Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 36 – Co oznacza numer 36 w numerologii anielskiej?

Anielski numer 36

Anielski numer 36 jest utworzony z wibracji oraz atrybutów numeru 3 oraz cyfry 6. Anielska trójka rezonuje z energiami komunikacji i mowy, radości i optymizmu, rozwoju i zasad wzrostu, entuzjazmu oraz samoekspresji, kreatywności i inspiracji, spontaniczności, umiejętności oraz talentów, współczucia i towarzyskości. Numer jest także powiązany z  Wniebowstąpionymi Mistrzami oraz z wymiarem/sferami anielskimi. Wniebowstąpieni Mistrzowie pomogą ci w odnalezieniu jasności, miłości oraz pokoju w twoim wnętrzu oraz pomogą ci skupić się na twojej wewnętrznej boskiej iskrze i w tym być z łatwością zauważał tą iskrę w innych. Będą także asystować ci w przyciągnięciu twojej wymarzonej rzeczywistości i urzeczywistnieniu pragnień.

Natomiast anielski numer 6 nawiązuje do wartości harmonii, balansu oraz równowagi, odpowiedzialności, umiejętności kompromisu, bezwarunkowej miłości, niezawodności, poświęcenia, służby dla innych, humanitaryzmu, współczucia, potrzeb materialnych i dostatku, łaski i wdzięczności. To sprawia, że anielski numer 36 jest numerem entuzjazmu i kreatywności, umiejętnością używania wyobraźni i intelektu w połączeniu, aby uzyskać upragnione rezultaty, a także przekształcania myśli w słowa, a potem w działanie.

Anielski numer 36 także nawiązuje do numeru 9 (3+6=9).

Anielski numer 36 ma dać ci znak, abyś skoncentrował się na twoim wnętrzu i duchowości oraz bezwarunkowej miłości do siebie i innych zamiast skupiania się na aspektach finansowych. Ta wiadomość ma przekazać ci, że twoje modlitwy oraz pozytywne afirmacje dotyczące twoich potrzeb materialnych jak pieniądze, dom czy jedzenie, nie zostaną bez odpowiedzi. Zaufaj, że wszystko czego ci potrzeba będzie zapewnione. Zarówno ty jak i twoi bliscy, dostaniecie to, czego w życiu potrzebujecie.

Anielski numer 36 jest wiadomością od twoich Aniołów, która ma dać ci znak, że towarzyszą ci Wniebowstąpieni Mistrzowie. Pomogą ci w przyciągnięciu dostatku w sferze potrzeb materialnych, jedyne o co cię proszą to to, abyś odpuścił i nie miał obawy, że będzie ci czegoś brakować lub, że dotkną cię jakieś straty. Twoje Anioły oraz Wniebowstąpieni Mistrzowie chcą, abyś żył wypełniając twoją misję duszy oraz spełniając boski cel życia z entuzjazmem i pasją.

Anielski numer 36 ma dać ci znak, abyś zaufał w to, że wszystkie twoje potrzeby materialne zostaną spełnione, jeżeli tylko będziesz podążał za twoim boskim celem życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *