Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 222 – Numerologia anielska. Co oznacza numer 222?

Anielski numer 222

Numer 222 niesie ze sobą energie numeru 2 przy czym jego wibracja jest w tym przypadku potrójna. Jest to więc numer bardzo potężny i jeszcze silniej manifestuje energie powiązane z dwójką, w naszym życiu. Anielski numer 222 także emanuje energiami połączonych numerów 2 i 22. Liczba 22 z kolei jest liczbą mistrzowską, nawiązuje do budowania fundamentów swojej przyszłości, niesie wibracje idealizmu, zmiany, mądrości, wizji pradawnej wiedzy (także tej naszych przodków z która możemy się połączyć). Cyfra 2 przynosi w tym przypadku energie zaufania, sukcesu, wiary, równowagi i harmonii, dostosowywania się do sytuacji, dyplomacji, służby dla większej sprawy, obowiązku, kooperacji, bezinteresowności, pewności, dwoistości (dualizmu), osiągnięć. Numer 222 łączy się także z twoją duchową misją i boskim celem życia oraz urzeczywistnianiem pragnień za pomocą prawa przyciągania. Ukazujący się często numer 222 będzie zwiastował pomyślność w obranych działaniach oraz nowe okazje i duże możliwości, które pojawią się w twoim życiu w idealnym momencie.

Anielski numer 222 ma przypominać ci, żebyś skupił się na tym co robisz i poświecił temu dużą część swojej uwagi. Przy tym bądź uważny, aby nie zatracić poczucia szczęścia i spełnienia. Nie daj się przygnieść nagłemu natłokowi spraw, jeżeli takowy się pojawi. Powinieneś cieszyć się tym, co jest tu i teraz, w ten sposób nakręcasz spiralę i przyciągasz do swojego życia więcej dobrego. Utrzymując takie podejście szybko zauważysz jak rzeczy których pragniesz pojawiają się w twojej rzeczywistości. Numer 222 zapewnia też, że praca którą włożysz w swój rozwój teraz, przyniesie świetne długofalowe skutki. Będziesz mógł zbierać jej plony przez lata.

Pamiętaj, że ważnym jest abyś nie skupiał się na tym co negatywne. Wszystko co się dzieje ma swój powód. Dzieje się to, dla wyższego dobra wszystkich zaangażowanych, i jest jedną z wersji perfekcyjnego planu wykreowanego przez Stwórcę. Koniec końców skutki będą lepsze, niż gdyby obyło się to bez komplikacji.

Anioły poprzez numer 222 chcą nakłonić cię do wprowadzenia harmonii, spokoju, równowagi i pokoju do każdej dziedziny twojego życia. Powinieneś zachować wiarę i być niezachwianym w twoich osobistych wierzeniach i prawdach.

Wiadomość kryjąca się pod numerem 222 jest bardzo związana z wiarą i zaufaniem. Musisz wykazać się tymi wartościami nie tylko w stosunku do siebie ale i Aniołów oraz Stwórcy. Pamiętaj, że nic się nie dzieje przez przypadek. Wszystko co się dzieje ma konkretny powód, cel i misje. Przychodząc tutaj zgodziliśmy się na przyjęcie wszystkich potrzebnych nam do rozwoju doświadczeń. Utrzymuj optymistyczne podejście, a szybko zauważysz, że to gwarantuje ci pozytywne rozwiązanie problemów jakie napotkasz. W każdym odpowiednim momencie będziesz otrzymywał boskie błogosławieństwo dobrobytu.

Namaste. Boskość we mnie kłania się ku boskości w tobie.

Opowiedzcie mi proszę o waszych doświadczeniach z numerologią. Zapraszam do komentowania izadawania pytań.

Powiązane:

Anielski numer 2

Anielski numer 22

Anielski numer 2222

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *