Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 44 – Czy często widujesz tą liczbę? Co oznacza w numerologii anielskiej?

Anielski numer 44

Anielski numer 44 niesie ze sobą wibracje numeru 4 o zdwojonej sile, to sprawia że energie tego numeru zwiększają swoje oddziaływanie. Numer 4 rezonuje z atrybutami stabilności, wsparcia, umiejętności i poczucia wartości, wewnętrznej mądrości i poczucia jedności, tworzenia stabilnych fundamentów dla siebie i innych, starań i siły woli, ciężkiej pracy i osiągania sukcesów. Numer 4 jest również powiązany z naszymi pasjami, tym co nas napędza do działania oraz z energią Archaniołów.

Anielski numer 44 przynosi wiadomość, która ma dać ci znać, że jesteś otoczony anielską opieką. Anioły wysyłają do ciebie miłość oraz są gotowe nieść ci pomoc w każdej sytuacji, w której będziesz jej potrzebować. Chcą sprawić, aby w twoim sercu zagościła radość, a w twoim umyśle zapanował spokój. Numer 44 sugeruje, że otrzymujesz wsparcie na drodze, którą podążasz. Miej odwagę pokonywać przeszkody, które możesz napotkać i w starciu z nimi zachowaj spokój będąc pewnym, że Anioły są po twojej stronie oferując pomoc.

Anielski numer 44 ma nakłonić cię, abyś zwracał uwagę na to co podpowiada ci twoja intuicja i wewnętrzna mądrość. W tym momencie twoje połączenie z anielskim wymiarem jest bardzo silne. Powinieneś dalej podążać ścieżką na której jesteś, twoje chęci, determinacja oraz wytrwałość doprowadzą cię do spełnienia i sukcesu.

Anielski numer 44 niesie ze sobą przekaz o tym, że Anioły są z tobą, nakłaniają cię do działania i prowadzą na właściwy tor. Oferują ci wsparcie oraz pobudzają twoją wewnętrzną siłę, to ułatwi ci wykonanie pracy, która na ciebie czeka i ma na celu zbliżyć cię do osiągnięcia twoich aspiracji oraz pragnień. Anioły wiedzą i rozumieją, że ciężko i pilnie pracowałeś w kierunku spełnienia twoich celów. Chcą dodać ci otuchy, abyś nie rezygnował i dalej podążał tą ścieżką co sprawi, że osiągniesz sukces i upragnione rezultaty. Praca razem z Anielskim wsparciem zagwarantuje ci sukces we wszystkich twoich dążeniach.

Anielski numer 44 ma zapewnić cię, że nie musisz mieć żadnych obaw dotyczących twojego życia, pracy i boskiego celu życia oraz misji duszy. Anioły otaczają cię opieką i wsparciem, nakłaniają abyś kontynuował swoją pracę nad sobą, bo idziesz w bardzo właściwym kierunku i świetnie ci to wychodzi. Anioły i Archanioły są zawsze przy tobie i wystarczy zapytać jeżeli potrzebujesz wsparcia, pomocy bądź wskazówek.

Anielski numer 44 jest także powiązany z numerem 8 (4+4=8).

Powiązane:

9 komentarzy

 • Ewa

  Siema 🙂 Jestem 4477. Te liczby są wszędzie. W różnych kombinacjach np 747, 7474 etc. Wszystko dwójkami, a nawet trójkami jak 444, 777, 74747. I tu szukam korelacji i znaczenia, a nie umiem się dokopać nigdzie do tej kombinacji, choc czasem mam wrażenie wręcz, że to mój numer seryjny 😉

   • Wojownik_Swiatla

    Od czego to zależy że ciągle widuje lustrzane godziny typu 14:14 bądź odwrucone godziny 15:51 codziennie je widuje, a sprawdzać ich znaczenia nie ma sensu (jak dla mnie)

  • Lydia

   Cały czas widzę 2137. Od kilku miesięcy. Prawie codziennie gdy patrzę na zegarek, odblokuję telefon bez powodu, jest 21:37. Ostatnio nawet na koncie bankowym miałam sekwencję 2137. W tym samym czasie również prześladuje mnie 44. Numer autobusu, mieszkań i innych rzeczy. Czy połączenie tych dwóch sekwencji coś oznacza?

 • AᴃᴃA

  Nie wiecie, co się wydarzyło w dniu 18 grudnia 2017 roku i jakie były okoliczności tego wydarzenia. Dotyczy to osoby, która w tym dniu obchodziła dokładnie 44 URODZINY. Trwało to około kilkanaście sekund.

 • Aga

  Od jakiegoś czasu widzie często liczby 44 lub 444. Patrze na godz i jest np. XX.44. Bardzo często. Na przystneu nr autobusu, w książkach, które czytam juz kilka razy akurat te cyfry. Poziom baterii w tel 44%.
  Oglądam filmy i tam też jest liczba 44.
  Logo na początku filmu zawiera liczbę 44. Itd. Itd. Liczba 44 jest powiązana z 8 i tutaj tez niby przypadek ale akurat dostaje sprzetvdo pracy zawierający liczbę 8. Nr domu po zsumowaniu daje 8.
  A wszystko zaczęło się od 11:11 to tez ciekawe ile razy widziałam te liczby i jeszcze wtedy nie wiedziałam dlaczego. Teraz rozumiem ,ze to nie jest przypadek.

  • Ricardo

   Pani Agnieszko u mnie było dokładnie tak samo.Zaczełoło się od 11:11 którą notorycznie się pojawiala a pożniej te 44 które dosłownie widze wszędzie ale to naprawde wszedzie.Dziś sam do siebie sie śmiałem jak zaniosłem rower do naprawy.Pan zapisiywał mnie na liscie w dzienniku gdzie byłem pod numerem 44 w kolejnosci.

 • Anna

  44 mnie prześladuje od jakiegoś czasu, non stop… kilka razy dziennie. Jestem spokojniejsza. Bardzo wierzę w Archanioły i z nimi rozm,awiam. Czuję je <3 KOCHAM i są ze mną. Dziękuję<3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *