Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 7 – Czy wszędzie widzisz numer 7? Co to może oznaczać?

Dzisiaj przekażę wam jakie znaczenie ma numer 7. Jeżeli często łapiesz się na tym, że widzisz ten numer, oznacza to, że prawdopodobnie jest od wiadomością od aniołów.

Anielski numer 7, daje ci znak żebyś spojrzał w głąb siebie jeszcze bardziej, skupił się głęboko na swoim rozwoju duchowym, rozwinął skrzydła i żebyś dzielił się swoją wiedzą z innymi. Anielska siódemka nakłania do nauki nowych umiejętności, słuchania swojego wewnętrznego instynktu i mądrości, wyjścia ze strefy komfortu by rozwinąć swój potencjał. Rośnij w siłę, nabywając coraz to większą wiedzę i aktualizując ją nowo nabytymi informacjami. Masz bardzo ważną misję duchową i cel w życiu które łączą się z nauczaniem, przekazami oraz uzdrawianiem innych. Masz misję którą jest pomoc ludzkości. Słuchaj swojego wnętrza, a dowiesz się co do ciebie pasuje i w jaki sposób możesz się przyczynić i pomóc. Nie mówimy tu tylko o wielkich bohaterskich czynach (chociaż te też się zdarzają), a codziennych sprawach czy obraniu odpowiedniej ścieżki rozwoju. Masz za zdanie być przykładem dla innych i inspirować ich by podążali i szukali swojej pasji i celu życiowego.

Anielski numer 7 rezonuje z wibracjami i energiami wiary i duchowości, świadomości zbiorowej, przebudzenia duchowego, oświecenia, rozwoju, akceptacji, stoicyzmu, ciszy, perfekcji, stabilności, czystości, godności, wyrafinowania, edukacji, nauki, ewolucji, pisania, logiki, głodu wiedzy, geniuszu, specjalizacji, indywidualizmu, intencji, filozofii, posiadania szczęścia, niezależności, determinacji, zrozumienia ale także izolacji, samotności, umiejętności radzenia sobie z trudnościami (nieodmiennie związanej z wczesnym etapem przebudzenia duchowego), nonkonformizmu, religii, ekscentryczności, rytuałami, wiedzy, sekretów, mistycyzmu, ekscentryzmu, głębokiej kontemplacji, intuicji, pokoju, wytrzymałości, emocji i uczuć, umiejętności obdarzania zrozumieniem, uzdrowienia i bycia uzdrowicielem, odporności, celu, wewnętrznej siły, posiadania „nadprzyrodzonych” umiejętności.

Dlatego też numer 7 nakłania cię, byś skupił się na służbie i pomocy innym jeżeli takowe umiejętności posiadasz bądź jesteś w trakcie ich nabywania. Anioły chcą by twoja ścieżka rozwoju i/lub kariera były związane z pomocą ludziom i służbą z poziomu serca.

Poprzez numer 7 Anioły przekazują ci, że pokonasz przeszkody które napotkasz i wkrótce wszystkie twoje plany zakończą się sukcesem. Twoje Anioły są usatysfakcjonowane i patrzą z dumą na wybory których dokonałeś, ciesząc się razem z tobą. Dają ci znak, że ścieżka życiowa którą wybrałeś doprowadzi cię do czegoś dobrego. Chcą, abyś kontynuował i podejmował dalsze kroki w tą stronę, by wypełnić swoją misję duszy i wyższy, boski cel. Wiedz, że Anioły są cały czas przy tobie wspierając cię na tej drodze do sukcesu. Pozytywne wydarzenia będą do ciebie płynąć bez żadnych przeszkód. Pomoże ci to w twoich dalszych poczynaniach.

Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Czy ktoś z was widywał numer 7 bądź inny zbyt często? Opowiedzcie mi o swoich doświadczeniach. Namaste.

14 komentarzy

 • ewka

  Bardzo często ,,nachodzą,, mnie te cyfry np.77777 i bardzo sobie cenię te opisy przypadajace do tych liczb. Człowiek chciałby posłyszeć to co jest dla niego miłe i bardzo budujące. Może to są wróżby, może i wołanie od Aniołów i wolę aby było to od nich, Aniołów. Wierzę. Dziękuję. Pozdrawiam. Ps: zapraszam do mojego bloga 😉 Może i tam jest ten Anioł?

   • angel

    To witam w klubie:D 😉 Ja mam to samo,z tym że nie jest to że cały rok dzień w dzień 7 widzę,ale jakby się zastanowić to ciągle mi towarzyszy w życiu(w końcu zaczęłam się smiać z tego bo na początku niepokoiło mnie to że ta liczba w kółko się powtarza nawet gdy np spojrzałam na niebo to bywało że i w takich chwilach 7 widziałam choć logicznie rzecz biorąc nie było tam żadnej 7….Tak więc po pewnym czasie chyba się oswoiłam z tym i mówię sobie nieraz od tamtej pory że prześladuje mnie 7,że to chyba mój wierny przyjaciel/towarzysz życia;) ).Tj. etapami to przychodziło,czyli np przez pół roku bądź dłużej miałam spokój z tym(wogóle żadnych powtarzających się liczb)aż któregoś dnia znów zauważam że coś się dzieje(7 znów zaczyna się powtarzac w moim życiu co z kolei daje mi do myślenia o co chodzi z tym).Czytałam o tym już nieraz,jednak zawsze mnie to zadziwia:)i w przypadku 7 jest to pozytywna wiadomość:).Miło znów przeczytać coś motywującego aczkolwiek wciąż nie wiem co mam robić….Quo vadis 7….

 • Bogumił

  Witam serdecznie ?. Od jakiegoś czasu ulegam wpływom cyfr i liczb… 7,13, 9,8…..4…Przekonany,jestem po tym wszystkim, czego doświadczyłem w życiu.,że to wszystko prawda, jakbym czytał o sobie… Pozdrawiam serdecznie ? ?

  • ALDONA

   Dzień dobry ?
   Wczoraj całą drogę z Niemiec do Polski (wracalam na wakacje do domu rodzinnego) widziałam 7. Piękne i niesamowite. Jestem wdzięczna moim Aniołom ?❤?❤

 • Ofrana

  7 i jej kombinacje widzę bardzo intensywnie i nagminnie, gdy ma zdarzyć się coś dobrego, czuję wtedy spokój, bo wiem, że wszystko jest dobrze. Zdarzają się też wtedy niesamowite przypadki w moim życiu. Trwa to zwykle koło tygodnia dwóch, kiedy 7 poprzedza te wydarzenia, następnie już jej nie widzę tak intensywnie. Jest jeszcze kombinacja 1 i 3 razem, niestety wtedy nie dzieje się dobrze i źle się czuję, gdy pojawiają się nagminnie bo wiem, że coś niedobrego,,wisi w powietrzu”. Myślę jednak, że to niesamowite, wiem że,,anioły” istnieją, choć ciężko to logicznie pojąć, ma szczęście zawsze miałam dobrą intuicję i dużą empatię, być może takie osoby z wysokimi wibracjami są bardziej na to wyczulone.

  • angel

   Ofrana,z tego co mi wiadomo 1 to symbol początku,narodzin,i jeszcze wiele innych znaczeń których nie pamietam:)aczkolwiek nie powiedziałabym że to oznacza coś przykrego,negatywnego,złego itd.itp.3 też chyba nie najgorzej choć demotywujące jest jak dla mnie w niej to ze to symbol czasu ciężiej pracy przed tobą,trudnych(?)zmian czy jakoś tak z tego co pamiętam.Z 2 razy miałam i ją jako powtarzającą się liczbę,ale i tez wtedy była ze mną ukochana 7;) :P.

 • Czemu...

  To jest dziwne ale proszę o pomoc jakąś mam co chwilę liczby lustrzane jak nie 03.03 to 12.12 itp najczęściej jak patrzę na godzinę jest zawsze 12.07 18.07 godzina 15.07 ostatnio 07.07 i to 07 nie wiem co może oznaczać

 • Renata

  Witam, od pewnego czasu zdałam sobie sprawę że w całym moim życiu towarzyszy/ towarzyszą mi liczby 7…Mój rok urodzin to 77 , mieszkam przy budynku z nr 7. Mój syn ma bardzo rzadką chorobę, trudną w leczeniu i gdy zachorował przebywał i leczył się w szpitalu w budynku nr 7.
  Od jakiegoś czasu jestem po rozstaniu z partnerem. Gdy próbuje poznać nową osobę mężczyznę to albo okazuje się że jest numerologiczną liczbą 7 albo np w kawiarni okazuje się że nasze zamówienie ma numer 7 .
  Gdy zdawałam kurs prawa jazdy teoretyczny miałam stanowisko przy komputerze nr 7 , praktyczny wylosowałam samochód z nr 7.
  Dodam że ja sama jestem z daty urodzenia liczbą 11

  • angel

   Z tego co mi wiadomo 11 to liczba mistrzowska;)nie pamietam za wiele z jej opisu,mam słaby obraz co do jej znaczenia,ponoć mój były nią jest(gdy zaczęłam się interesować a raczej dowiedziałam się o numerologii i co tzn).Ale jakoś tamten opis 11 dziwnym trafem nie bardzo pasował do niego…No chyba że go wcale nie znam….
   Mój nr też mi nie pasuje,kompletnie siebie nie widzę w tej liczbie która ponoć jestem(wyliczona na podstawie daty ur),bardziej czuję się innymi cyframi którymi nie jestem….Jeśli mamy kierować się wyliczeniem z daty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *