Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 1 – Czy widzisz powtarzający się numer 1? Numerologia.

Anielski numer 1

Numer 1 rezonuje z nowym początkiem, od tej cyfry wszystko się zaczyna, także manifestacja twoich pragnień. Pojawia się, jeżeli rozpoczynasz jakiś projekt, planujesz zmiany w życiu bądź przychodzą do ciebie nowe wnioski i przemyślenia. Anioły dają ci znak, że jesteś na dobrej drodze i obierasz odpowiedni kierunek, który ma służyć twojemu rozwojowi i znalezieniu wyższego celu. Przyjmij wyzwania z niezłomną wiarą, zaufaj sobie i Wszechświatowi. Wszechświat nigdy nie podsuwa ci pomysłów, których nie byłbyś w stanie urzeczywistnić. Te myśli o zmianach pojawiają się w twojej głowie nie bez przyczyny.

Jedynka symbolizuje odwagę, oryginalność, chęć rozwoju, progres, ambicję, osiągnięcia, szczęście, sławę, intuicję, siłę, motywację i ambicję, niezależność, inspirację. Zachowaj dobre, świetliste myśli i optymistyczne podejście. Anioły chcą byś zrobił krok do przodu wkraczając w pozytywną zmianę, chcą byś osiągnął swoje aspiracje i dosięgnął celu. Dają znak, byś uwierzył w siebie i nie miał żadnych wątpliwości, że zasługujesz na spełnienie twoich pragnień.

Numer ten może być także małym ostrzeżeniem. Anioły przypominają ci, że twoje myśli mają siłę sprawczą. Zarówno te negatywne jak i pozytywne. Dlatego skup się na tym, co dobrego chcesz przyciągnąć do twojego życia. Skup się na pragnieniach płynących z twojego serca. Nie na lękach, ponieważ także one, mogą przybrać formę rzeczywistą. Twórz swoją rzeczywistość myślami oraz czynami. 

Numer jeden energetycznie reprezentuje cząstkę męskiej energii która w nas drzemie (każdy – czy to kobieta czy mężczyzna ma w sobie energie damską (ang. divine feminine) i męską (ang. divine masculine); która w tym przypadku przedstawia chęć bycia liderem i dominacji na polu naszych pragnień i celów.

Zaufaj Aniołom i wsłuchaj się w ich przekazy, a zobaczysz więcej znaków. Pamiętaj, że one zawsze służą ci pomocą, zawsze są obok, choć często o tym zapominamy. Jeżeli napotkasz jakąś przeszkodę i nie wiesz jaki następny krok podjąć, polecam medytację z intencją otrzymania od nich wsparcia i rady.

Powiązane:

Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Namaste.

Jeden komentarz

  • Magdalena

    Właśnie otworzyłam wrota wszechświata. Twoje przekazy trafiają do mnie w punkt. Nie jestem wstanie opisać tych emocji!!! Bardzo chętnie bym się z tobą spotkała.

    Pozdrawiam serdecznie anielska siła
    Magdalena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *