tylko przykładem.

Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Podzielcie się doświadczeniami jeżeli spróbowaliście tej metody, jestem bardzo ciekawa co uda wam się przyciągnąć.

4 komentarze

 • Cayenne

  Bardzo mi miło i dziękuję za ten post! Bardzo inspirujący <3
  Chciałabym zauważyć, że brakuje mi opisu samej autorki, kilku zdań na jej temat może nawet zdjęcia. Gdyby takie coś było, czułabym się bliżej i kontakt były bardziej ''prawdziwy'' bo anonimowy blog jest dosyć taki smutny.. Jakbym pisała do robota albo kogoś, o kim nie mam pojęcia.

 • Martyna

  Ciesze sie,ze tu trafilam 🙂 Normalnie mam wrazenie ze,to co Ty juz przyciagnelas to moje Zyczenia.
  Zaczynam stosowac Metode Dwoch Kubkow,napisze co z tego wyszlo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *