Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 1111 – Anielska numerologia. Przesłanie stojące za numerem 1111.

Numer 1111 przedstawia wibrację numeru 1 powiększoną i wzmocnioną czterokrotnie. Jeżeli widzisz tą liczbę, prawdopodobnie oznacza to, że jesteś w bardzo zgodnej wibracji, z tym czego pragniesz. Pamiętaj, że możesz tworzyć swoją rzeczywistość z pomocą prawa przyciągania, używając intencji, myśli, czynów i systemu wierzeń (więcej o tym m.in pod tym linkiem oraz innych wpisach na ten temat). Numer 1 rezonuje z wibracjami i energiami niezależności, inicjatywy, ambicji, indywidualności, asertywności, odwagi, tworzenia, szczęścia i spełnienia, siły, kreatywności, motywacji, innowacji, sukcesu, nowych początków, osiągnięć, wytrwałości, samorozwoju, poczucia jedności ze światem wewnętrznym oraz zewnętrznym, samodzielności oraz świeżego startu.

Numer 1111 będzie dawać ci znak, że kreujesz swoją rzeczywistość w prawidłowy sposób. Będzie potwierdzeniem, że twoje intencje działają i urzeczywistnianie twoich pragnień jest już trwającym procesem.

Jeżeli numer ten, będzie się ukazywał bardzo często, mogą towarzyszyć mu tzw. synchronizacje. Przejawiają się one tym, że to o czym myślisz pojawia się w twoim otoczeniu. Najprostszy i najbardziej popularny przykład tego zjawiska, np. dzwoni do ciebie znajomy o którym właśnie myślałeś. Zadzwonił on do ciebie, ponieważ macie energetyczną więź. Tak synchronizować się można ze wszystkim. Numer 1111 może także sprawić, że zaczniesz zauważać w okół siebie niespotykane zjawiska, bądź zwyczajnie, będzie ci sprzyjało podejrzane wręcz szczęście.

Czasami kiedy ma przyjść do ciebie jakaś duża zmiana bądź doświadczenie związane z przebudzeniem duchowym lub jakiegoś rodzaju „olśnienie”, numer 1111 może pojawiać się jako znak nadchodzących wydarzeń.

Powtarzające się sekwencje numeryczne związane z cyfrą 1, we wszystkich swoich wersjach, są najczęstszą formą anielskiego przekazu, który dostajemy w początkowych etapach przebudzenia duchowego. Kiedy już wiadomość kryjąca się pod numerem 1111 zostanie przez nas zauważona i „odkodowana”, przechodzimy na następne poziomy i ukazują nam się inne kombinacje numeryczne niosące kolejne przekazy, informacje, okazje, doświadczenia i wskazówki.

Anielski numer 1111 nakłania cię do rozpoczęcia nowego rozdziału w twoim życiu, za tym przyjdą nowe okazje i projekty. Temu wszystkiemu zacznie sprzyjać pozytywna, optymistyczna energia. Będziesz dogłębnie czuł, że to wszystko dzieje się nie bez przyczyny i wszystko dzieje się dokładnie jak powinno.

Zacznij zwracać szczególną uwagę na swoje pomysły oraz myśli ponieważ są one odpowiedzią dla twoich modlitw i próśb. Powinieneś zachować optymistyczne podejście i utrzymywać je pomimo pojawiających się przeszkód i stosować pozytywne afirmacje, których efektem będzie uruchomienia prawa przyciągania, a ono pomoże ci zrealizować twoje pragnienia i osiągnąć cele. A te z kolei, będą połączone z twoja duchową misją i celem życia.

Twoje Anioły chcą, żebyś osiągnął sukces i spełnił swoje aspiracje oraz cele, więc nie wahaj się w swoich działaniach, podejmuj kroki i idź naprzód. Kieruj się instynktem i nie podważaj swoich decyzji, nie pozwól aby strach przed porażką przejął nad tobą kontrolę. Wątpliwości i obawy są jedynymi przeszkodami które nie pozwolą ci żyć tak jak tego pragniesz, jeżeli dasz im nad sobą władzę. Masz w swoich rękach moc, która ma sprawić, że spełnisz swoją duchową misję i wyższy cel życiowy.

Anielski numer 1111 jest znakiem od Aniołów. Niesie wiadomość abyś był świadom swoich myśli oraz pomysłów, ponieważ będą one w bardzo szybkim tempie realizować się w twoim życiu, za sprawą prawa przyciągania. Upewnij się, że twoje myśli są pozytywne, abyś mógł przyciągnąć do swojego życia energie dobrobytu, równowagi i wszystkiego co dobre. Wiedz, że mają one siłę sprawczą, więc nie skupiaj się na tych negatywnych, ponieważ ich skutki również możesz przyciągnąć do twojego życia. Myśli o tym czego pragniesz, nie czego się boisz i czego chcesz uniknąć. Dobieraj myśli mądrze i używaj pozytywnych energii Wszechświata. Będą one zsyłane do ciebie regularnie, poprzez „energetycznie wrota” które zostały dla ciebie otwarte. Energie te przyśpieszą realizacje twoich marzeń oraz pragnień.

Powtarzający się nieustannie numer 1111 jest powiązany z „pobudką świadomości”. Numer ten jest zwany także „kodem aktywacyjnym” lub „kodem świadomości” bądź „kodem przebudzającym”, z uwagi na to, że często wiąże się on z tym, że twój umysł zaczyna się otwierać, zaczynasz zauważać więcej i pojawia się on w pierwszych etapach przebudzenia duchowego. Numer 1111 może być niczym klucz otwierający drzwi twojej podświadomości. Przypomina on, że jesteśmy duchowymi istotami mającymi tymczasowe ziemskie doświadczenie w naszych ciałach, nie fizycznymi istotami, które zaledwie doświadczają przeżyć duchowych.

Kiedy zauważysz anielski numer 1111, zastanów się o czym myślałeś właśnie w momencie jego ukazania się. Jeżeli był to jakiś pomysł lub plan powinieneś zabrać się za jego realizację. Twoje myśli są teraz połączone z prawdą o twojej egzystencji. Myśli będą kierować cię tam, gdzie jest ci przeznaczone być, a jest to sytuacja lub/i miejsce pozytywne.

Jeżeli widujesz anielski numer 1111, a czujesz że jesteś powołany do misji pomocy ludziom, skup się na swoich naturalnych umiejętnościach i talentach, w tej sposób będziesz mógł nieś pomoc. Niech twoja intuicja i wewnętrzna mądrość oraz „Wyższe Ja” prowadzą cię. Bądź inspiracją i nieś swoje światło przekazując wiedzę innym przebudzonym, bądź tym którym dane jest wkrótce się przebudzić. Podnoś ich świadomość jako „Pracownik Światła”. Anioły będą cię na tej ścieżce wspierać i kierować cię w odpowiednim kierunku.

Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Proszę, podzielcie się ze mną waszymi doświadczeniami z anielskimi numerami.

Powiązane:

Anielski numer 1

Anielski numer 10

Anielski numer 11

Anielski numer 111

Namaste.

9 komentarzy

 • Olekwallny@gmail.com

  Nic nie rozumiem… nie wiem conte liczby chcą mi przekazać.. 4 letni związek mi się sypie bo mój obecny partner „nie wie co dalej” nie rozmawia. Milczy. Nie wiem co robić. A zawodowo? Po wielu różnych miejscach, znalazlam stała pracę ale nie jestem z niej zadowolona. Nie wiem co ze sobą zrobić, nie dostrzegam możliwości chyba

  • Dominik

   Nie możesz tutaj niczego wymagać (Chyba że od siebie) Musissz być wdzięczna za to co masz i zaufać wszechświatowi z pozytywnym myśleniem i nastawieniem 🙂

  • Aga

   Hej, wygląda na to ,że jesteś zagubiona. Oworz się na rozwój osobisty ,a wszystko zacznie się zmieniać. Pokochaj siebie, polecam posłuchać Maya Ori na instagramie, You tubę i grupa na Fb ” Jestem kobietą, kocham życie ” powoli, bo jest to proces wszystko zacznie sie zmieniac. Zbadaj swoje przekonania, bardzo często one nam nie służą. Afirmuj, patrz z miłością na ludzi i na siebie przede wszystkim!!!! Pozdrawiam serdecznie ❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *