Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 46 – Energie ukryte w liczbie 46. Numerologia Anielska.

Anielski numer 46

Anielski numer 46 jest harmonijnym połączeniem atrybutów energetycznych numeru 4 oraz cyfry 6. Anielska czwórka rezonuje z energiami wewnętrznej mądrości, progresu i rozwoju, służby dla innych, organizacji, praktyczności, stabilności oraz umiejętności, naszych pasji oraz tego co napędza nas do działania, budowania solidnych fundamentów dla siebie jak i również innych. Natomiast anielski numer 6 oferuje od siebie wibracje współczucia oraz empatii, wdzięczności, miłości w rodzinie oraz ogniska domowego, kompromisów i ułatwień, niezawodności oraz odpowiedzialności, wychowania i zadbania. Numer ten także nawiązuje do zabezpieczenia oraz materialnych aspektów życia.

Anielski numer 45 jest wiadomością od twoich Aniołów, która sugeruje abyś skupił się w tym momencie na materialnym świecie, jako że możesz zboczyć ze ścieżki prowadzącej do celu twojego życia oraz misji duchowej poprzez zmartwienia finansowe i/lub stany lękowe z nimi powiązane. Twoje Anioły proszą cię abyś odpuścił i odesłał swoje zmartwienia z intencją transformacji ich w energie światła (na przykład podczas medytacji lub modlitwy, ponieważ blokują one przepływ pozytywnej energii, a co za tym idzie blokują dobre wydarzenia w twoim życiu. Utrzymuj nadzieje i zaufaj, że wszystkie twoje materialne oraz finansowe potrzeby zostaną spełnione jeżeli tylko przestaniesz bać się braku lub/i straty. (Więcej na ten temat w postach na temat prawa przyciągania).

Anielski numer 46 niesie za sobą przekaz który sugeruje, że twoje Anioły proszą cię o to, byś odrzucił swoje zmartwienia i lęki, co sprawi, że będą mogły asystować ci pomóc w dostarczeniu i zdobywaniu wszystkiego czego potrzebujesz w sferze materialnej oraz duchowej. Wystarczy wtedy, że zrelaksujesz się i poprosisz o anielską pomoc i wskazówki.

Poprzez ukazanie anielskiego numeru 46 Anioły chcą nakłonić cię do utrzymania pozytywnych i optymistycznych myśli dotyczących spraw materialnych w twoim życiu. Zaufaj, że determinacja, ciężka praca oraz rozwaga sprawią, że wszystkie twoje potrzeby zostaną zaspokojone.Numer 46 także nawiązuje do anielskiego numeru 10 oraz numeru 1 (4+6=10, 1=0=10).

Jakie inne numery pojawiają się w waszym życiu często? O których z nich powinnam napisać? Zapraszam do komentowania i zadawania pytań.

Namaste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *