Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 21 – Znaczenie i wibracja liczby 21. Numerologia Anielska.

Anielski numer 21

Wibracja anielskiego numeru 21 jest wykreowany poprzez energie cyfry 2 oraz numeru 1. Anielska dwójka rezonuje z atrybutami kooperacji i współpracy, dwoistości (dualizmu), odnalezienia równowagi, harmonii oraz balansu, związków i relacji (nie tylko tych romantycznych), rozwagi, bezinteresowności i wsparcia oraz misji twojej duszy i boskiego celu życia. Anielski numer 1 zawiera w sobie energie motywacji, osiągnięć i sukcesów, niezależności, parcia do przodu i postępu, nowych początków, wyjątkowości. To sprawia, że anielski numer 21 rezonuje z wibracjami energii, komunikacji, charyzmy, wszechstronności. Numer 21 także nawiązuje energetycznie do anielskiego numeru 3 (2+1=3).

Numer 21 jest wiadomością od twoich Aniołów, która ma przypomnieć ci abyś był świadomy tego o czym myślisz, ponieważ twoje pomysły oraz wierzenia są na tyle silne, że mogą się urzeczywistnić za sprawą prawa przyciągania. Dlatego numer ten, nakłania cię żebyś pozostał uważny względem tego co myślisz, zachował optymizm i pozytywne podejście do życia i nadchodzących zmian bądź/i okoliczności w których się teraz znajdujesz. Stosowanie się do tych wskazówek sprawi, że będziesz w stanie urzeczywistniać tylko to co dobre i pozytywne. Odrzuć negatywne scenariusze, myśli i emocje z nimi powiązane, aby te nie były w stanie dojść do skutku.

Anielski numer 21 sugeruje, że w twoim życiu mogą pojawić się jakieś nowe możliwości i okazje oraz okoliczności które sprawią, że naturalnie zmienisz kierunek w którym zmierzasz. Ta nowa ścieżka życiowa zaprowadzi cię w stronę pozytywnych ekscytujących zdarzeń i miejsc. Zachowaj zaufanie w stosunku do Aniołów, wiedząc, że one będą tuż obok ciebie podczas nadchodzących zmian. Będą iść z tobą krok w krok, dbając o to byś obrał odpowiedni nowy kierunek. Anioły proszą cię żebyś zachował równowagę, harmonie, spokój i szczęście, ponieważ wszystkie zmiany które nadejdą są dla twojego dobra i będą prowadziły do twojej późniejszej satysfakcji.

Numer 21 nakłania cię, żebyś zachował wiarę oraz pozytywne oczekiwania, względem wszystkich aspektów twojego życia. Używaj pozytywnych afirmacji, aby utrzymać swoją więź i połączenie z anielskim wymiarem oraz wzmocnić swoje postanowienia.

Namaste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *