Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 88 – Informacja ukryta w liczbie 88. Numerologia anielska.

Anielski numer 88

Anielski numer 88 jest potężnym numerem utworzonym z wibracji liczby 8, o podwojonym wpływie i sile oddziaływania. Anielska ósemka niesie ze sobą energie i atrybuty potencjału oraz ambicji, odpowiedzialności i praktyczności, bystrości w biznesie, odpowiedzialności oraz samodyscypliny, cierpliwości, osobistego autorytetu oraz siły, wewnętrznej mądrości, umiejętności dobrej oceny, wnikliwości, sukcesów oraz przyciągania dobrobytu i bogactwa za sprawą prawa przyciągania, sprawiedliwości oraz Karmy – uniwersalnego prawa we wszechświecie, które sprawia, że energia którą emanujesz wraca do ciebie z powrotem, zarówno dobra jak i zła. Anielski numer 88 niesie ze sobą także potężną wibracje sukcesów, rozwoju, osiągnięć, parcia do przodu.

Anielski numer 88 niesie ze sobą wiadomość o tym, abyś w tym czasie, utrzymywał kontrole nad swoimi finansami, abyś mógł być pewien dobrej przyszłości dla ciebie i twych bliskich. To sprawi, że już w bliskiej przyszłości będziesz miał gwarancje życia w pomyślności. Spoczywa na tobie odpowiedzialność dotycząca twoich własnych przychodów, dobrobytu i powodzenia. Wszechświat i twoje Anioły będą zawsze cię wspierać, ale twoim obowiązkiem jest włożenie w to odpowiedniej ilości starań i pracy. Jesteś proszony o wykorzystanie swojego pełnego potencjału. Wiedz, że z twoimi możliwościami oraz anielskim wsparciem, nic nie będzie dla ciebie trudnością. Przyszedłeś tu, aby się wykazać, i doświadczyć swojej wspaniałości w pełni oraz dowiedzieć się jak wiele siły i możliwości w tobie drzemie.

Anielski numer 88 może także sugerować, że nadchodzi finał jakiejś sytuacji, okoliczności albo etapu w twoim życiu. Ma byś znakiem, abyś zaczął przygotowywać siebie i swoje środowisko na tą zmianę. Numer ten także dotyczyć zakończenia jakiegoś emocjonalnego etapu bądź związku lub kariery.

Anielski numer 88 także niesie przesłanie o tym, że twoja misja duchowa i cel życia są w pełni wspierane przez siły Wszechświata oraz Anioły. Materialna oraz finansowa pomyślność niedługo pojawi się w twoim życiu, przyjdą do ciebie nieoczekiwane nagrody i niespodzianki za wykonaną w przeszłości wspaniała pracę. Wszechświat jest sprzyja ci swoją hojnością i pragnie cię w tym czasie wynagrodzić. Czeka na ciebie finansowy dobrobyt zarówno teraz jak i w przyszłości. Będzie to karmiczna „spłata” za całe dobro którego dokonałeś.

Numer 88 także nawiązuje do anielskiego numeru 7 (8+8=16, 1+6=7) 

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *