Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 12 – Jaką anielską wiadomość niesie liczba 12? Numerologia anielska.

Anielski numer 12

Numer 12 jest energetycznie powiązany z wibracjami zarówno cyfry 1 jak i 2. Anielski numer 1 nawiązuje swoją wibracją, w tym przypadku do: osiągnięć, motywacji, postępu, nowego początku oraz samodzielności. Natomiast numer 2 niesie ze sobą energie: związków i relacji (nie tylko tych romantycznych), wrażliwości, dwoistości (dualizmu), dyplomacji, bezinteresowności oraz zdolności adaptacyjnych. Oba te numery łączą się energetycznie w formę liczby 12, która reprezentuje i symbolizuje odrodzenie twojej wyższej świadomości, wyższą wewnętrzną mądrość, wiedzę, edukację, intelekt, wrażliwość (na wyższe energie), cykl doświadczeń życiowych. „Zdeterminowana” jedynka w połączeniu z „wrażliwą” dwójką sprawia, że liczba 12 jest bardzo dobrze zrównoważona i harmonijna.

Anielski numer 12 jest wiadomością od twoich Aniołów, która ma dać ci znak abyś zawsze upewniał się, że to co wysyłasz do Wszechświata, czyli każda twoja myśl, uczynek, pomysł jest stworzona w pozytywnej energii. W takim sposób, ze wsparciem prawa karmicznego oraz prawa przyciągania, będziesz mógł urzeczywistnić co tylko zechcesz. Dlatego powinieneś wybrać pozytywną ścieżkę rozwoju która łączy się z twoimi naturalnymi talentami i umiejętnościami. Wykorzystaj je w sposób który przyniesie korzyści zarówno tobie jak i innym.

Kiedy anielski numer 12 pojawia się zbyt często, być może Anioły chcą przekazać ci żebyś wprowadził jakieś zmiany w twoim otoczeniu. Wprowadź zmiany w swoim domu lub/i ogrodzie, możesz wykorzystać do tego zasady feng shui. Powinieneś czuć się komfortowo, ale nie zawsze chodzi tylko o wygląd pomieszczenia. Zmiany mogą dotyczyć również relacji rodzinnych. Anioły pragną żebyś otoczył się atmosferą miłości i radości.

Anielski numer 12 niesie także przekaz, żebyś nie przywiązywał się do starych nawyków i nie opierał się zmianom związanymi z tymi nawykami. Patrz na nowe doświadczenia z optymizmem, ponieważ przyniosą ci one dużo pozytywnych efektów, korzyści i nowych okazji. Wszystko to pomoże ci w zdobyciu twoich celów i aspiracji, pozwoli na to żeby to co stare odeszło, a przyszło coś o nowego i o wiele lepszego.

Numer 12 jest związany także z anielskim numerem 3 (1+2=3).

Czy widzicie w swoim otoczeniu jeszcze jakieś numery, które pojawiają się podejrzanie często? Powiedzcie mi proszę o swoich doświadczeniach.

17 komentarzy

  • Ryszard78

   Ciężko mi to opisać w kilku zdaniach ale jestem na etapie totalnej przemiany siebie.
   Przemiany duchowej i fizycznej.
   Przez całe życie poszukiwałem czegoś co by było moją drogą. To dotyczy pracy, kariery , misji , celu , własnego JA , rozwoj,u itd.
   Żyłem „tu i tam” z uczuciem że jestem do czegoś przypisany , że jest coś ponad rzeczywistością w jakiej funkcjonujemy.
   Zawsze towarzyszyła mi sfera duchowa mimo że ją wypierałem logiką przez wiele lat. Od dziecka mam mocny kręgosłup moralny graniczący z upartością , buntem i złością która mogła się przerodzić w stany agresywne. Nie potrafiłem odnaleźć się w szkołach , pośród przyjaciół ,w rodzinie , w systemie jaki jest wkoło nas. Popadałem w uzależnienia , depresję , destrukcję a nawet sytucje mogące przyczynić się do samobójstwa. Potrzebujący silnej miłości i akceptacji tego jakim jestem.
   To wszystko o czym piszę wyżej paradoksalnie nie powodowało że byłem słaby lecz silny. Nie wiem jak to wytłumaczyć ale przypomina to bycie w stanie wysokiej energii, siły fizycznej , zasad moralnych i nastawienia bojowego.
   Mimo wielu cech pozytywnych i zdolności nie potrafiłem się odnaleźć w pracach i pomiędzy ludźmi. Zawsze popadałem w konflikty związane z brakiem poszanowania ludzi , pracowników , wyzyskiem w pracy , łamaniem praw ,itp przez przełożonych i menadżerów. Jakiś wewnętrzny wyczulony sensor powodował że nie potrafiłem przejść obok rzeczy związanych z brakiem zasad , kultury , moralności.
   Zbyt wiele by o tym pisać ale dochodząc w życiu do momentu „ściany” zacząłem analizować fakty , moje życie, siebie samego. Zrozumiałem że jestem kimś innym niż do tej pory myślałem.
   Zrozumiałem że jestem Indygo …
   W jeden dzień odrzuciłem wiele złych nawyków i uzależnień bez straty czasu i energii. Zacząłem ćwiczyć ciało 5-6 razy w tygodniu . Osoby w moim otoczeniu zmieniają się razem ze mną w przedziwny sposób. Jestem na etapie komunikacji z duchowymi przewodnikami. Dostaje fizyczne potwierdzenia ( pieniądze , oferty pracy , itp) w przeciągu krótkiego czasu od uzyskania komunikatu ( liczby powtarzalne 11:11 i wiele innych ). Pojawia się to wszystko niespodziewanie i z miejsc które mnie zaskakują. To wszystko o czym piszę jest krótkim okresem 3-4 tygodni .
   Czuję się trochę wystraszony , w jakiś sposób przytłoczony zmianą i ilością energii , wszystkimi myślami które się pojawiają. Próbuje to zrozumieć ale jestem „amatorem” w tym wszystkim.
   Pozdrawiam wszystkich i przekazuje informacje że jest świat wyżej ponad rzeczywistością w której żyją ludzie.
   Są opiekunowie/ przewodnicy którzy poprzez działania chcą wyzwolić ludzi z „systemu niewolniczego”. Ludzie nie są świadomi poruszając się w tym systemie.
   Jest to wyłącznie świat materialny który powoduje że są robotami/niewolnikami odwrotnej siły do tej z której pochodzą przewodnicy. Ta siła pobiera energię z ludzi i ich kontroluje – wyłączając emocjonalnie i duchowo. Powoduje że ludzie widzą i operują wyłącznie materialną opcją (przedmioty , rzeczy , pieniądze , wszystko co można dotknąć fizycznie ) . Pokazano mi że na wyższym poziomie jako Indygo mogę operować energią i postrzegać w przedmiotach energię ( np : pieniądze ).
   Chciałbym przekazać więcej ale narazie mam zbyt duży natłok myśli , odczuć , obrazów. Pozdrawiam

  • Marcin21

   W mojej rodzinie pojawia się często 12. Czy to ma jakieś znaczenie? Między śmiercią babci a dziadkiem jest 12 lat , siostra taty jest starsza od mojej siostry 12 lat, moja siostra jest starsza od jej córki 12 lat, jej córka jest starsza od siostry syna 12 lat, syn siostry jest starszy od wnuczki ciotki 12 lat. Coś to oznacza? Czy poprostu zbieg okoliczności.

 • Basia

  Dziękuję za wszystkie wskazówki 🙂

  Często w moim życiu pojawiały się ANIELSKIE LICZBY, a ostatnie bardzo często.
  Zwykle dzieje się to jak patrzę na godzinę w telefonie.
  Dzisiaj np. jest 7.05.2020 r. godz. 12:26, a ja już widziałam liczby:
  07:07
  08:08
  12:12
  Oczywiście czytam z przyjemnością przesłanie do mnie od Moich Aniołów 🙂

 • Gosia

  Witam serdecznie i dziękuję za te wszystkie dobre informacje jakie tu znalazłam:) Postanowiłam napisać, ponieważ bardzo często widzę liczbę 13… zazwyczaj to minuty na zegarze kiedy coś karze mi sprawdzić godzinę a tu np. 8.13 i takich przypadków w ciągu dnia jest 5,6… albo jadę samochodem i kiedy patrze na mijane auto również widzę 13 w jego numerze rejestracyjnym. Czasami liczba 13 zmienia się na 12 ale też w takich samych sytuacjach jak opisałam. Co to oznacza? Pozdrawiam Gosia

  • Ceres

   Witam, ? ukazywanie numerów poprzez godzinę jest najczęstszym sposobem Aniołów na kontaktowanie się z nami. Na stronie znajduję się post na temat numeru 13, zapraszam do zapoznania się z nim. Pozdrawiam i wysyłam dużo miłości. ❤

   • Paulucha

    Jejku a nie wiem co napisać… Nie radzę sobie już z myślami, analizami wszystkiego do około i siebie samej. Też właśnie miałam coś takiego jak bym czytała dokładnie o sobie , zadziwiające. Jeśli jest tu ktoś kto jest bardziej wtajemniczony w te wszystkie zagadki i przeszedł już trochę więcej i jest na wyższym etapie proszę o kontakt. Tak juz zaplątałm się i zagobilam że nie wiem juz co mam dalej robić…

 • Kasia

  Dziękuję bardzo za pracę którą wkłada Pani w prowadzenie tego bloga. Już od dłuższego czasu jestem zalewana anielskimi liczbami. Tablice rejestracyjne, godziny na telefonie, numery telefonów, numery domów i kilka razy w tygodniu widzę je w snach. Aż lżej się żyje gdy się wie, że jest ktoś kto czuwa nad nami. Innym znakiem od aniołów który często znajduję to piórka. Przeróżnych kolorów i w naprawdę przypadkowych miejscach. Przesyłam mnóstwo dobrej energii i miłości. Jeszcze raz bardzo dziękuję

  • Ceres

   Witam ? i dziękuje za podziękowania, zawsze bardzo miło je usłyszeć. Piórka zdarzają się bardzo często, to niesamowite, że tak dużo osób doświadcza znaku w tej właśnie formie, aż robi się ciepło na sercu – zawsze wydaje mi się to takie urocze.❤ Dziękuje również jeszcze raz i wysyłam mnóstwo miłości i światełka.

 • lucy

  witam,

  Anielskie godziny od ponad roku widze co chwila, zaczelo,sie to dziac kiedy moj Maz umieral…
  ale to ma dalszy ciag…nadal sie pokazuja i to bardzo czesto…poznalam Ich znaczenie, probuje to wszystko ogarnac, mozesz mi pomoc?, dziekuje

  lucy

 • lucy

  Raz jeszcze witam,odnosze sie do tekstu , ktory przeczytalam odnsnie Piorek….raz jeden nagle pojawilo sie przede mna piorko.?…ale ciagle widze Motyle…………..( zwierze mocy )..? ,

  pozdrawiam , lucy

 • Piotr

  Witam, od bardzo dawna zdarzały mi się powtarzające liczby czy to w godzinie na telefonie, wcześniej nie zwracałem uwagi, myślałem, że to przypadek. Odkąd poczułem, że „zaczynam się budzić” zacząłem wiązać te układy liczbowe z numerologia, następnie dotarłem do numerologii anielskiej. Teraz zawszy gdy potrzebuje wskazówki, prosze o pomoc zawsze dostaje odpowiedź w postaci przesłań anielskich. Dużo lepiej czuje się gdy wiem, że ktoś czuwa, wspiera mnie. Zdarza mi się również coraz częściej odczuwać miłość jaką otaczają mnie anioły, zawsze czuje wtedy lekkie wibracje, przeszywający chłód lub ciepło, ale inne, z innego wymiaru, zawsze wtedy zaczynam płakać ze szczęścia, czuje ogromną ulge. Dziękuje z całego serca za Twoją prace! ❤️ Dziękuje i przesyłam mnóstwo pozytywnej energii, bądźmy razem i cieszmy się miłością jaką obdarza nas wszechświat ❤️ Wszystkiego co najlepsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *