Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 22 – Numerologia. Jakie przesłanie kryje się pod mistrzowską liczbą 22?

Anielski numer 22

Anielski numer 22 niesie ze sobą wibracje i energie numeru 2, jednakże są one wzmocnione. Zwykle „ewoluujemy”, często w pierwszych fazach zauważając numer 2 następnie 22, po czym następny etap: 222. Wiele osób jednak zaczyna zwracać uwagę i zauważać jakąś zbieżność dopiero przy numerze 222. Numer 2 wiąże się z misją twojej duszy i twoim boskim „przeznaczeniem” aka celem życia. Cyfra ta posiada wibracje: harmonii, związków i relacji (nie tylko romantycznych), wrażliwości, dyplomacji, harmonii, bezinteresowności, zdolności adaptacji do sytuacji, wnikliwości. Numer 22 niesie ze sobą energie intuicji, harmonii i balansu, ewolucji, służby, dyplomacji, dostosowywania się, filantropi, obowiązków, emocji, idealizmu, osobistej mocy, ewolucji, rozwoju. Numer ten także symbolizuje realizację twoich najwyższych pragnień oraz ideałów, jest numerem mocy, siły i dokonań. Anioły poprzez numer 22 chcą zachęcić cię do pilnej pracy nad misją twojej duszy i duchową ścieżką rozwoju.

Numer 22 jest numerem Mistrzowskim. Jego pojawienie często niesie ze sobą możliwości i okazje dzięki którym z łatwością będziesz mógł zbudować swoją przyszłość. Anielski numer 4 także się do tego odnosi, w swojej wibracji jest jednak niczym niższa forma numeru 22 w tym aspekcie.

Anielski numer 22 może sprawić, że twoje nawet najbardziej ambitne marzenia i cele oraz aspirację zostaną zrealizowane i urzeczywistnią się. Poprzez ten numer Anioły niosą wiadomość, proszą cię, żebyś spojrzał na swoje życie z szerszej perspektywy, obrał cel końcowy i małymi kroczkami do niego dążył. Skup się na małych rzeczach i detalach dążąc do celu, a wkrótce zobaczysz przed sobą, swój upragniony obraz rzeczywistości w całej okazałości. Numer 22 nakłania cię żebyś realizował swoje plany nie tylko dotyczące spraw materialnych ale i duchowości. Powinieneś trzymać się swoich przekonań i zachować optymistyczne spojrzenie na sprawę oraz pozytywne podejście, żeby utrzymać proces manifestacji rzeczywistości, który już jest w toku.

Numer 22 jest przekazem od Aniołów który ma przekonać cię, żebyś skupił się na spokoju, harmonii, pokoju i równowadze we wszystkich obszarach twojego życia. Trzymaj się silnie swoich przekonań i zachowuj się zgodnie z nimi, biorąc je pod uwagę w podejmowaniu przyszłych decyzji. Masz bardzo duże perspektywy i gwarancję sukcesu, jeżeli zachowasz oddanie i skupienie oraz będziesz kierował się swoją wewnętrzną mądrością i intuicją, przyciągniesz do swojej rzeczywistości wszystko czego pragniesz.

Proszę, opowiedzcie mi o swoich doświadczeniach. Czy są jakieś numery które widzicie często? O których z nich powinnam jeszcze napisać?

Namaste. Boskość we mnie kłania się ku boskości w tobie.

komentarzy 5

  • Ceres

   Witaj, tak się idealnie złożyło (pewnie nie przez przypadek), że opublikowałam dzisiaj post na temat numeru 44 :). W następnych dniach ukażą się posty na temat 444 oraz 4444. Zapraszam do zapoznania się.
   Wysyłam dużo światła i miłości 💗

   • Adam

    Nie wiem co się dzieje , od pewnego czasu widzę powtarzające się numery podwójne , potrójne a nawet poczwórne , prawie wszystkie 111, 22 , 333 , 7777, itp Czy jest ktoś , kto może mi to wytłumaczyć ?!

  • Paulina

   A mnie przesladuje lidzba 2 🙈 rozne kombinacje 😉 do tego dzien urodzin 20sty , miesiac listopd czyli sumujac dwie jedynki wychodzi dwa🙈Jak I rok 😉 do tego cykle 2/11 2/20 . 🙏🙏😇

 • Wisnia

  Ja już od kilku lat często spotykam liczbę 22, urodziłam się 22 lutego i myślałam że po prostu zwracam uwagę na tą liczbę ale zaczeła się pojawiać coraz częściej 🙂 na ulicy w komunikacji coraz częściej ją spotykam ciekawe czy przyniesie coś dobrego dla mnie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *