Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 7 – Czy wszędzie widzisz numer 7? Co to może oznaczać?

Dzisiaj przekażę wam jakie znaczenie ma numer 7. Jeżeli często łapiesz się na tym, że widzisz ten numer, oznacza to, że prawdopodobnie jest od wiadomością od aniołów.

Anielski numer 7, daje ci znak żebyś spojrzał w głąb siebie jeszcze bardziej, skupił się głęboko na swoim rozwoju duchowym, rozwinął skrzydła i żebyś dzielił się swoją wiedzą z innymi. Anielska siódemka nakłania do nauki nowych umiejętności, słuchania swojego wewnętrznego instynktu i mądrości, wyjścia ze strefy komfortu by rozwinąć swój potencjał. Rośnij w siłę, nabywając coraz to większą wiedzę i aktualizując ją nowo nabytymi informacjami. Masz bardzo ważną misję duchową i cel w życiu które łączą się z nauczaniem, przekazami oraz uzdrawianiem innych. Masz misję którą jest pomoc ludzkości. Słuchaj swojego wnętrza, a dowiesz się co do ciebie pasuje i w jaki sposób możesz się przyczynić i pomóc. Nie mówimy tu tylko o wielkich bohaterskich czynach (chociaż te też się zdarzają), a codziennych sprawach czy obraniu odpowiedniej ścieżki rozwoju. Masz za zdanie być przykładem dla innych i inspirować ich by podążali i szukali swojej pasji i celu życiowego.

Anielski numer 7 rezonuje z wibracjami i energiami wiary i duchowości, świadomości zbiorowej, przebudzenia duchowego, oświecenia, rozwoju, akceptacji, stoicyzmu, ciszy, perfekcji, stabilności, czystości, godności, wyrafinowania, edukacji, nauki, ewolucji, pisania, logiki, głodu wiedzy, geniuszu, specjalizacji, indywidualizmu, intencji, filozofii, posiadania szczęścia, niezależności, determinacji, zrozumienia ale także izolacji, samotności, umiejętności radzenia sobie z trudnościami (nieodmiennie związanej z wczesnym etapem przebudzenia duchowego), nonkonformizmu, religii, ekscentryczności, rytuałami, wiedzy, sekretów, mistycyzmu, ekscentryzmu, głębokiej kontemplacji, intuicji, pokoju, wytrzymałości, emocji i uczuć, umiejętności obdarzania zrozumieniem, uzdrowienia i bycia uzdrowicielem, odporności, celu, wewnętrznej siły, posiadania „nadprzyrodzonych” umiejętności.

Dlatego też numer 7 nakłania cię, byś skupił się na służbie i pomocy innym jeżeli takowe umiejętności posiadasz bądź jesteś w trakcie ich nabywania. Anioły chcą by twoja ścieżka rozwoju i/lub kariera były związane z pomocą ludziom i służbą z poziomu serca.

Poprzez numer 7 Anioły przekazują ci, że pokonasz przeszkody które napotkasz i wkrótce wszystkie twoje plany zakończą się sukcesem. Twoje Anioły są usatysfakcjonowane i patrzą z dumą na wybory których dokonałeś, ciesząc się razem z tobą. Dają ci znak, że ścieżka życiowa którą wybrałeś doprowadzi cię do czegoś dobrego. Chcą, abyś kontynuował i podejmował dalsze kroki w tą stronę, by wypełnić swoją misję duszy i wyższy, boski cel. Wiedz, że Anioły są cały czas przy tobie wspierając cię na tej drodze do sukcesu. Pozytywne wydarzenia będą do ciebie płynąć bez żadnych przeszkód. Pomoże ci to w twoich dalszych poczynaniach.

Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Czy ktoś z was widywał numer 7 bądź inny zbyt często? Opowiedzcie mi o swoich doświadczeniach. Namaste.

7 komentarzy

  • ewka

    Bardzo często ,,nachodzą,, mnie te cyfry np.77777 i bardzo sobie cenię te opisy przypadajace do tych liczb. Człowiek chciałby posłyszeć to co jest dla niego miłe i bardzo budujące. Może to są wróżby, może i wołanie od Aniołów i wolę aby było to od nich, Aniołów. Wierzę. Dziękuję. Pozdrawiam. Ps: zapraszam do mojego bloga 😉 Może i tam jest ten Anioł?

  • Bogumił

    Witam serdecznie 😉. Od jakiegoś czasu ulegam wpływom cyfr i liczb… 7,13, 9,8…..4…Przekonany,jestem po tym wszystkim, czego doświadczyłem w życiu.,że to wszystko prawda, jakbym czytał o sobie… Pozdrawiam serdecznie 😉 😘

  • Ofrana

    7 i jej kombinacje widzę bardzo intensywnie i nagminnie, gdy ma zdarzyć się coś dobrego, czuję wtedy spokój, bo wiem, że wszystko jest dobrze. Zdarzają się też wtedy niesamowite przypadki w moim życiu. Trwa to zwykle koło tygodnia dwóch, kiedy 7 poprzedza te wydarzenia, następnie już jej nie widzę tak intensywnie. Jest jeszcze kombinacja 1 i 3 razem, niestety wtedy nie dzieje się dobrze i źle się czuję, gdy pojawiają się nagminnie bo wiem, że coś niedobrego,,wisi w powietrzu”. Myślę jednak, że to niesamowite, wiem że,,anioły” istnieją, choć ciężko to logicznie pojąć, ma szczęście zawsze miałam dobrą intuicję i dużą empatię, być może takie osoby z wysokimi wibracjami są bardziej na to wyczulone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *