Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 22 – Numerologia. Jakie przesłanie kryje się pod mistrzowską liczbą 22?

Anielski numer 22

Anielski numer 22 niesie ze sobą wibracje i energie numeru 2, jednakże są one wzmocnione. Zwykle „ewoluujemy”, często w pierwszych fazach zauważając numer 2 następnie 22, po czym następny etap: 222. Wiele osób jednak zaczyna zwracać uwagę i zauważać jakąś zbieżność dopiero przy numerze 222. Numer 2 wiąże się z misją twojej duszy i twoim boskim „przeznaczeniem” aka celem życia. Cyfra ta posiada wibracje: harmonii, związków i relacji (nie tylko romantycznych), wrażliwości, dyplomacji, harmonii, bezinteresowności, zdolności adaptacji do sytuacji, wnikliwości. Numer 22 niesie ze sobą energie intuicji, harmonii i balansu, ewolucji, służby, dyplomacji, dostosowywania się, filantropi, obowiązków, emocji, idealizmu, osobistej mocy, ewolucji, rozwoju. Numer ten także symbolizuje realizację twoich najwyższych pragnień oraz ideałów, jest numerem mocy, siły i dokonań. Anioły poprzez numer 22 chcą zachęcić cię do pilnej pracy nad misją twojej duszy i duchową ścieżką rozwoju.

Numer 22 jest numerem Mistrzowskim. Jego pojawienie często niesie ze sobą możliwości i okazje dzięki którym z łatwością będziesz mógł zbudować swoją przyszłość. Anielski numer 4 także się do tego odnosi, w swojej wibracji jest jednak niczym niższa forma numeru 22 w tym aspekcie.

Anielski numer 22 może sprawić, że twoje nawet najbardziej ambitne marzenia i cele oraz aspirację zostaną zrealizowane i urzeczywistnią się. Poprzez ten numer Anioły niosą wiadomość, proszą cię, żebyś spojrzał na swoje życie z szerszej perspektywy, obrał cel końcowy i małymi kroczkami do niego dążył. Skup się na małych rzeczach i detalach dążąc do celu, a wkrótce zobaczysz przed sobą, swój upragniony obraz rzeczywistości w całej okazałości. Numer 22 nakłania cię żebyś realizował swoje plany nie tylko dotyczące spraw materialnych ale i duchowości. Powinieneś trzymać się swoich przekonań i zachować optymistyczne spojrzenie na sprawę oraz pozytywne podejście, żeby utrzymać proces manifestacji rzeczywistości, który już jest w toku.

Numer 22 jest przekazem od Aniołów który ma przekonać cię, żebyś skupił się na spokoju, harmonii, pokoju i równowadze we wszystkich obszarach twojego życia. Trzymaj się silnie swoich przekonań i zachowuj się zgodnie z nimi, biorąc je pod uwagę w podejmowaniu przyszłych decyzji. Masz bardzo duże perspektywy i gwarancję sukcesu, jeżeli zachowasz oddanie i skupienie oraz będziesz kierował się swoją wewnętrzną mądrością i intuicją, przyciągniesz do swojej rzeczywistości wszystko czego pragniesz.

Proszę, opowiedzcie mi o swoich doświadczeniach. Czy są jakieś numery które widzicie często? O których z nich powinnam jeszcze napisać?

Namaste. Boskość we mnie kłania się ku boskości w tobie.

12 komentarzy

  • Ceres

   Witaj, tak się idealnie złożyło (pewnie nie przez przypadek), że opublikowałam dzisiaj post na temat numeru 44 :). W następnych dniach ukażą się posty na temat 444 oraz 4444. Zapraszam do zapoznania się.
   Wysyłam dużo światła i miłości ?

   • Adam

    Nie wiem co się dzieje , od pewnego czasu widzę powtarzające się numery podwójne , potrójne a nawet poczwórne , prawie wszystkie 111, 22 , 333 , 7777, itp Czy jest ktoś , kto może mi to wytłumaczyć ?!

   • Jarek

    Dziękuję za ten bezcenny artykuł otworzył mi oczy ponieważ od dziecka mi towarzyszą 2222 lub 222 lub 22 albo nawet 2 teraz wiele spraw i pragnień wyszło na światło dzienne i wszystkie mają związek z 22 to anioły z łaski Bożej posłane chwała Panu Jezusowi bo jest Wszechmogący i miłosierny Amen

  • Paulina

   A mnie przesladuje lidzba 2 ? rozne kombinacje 😉 do tego dzien urodzin 20sty , miesiac listopd czyli sumujac dwie jedynki wychodzi dwa?Jak I rok 😉 do tego cykle 2/11 2/20 . ???

 • Wisnia

  Ja już od kilku lat często spotykam liczbę 22, urodziłam się 22 lutego i myślałam że po prostu zwracam uwagę na tą liczbę ale zaczeła się pojawiać coraz częściej ? na ulicy w komunikacji coraz częściej ją spotykam ciekawe czy przyniesie coś dobrego dla mnie ?

 • Hadaczek

  Witam serdecznie widze liczby podwujne potrujne poczwurnie czasem i nawet wiecej zaleznosci od sytuacji usmiecham sie donich bo bardzo mnie wspieraja slucham tez langusty wydaje mi sie ze odcinki sa krecone podemnie akurot od mysli z ktorymi sie borykam jak i muzyka w radio telefonie czuje ze jest to dobre dlamnie jak i mam wielkie wspolczucie do ludzi dobrych itych ktozy krzywdza nie swiadomie nazywam to zabuzeniem tych osob sam kiedys podobnie postepowalem teraz widze to wszyst kokocham wszystkich zmieniam sposob zywienia samo wszystko przychodzi czuje ze to jest dlamnie dobre pozdrawiam

 • Jacek

  Witam serdecznie . Od ponat piętnastu lat widziałem 2222 . Zwracałem na to uwagę , ale zabardzo nie wiedziałem co to oznacza . A pojawialy się często . Nawet zacząłem się bać , myślałem Że to moja data śmierci . Pewnego razu rozmawiałem z moja koleżanka , której powiedziałem o tych liczbach . Ona sprawdziła i mi powiedziała o co chodzi . Zacząłem pilnować i więcej zwracać uwagę na tego typu informacje i to już była lawina od 1111 4444 6666 9999 8888 7777 i teoretycznie do dzisiaj . Czytałem te przesłania ale i tak za bardzo nie rozumiałem znaczenia . Aż do czasu jak sprawdziłem swoją numerologię , czyli datę urodzenia . Wtedy wszystko zrozumiałem jestem 22 z imienia i nazwiska 33

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *