Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 3 – Czy ciągle go widujesz? Co chcą ci przekazać anioły?

Anielski numer 3

Jeżeli nieustannie widujesz anielski numer 3 oznacza to, że anioły próbują zwrócić na siebie twoją uwagę. Anioły i Mistrzowie Duchowi chcą abyś podążał za swoją intuicją i wewnętrzną mądrością, która będzie podpowiadać ci co powinieneś zrobić i jakiego wyboru dokonać w tym momencie, w którym teraz się znajdujesz. Numer trzy jest także numerem symbolizującym, prawo przyciągania i manifestowanie upragnionej rzeczywistości. To pod tym numerem kryje się wibracja sugerująca, że Mistrzowie Duchowi są przy tobie. Oni ci pomogą, byś mógł się skupić na odnalezieniu iskry bożej zarówno w sobie jak i w ludziach w okół. Przyjdą ci z pomocą i będą asystować w urzeczywistnianiu twoich marzeń i pragnień. Miej wiarę, że twoje pragnienia zrealizują się w wyznaczonym idealnym dla ciebie boskim czasie.

Używaj swojej kreatywności, swoich możliwości i umiejętności, aby za sprawą prawa przyciągania stworzyć swoją idealną przyszłość i osiągnąć wszystkie swoje wymarzone cele. Spraw by twoje życie było o wiele lepsze ale nie zapominaj by obdarowywać innych cząstką twojego szczęścia. Możesz wpłynąć też na kogoś i polepszyć standard jego/jej życia.

Numer 3 jako anielski znak ma na celu dodawać ci odwagi. Anioły namawiają cię byś zaczął się socjalizować i stał się komunikatywny. Żyj z duchem optymizmu, spontaniczności i radości. Podążaj ścieżką własnego rozwoju duchowego bez obaw, z entuzjazmem i pełen/pełna wigoru. Zaufaj swoim osobistym zdolnościom i talentom, oraz w anielską bezwarunkową miłość do ciebie. Twoja dusza ma tu misję w tym ważnym dla świata momencie, a Anioły zawsze są obok wspierając każdy twój krok. Nie ważne gdzie się znajdujesz, przypomnij sobie o ich istnieniu i spytaj o pomoc.

Kiedy numer 3 bez przerwy pojawia się w twoim otoczeniu oznacza to, że twoje pozytywne afirmacje zostały „puszczone w obieg”, a twoje modlitwy wysłuchane. Energia Wszechświata cię usłyszała i da odzew: zacznie działać i nieść pomoc w twoim kierunku. Mistrzowie Duchowi pomogą ci odnaleźć wewnętrzny spokój i miłość. Sprawią, że twoje myśli będą klarowne.

Anielski numer 3 symbolizuje obfitość w strefie finansowej, mentalnej, emocjonalnej i duchowej. Może także nieść ze sobą wibrację: humoru, spontaniczności, optymizmu, entuzjazmu, radości, inspiracji, kreatywności, przygody, komunikatywności i zachęca do wyrażania siebie.

Dziękuje i czekam na komentarze oraz pytania. Namaste, piękni ludzie.

 

3 komentarze

  • Kitiki

    Wstaje rano widzę włosa na podłodze w kształcie 3. Robię kawę i rzuciła mi się w oczy narysowana 3listna koniczyna. Chce popić tabletkę zostały akurat 3.. to jest piękne 🥰

  • Agnieszka

    Jestem po oczyszczaniu rodowym. Była to konieczność. Spotkało mnie wielkie nieszczęście, No i przyszło kolejne a z nim źli ludzie. Dużo śnię, jak na jawie. Widzę w snach liczby, określoną liczbę osób a ostatnio psów. Zawsze 3. W jednym śnie kilka razy. Rozmawiam tez z tymi, którzy odeszli. Mam pełną świadomość.
    Pięknie i ciekawie napisane. Zaglądam tutaj. Zwłaszcza ostatnio
    Pozdrawiam i ściskam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.