Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 35 – Znaczenie liczby 35. Numerologia anielska.

Anielski numer 35

Anielski numer 35 jest utworzony z wibracji i atrybutów cyfry 3 oraz numeru 5. Anielska trójka rezonuje z energiami optymizmu i radości, wzrostu i rozwoju, samoekspresji i komunikacji, entuzjazmu i inspiracji. Numer 3 także może nawiązywać do Wniebowstępionych Mistrzów, którzy pomogą ci znaleźć miłość, pokój oraz jasność w twoim wnętrzu. Pomogą Ci również ze skupieniem się na twojej Boskiej iskrze oraz w zauważeniu tej pięknej cząstki u innych. Będą także asystować ci w przyciągnięciu i urzeczywistnieniu twoich pragnień. Natomiast anielski numer 5 niesie ze sobą wibracje zmian, podejmowania ważnych życiowych decyzji, motywacji, osobistej wolności, umiejętności dostosowywania się do sytuacji, nauki poprzez życiowe doświadczenia, wszechstronności, dużych możliwości, różnorodności, zaradności oraz postępu. To sprawia, że anielski numer 35 jest numerem o energii kreatywności, motywacji, wyobraźni, okazji, wizji oraz przygody. Numer 35 także nawiązuje do anielskiego numeru 8 (3+5=8).

Anielski numer 35 sugeruje, że Wniebowstąpieni Mistrzowie są z tobą i będą cię prowadzić oraz asystować ci podczas wdrażania wszystkich ważnych zmian w twoim życiu.

Anielski numer 35 ma także być wiadomością od twoich Aniołów, mówiącą o tym, że czekają cię pozytywne zmiany życiowe. Twoje pasje i twój cel życiowy może stanąć pod znakiem zapytania.

Anielski numer 35 także ma ci przekazać abyś polegał na twoich umiejętnościach komunikacyjnych, kreatywnych oraz innych naturalnych zdolnościach. Pozwól sobie na utrzymanie otwartego serca oraz umysłu, podczas nadchodzących w twoim życiu zmian. Ufaj, że twoje najwyższe ideały oraz pragnienia będą mogły się urzeczywistnić w ramach tej reorganizacji.

Anielski numer 35 mówi o tym, abyś zaufał, że w momencie w którym te pozytywne zmiany zaczną na ciebie oddziaływać, pojawią się również z nimi nowe okazje z które przyniosą ci wiele pożytku. Wiedz, że te zmiany będą przynosić ci długoterminowe korzyści, a dodatkowo będą się łączyć z twoją misją duchową i celem życiowym. Wyślij prośbę do Aniołów i Wniebowstępionych Mistrzów aby cię prowadzili i ci asystowali. W dowolny sposób jaki preferujesz – modlitwę bądź medytację oraz inne.

Namaste. Światło we mnie kłania się ku Światłości w Tobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *