Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 20 – Znaczenie liczby 20 w numerologii anielskiej.

Anielski numer 20

Numer 20 jest wiadomością od twoich Aniołów, która mówi o tym, że „za sceną” i nie do końca za sprawą twojej ingerencji, dzieją się rzeczy które będą dla ciebie bardzo korzystne bliskiej przyszłości. Nawet jeżeli póki co nie doświadczasz korzyści związanych z zachodzącymi zmianami, wiedz że już niedługo na twojej drodze ukaże się wiele nowych możliwości i okazji z których będziesz mógł skorzystać. Zachowaj wiarę i zaufanie w plan Stwórcy.

Anielski numer 20 jest mieszanką wibracji i atrybutów cyfry 2 oraz numeru 0. Dwójka rezonuje z energiami harmonii i równowagi, dwoistości (dualizmu), dyplomacji, służenia i służby, kooperacji i współpracy, przystosowywania się do sytuacji, wrażliwości, rozwagi, miłości, związków (nie tylko w sferze romantycznej) oraz miłości. Numer ten także nawiązuję do twojej misji duchowej i boskiego celu życia. Cyfra zero symbolizuje moc Stwórcy oraz Energii Wszechświata, numer ten także wspiera, wzmacnia oraz potęguje wibrację cyfr z którymi się pojawia, w tym przypadku 2. Numer 0 rezonuje z rozwijaniem twoich duchowych aspektów i reprezentuję początek podróży związanej z przebudzeniem świadomości. Podkreśla również uczucie niepewności jakie może się z tą drogą wiązać. Numer ten sugeruje, abyś zaczął słuchać twojej intuicji oraz Wyższego Ja ponieważ w ten sposób możesz odnaleźć odpowiedzi na wszystkie dręczące cię pytania.

Numer 20 jest przekazem wraz z którym płynie do ciebie energia miłości oraz wsparcia od Aniołów i Energii Wszechświata. Wiedz, że na twoje życie spłynie teraz wiele błogosławieństw. Anioły będą cię prowadzić i obdarzą cię energią która sprawi, że będziesz mógł wieść życie pełne harmonii, miłości i równowagi, co będzie dla ciebie wsparciem podczas wykonywania twojej duchowej misji i boskiego celu życia, z optymizmem i entuzjazmem. Anielska liczba 20 silnie nawiązuje do anielskiego numeru 2 (2+0). Po prostu w swojej wibracji 20 jest silniejszą manifestacją dwójki.

Anielski numer 20 jest znakiem który ma zasygnalizować ci abyś zachował wiarę i zaufanie w to, że twoje optymistyczne podejście oraz pozytywne afirmacje wypowiedziane względem twojego życia oraz duchowej misji, sprawią że twoje pragnienia szybko pojawią się w rzeczywistości.

Namaste.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *