Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 30 – Przekazy ukryte w anielskiej liczbie 30. Numerologia.

Anielski numer 30

Anielski numer 30 jest utworzony z energii numeru 3 i cyfry 0. Anielska trójka niesie ze sobą wibracje spontaniczności, entuzjazmu, samoekspresji, rozwoju, charyzmy, komunikacji, inspiracji, kreatywności, obfitości, wzrostu. Numer 3 także nawiązuje do prawa przyciągania i urzeczywistniania swoich pragnień, oraz wskazuje na obecność Wniebowstąpionych Mistrzów w twoim otoczeniu. Anielska cyfra zero natomiast rezonuje z jednością, nieskończonością, wiecznością, kontynuacją cykli, podążaniem za uczuciem oraz z nowym początkiem. Numer zero również niesie wibracje wyborów, potencjałów i niesie wiadomość która ma nakłonić cię do rozwijania twoich duchowych aspektów. Może symbolizować początek twojej duchowej przygody oraz ukazuje i podkreśla twoje wątpliwości i niepewności które możesz napotkać na tej drodze. Sugeruje również, abyś słuchał twojej wewnętrznej mądrości, intuicji i twojego wyższego ja, ponieważ to stąd będą płynąć odpowiedzi na twoje wszystkie pytania.

Numer 0 podkreśla oraz wzmacnia energie anielskich cyfr z którymi się pojawia – w tym przypadku numeru 3. To sprawia, że numer 30 jest numerem naładowanym energiami kreatywności, szczęścia, przebudzenia duchowego, towarzyskości oraz połączenia duchowego ze Źródłem. Anielski numer 30 także wiąże się anielskim numerem 3 (3+0=30).

Anielski numer 30 niesie wiadomość od twoich Aniołów oraz Wniebowstąpionych Mistrzów, że jest to czas w którym powinnaś lub powinieneś zastanowić się nad twoimi sukcesami i osiągnięciami. Okaż wdzięczność za wszystkie nagrody i dobrobyt który zdołałeś przyciągnąć do twojego życia i otwórz się na otrzymywanie wielu innych należnych ci błogosławieństw, miłości oraz wsparcia od twoich Aniołów.

Jeżeli często widujesz numer 30 może to oznaczać, że Anioły próbują przyciągnąć twoją uwagę. Chcą abyś wiedział, że powinieneś podążać za twoją intuicją oraz boskimi wskazówkami płynącymi z góry. To sprawi, że będziesz w stanie podjąć odpowiednią akcję w odpowiednim czasie. Powinieneś podążać twoją życiową ścieżką i tym samym wypełniać misje twojej duszy. Anioły cały ten czas będą tuż obok ciebie oferując swoje wsparcie.

Anielski numer 30 także nakłania cię do tego, abyś był szczery i otwarty w twoich kontaktach z innymi. Uzewnętrzniaj się i dziel się swoim szczęściem i optymizmem. To sprawi, że będziesz przyciągał jedynie to co pozytywne w każdej dziedzinie twojego życia.

Anielski numer 30 mówi również o tym, że ta silne i czyste połączenie które masz z duchowym wymiarem pozwala ci na komunikacje bez przeszkód oraz otrzymanie anielskiego wsparcia kiedy tylko będziesz tego potrzebował. To sprawi, że będziesz w stanie zaakceptować i rozwijać twoje duchowe zdolności i dane ci potencjały oraz używać ich do ulepszenia twojego życia.

Namaste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *