Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 49 – Jakie znaczenie skrywa liczba 49? – Numerologia anielska.

Anielski numer 49

Anielski numer 49 jest utworzony z wibracji numeru 4 oraz cyfry 9. Anielska czwórka udziela od siebie wartości zaufania, wytrwania, determinacji oraz praktyczności, godności, honorowości, sumiennej i wyważonej pracy w kierunku osiągnięcia swoich celów, pasji oraz tego co napędza nas do działania.

Natomiast anielski numer 9 przynosi energie karmy, wewnętrznej mądrości oraz wewnętrznej siły, uniwersalnych praw wszechświata, konkluzji i zakończeń, filantropi oraz bezinteresowności, przebudzenia i oświecenia duchowego, bycia dobrym przykładem dla innych, pracy ze światłem oraz życia poprzez wypełnianie swojej duchowej misji oraz boskiego celu życia.

Anielski numer 49 niesie wiadomość od twoich aniołów, mówiącą o tym, że jakiś cykl bądź projekt dobiega ku końcowi. Przyjrzyj się temu, ile osiągnąłeś w tym czasie, wszystkim twoim sukcesom. Wyciągnij z tych doświadczeń lekcje i użyj ich w przyszłości na twoją korzyść. Teraz jest moment w którym powinieneś zająć się wszystkim co zostawiłeś niedokończone.

Anielski numer 49 niesie także przekaz o tym, że twoje Anioły są teraz z tobą, podczas nadchodzących zmian i napotykania sprzyjających ci okoliczności oraz okazji. Zawsze kiedy kończymy pewien etap w życiu, przychodzi do nas coś nowego i potencjalnie lepszego. Kiedy zamykasz stare drzwi, w tym samym momencie otwierają się nowe. Twoje Anioły proszą cię abyś teraz skupił się na swoich aspiracjach, celach i tym do czego czujesz powołanie. Pamiętaj, że zawsze możesz poprosić o Anielską pomoc i wskazówki.

Numer 49 także nawiązuje do anielskiego numeru 4 (4+9=13, 1+3=4).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *