Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 55 – Znaczenie anielskiej liczy 55. Powtarzający się numer 5 w numerologii anielskiej.

Anielski numer 55

Anielski numer 55 jest utworzony z dwóch 5, co sprawia, że numer 55 ma zwiększoną moc działania, ponieważ jego energia jest podwojona, wzmocniona i zwiększona. Numer ten ma większy wpływ na nasze życie niżeli pojedyncza 5. Numer 55 niesie ze sobą wibracje ciekawości, aktywności, stawiania czoła wyzwaniom, wspaniałych okazji, różnorodności, wspaniałych okazji, przygody, idealizmu, dokonywania właściwych, pozytywnych wyborów życiowych oraz poważnych zmian.

Anielski numer 55 niesie ze sobą Aniołów od twoich Aniołów, mówiącą o tym abyś „odpuścił” i pozbył się ze swojego otoczenia i pola energetycznego, tego co nie służy ci już pozytywnie. Przygotuj się na duże zmiany, które nadejdą w twoim życiu. Wyzbywaj się dawnych lęków, niepewności oraz zapomnij o przeszkodach (znikną one w momencie w którym zaczniesz być „tu i teraz”). Patrz z nadzieją przyszłość, ponieważ czeka na ciebie wiele nowych, wspaniałych okazji i możliwości.

Anielski numer 55 mówi o tym, abyś utrzymał pozytywne podejście względem nadchodzących zmian, które pojawią się w twoim życiu. Zachowaj otwarty umysł, co sprawi, że nie przegapisz żadnych okazji, a te będą pojawiać się teraz na każdym kroku. Pamiętaj o tym, że nic się nie dzieje bez przyczyny, wszystko ma swój powód i cel, nigdy nie jest to przypadek. Nawet jeśli zmiany wydawać ci cię będą niejasne w tym momencie i napawać cię będą niepewnością, powinieneś zaufać, że wszystko ułoży się tak jak powinno. Te zmiany, które nadejdą, pozwolą ci uwolnić się z ograniczeń, które ciążyły na tobie do tej pory oraz starych schematów. Będziesz w stanie ze spokojem i poczuciem wolności podążać za twoją misją duchową i celem życiowych jako istota duchowa.

Anioły proszą cię, abyś wyzbył się tego co ci ciąży i co spowalnia twoje działanie ingerując w twoje samopoczucie i pole energetyczne. Żyj w zgodzie z samym sobą, kierując się swoją pasją i poczuciem celu. Bądź gotowy na wielkie zmiany w twoim życiu, które przyniesie anielski numer 55.

Numer 55 także nawiązuje do anielskiego numeru 1 (5+5=1, 1+0=1)

Zobacz także:

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *