Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 34 – Co może oznaczać anielska liczba 34? Numerologia anielska.

Anielski numer 34

Anielski numer 34 jest utworzony z atrybutów energetycznych numeru 3 oraz cyfry 4. Anielska trójka rezonuje z energiami samoekspresji, optymizmu, kreatywności, radości, rozwoju, komunikacji, społeczeństwa, wzrostu, charyzmy oraz urzeczywistniania twoich pragnień. Numer 3 także nawiązuje do Wniebowstępionych Mistrzów. Natomiast numer 4 nawiązuje do wibracji organizacji, praktyczności, determinacji, ciężkiej pracy, odpowiedzialności, pracowitości, pasji, tworzenia solidnych fundamentów dla przyszłości, rzetelności, przezorności, energii. To sprawia, że numer 34 jest numerem łączącym w sobie kreatywność wraz z przemyślanym wysiłkiem i ciężką pracą, która ma na celu przyciągnąć pozytywne energie, okazje i rezultaty do twojego życia.

Numer 34 może także nawiązywać do Anielskiego Numeru 7 (3+4=7).

Anielski numer 34 niesie ze sobą wiadomość mówiącą o tym, że Wniebowstąpieni Mistrzowie oraz Anioły są blisko ciebie. Możesz komunikować się z nimi, bez przeszkód komunikować, na wybrany przez siebie sposób – czy to za pomocą medytacji czy modlitwy. Powiedz im o swoich marzeniach, pragnieniach, uczuciach, a nawet lękach czy słabościach, o czym tylko chcesz. Ich odpowiedzi będziesz słyszała bądź czuła na wszystkich poziomach. Powinieneś szukać odpowiedzi w znakach, swoich myślach i pomysłach, czy nawet zasłyszanej rozmowie albo piosence o trafnym przesłaniu, która własnie została puszczona w radiu, w dziwnie odpowiednim momencie. Zaufaj także i skup się na swojej intuicji i mądrości.

Anielski numer 34 jest także przekazem, który ma dać ci znak, abyś poświecił trochę dodatkowego czasu i wysiłku względem twojej twórczości bądź kreatywnej pracy. To sprawi, że będziesz mógł być pewny długoterminowych korzyści. Zaufaj, że praca którą wykonujesz, będzie przynosić ci pożytek przez długi, długi czas. Zarówno teraz jak i w dalekiej przyszłości.

Czy widujecie jeszcze jakieś podejrzane numery zdecydowanie zbyt często? Opowiedzcie mi o swoich doświadczeniach. O których liczbach powinnam jeszcze napisać? Zapraszam do dyskusji, komentarzy i zadawania pytań.

Namaste. Światło we mnie kłania się ku Światłości w Tobie.

Jeden komentarz

  • Maciej A.

    Od początku plandemii przewija się przez moje życie prawie codziennie liczba 52. Czy to numer mieszkania, który miałem kupić, czy to spojrzę na telefon a tam 52% baterii, czy to w jakiś grach czy zegarkach. Nie wiem skąd się to u mnie wzię ło, co oznacza i co mam z tym zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *