Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 33 – Znaczenie anielskiej liczby 33. Numerologia.

Anielski numer 33

Anielski numer 33 jest utworzony z wibracji numeru 3,w tym przypadku o zwiększonej, podwójnej sile wykazującej jeszcze bardziej znaczący wpływ na życie. Anielska trójka niesie ze sobą energie samoekspresji, rozwoju, talentów, spontaniczności, umiejętności, odwagi, komunikacji, wzrostu, szerokich horyzontów, asystowania, otwartego umysły, przyciągania oraz urzeczywistniania pragnień. Numer 3 rezonuje również z energią Wniebowstępionych Mistrzów i sugeruje, że są oni w pobliżu ciebie oraz będą ci asystować jeśli tylko będziesz tego potrzebował i o to zapytasz. Mistrzowie pomogą ci dostrzec czystość, pokój, jasność i miłość wewnątrz ciebie. Dzięki nim będziesz mógł skupić się na tym co w tobie dobre i sprawisz, że te cechy będą dominować. Mistrzowie również pomogą ci w odnalezieniu twojej boskiej iskrę w tobie i zauważeniu jej w innych. Będą również asystować ci w spełnianiu twoich pragnień i kreowaniu idealnej dla ciebie rzeczywistości za sprawą prawa przyciągania. Anielski numer 33 jest także powiązany z numerem 6 (3+3=6).

Numer 33 jest Mistrzowskim Numerem, który rezonuje z energiami, szczerości, współczucia, inspiracji, odwagi, dyscypliny, waleczności, błogosławieństw. Ten numer niesie wiadomość mówiącą o tym, że wszystko jest możliwe, symbolizuje również przewodnictwo. Numer 33 w wielu przypadkach, może być silniej powiązany z Niebowstąpionymi Mistrzami i ich obecnością niż z Aniołami. Mistrzowie są do twojej dyspozycji i będą ci asystować, wystarczy prośba. Jeżeli masz jakieś nurtujące pytania, dostaniesz od nich odpowiedzi, a kiedy zbłądzisz nakierują cię na odpowiednią ścieżkę.

Anielski numer 33 doda ci odwagi, abyś mógł żyć swoim życiem pełen optymizmu oraz entuzjazmu. W pewności i bezpieczeństwie, wiedząc że otrzymałeś błogosławieństwo, miłość i wsparcie we wszystkim co robisz. Żyj radośnie, z pasją i z poczuciem celu, a to sprawi że urzeczywistnisz twoje prawdziwe pragnienia. Bądź gotów na to, aby rozszerzyć twoją duchową wiedzę i świadomość.

Anielski numer 33 jest wiadomością od twoich Aniołów, która mówi o tym, że wszelkie pozytywne zmiany które chcesz wprowadzić, bądź projekty które chciałbyś teraz zacząć, będą warte twojego czasu i wysiłku. Anioły będą ci asystować podczas ich wykonywania.

Zobacz także:

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *