Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 111 – Co chcą ci przekazać Anioły? Nie uciszaj ich głosu. Numerologia anielska.

Anielski numer 111 jest bardzo potężną liczbą, która wiąże się również z prawem przyciągania oraz urzeczywistnianiem marzeń z jego pomocą. Sto jedenaście łączy ze sobą energie, zarówno anielskiego numeru 1, jak i mistrzowskiego numeru 11.

 • Anielski numer 1 rezonuje z wibracjami: wyjątkowości, nowych początków, intuicji, zostania własnym przewodnikiem i przywódcą, osiągnięć i sukcesów, asertywności, motywacji, niezależności, dążenia do wyznaczonych celów i misji, inspiracji, optymizmu.
 • Mistrzowski numer 11 jest znakiem od Aniołów, które pragną abyś połączył się z twoim „Wyższym ja” co ma ci pomóc w poznaniu misji twojej duszy i odnalezieniu życiowego celu.

Numer 111 symbolizuje oświecenie i przebudzenie świadomości oraz niesie ze sobą wysokie energie inspiracji, samoekspresji, wrażliwości, intuicji. Wszelkie anielskie numery nawiązujące do jedynki, często pokazują się osobom w początkowej fazie rozwoju duchowego. Zwykle to 111 lub 1111, zwraca naszą uwagę na nieprzypadkowość tych zjawisk. Kiedy numer 111 już się pojawi, a my zaczniemy go zauważać, rozumieć i dostrzegać ukrytą za nim wiadomość, zwykle przechodzimy do „następnego etapu”. Wtedy zaczynamy widywać inne powtarzające się sekwencje numeryczne, ponieważ Anioły mają więcej przekazów i wiadomości którymi chcą się z nami podzielić.

Jeżeli nieustannie widujesz numer 111 w niewielkich odstępach czasu, w okół siebie, zacznij zauważać i łapać się na tym, o czym myślałeś w momencie pojawienia się tej liczby. Kiedy nadejdzie kolejna seria takich zdarzeń, dokładnie przyjrzyj się swoim myślom. Zważaj na nie i monitoruj je. Myśl tylko o tym, jakich doświadczeń pragniesz w swojej rzeczywistości, o czym marzysz i jaki masz cel do zrealizowania. Nigdy nie zastanawiaj się nad tym co niechciane i negatywne. W momentach pojawiania się 111, myśli mają bardzo dużą siłę sprawczą, dobieraj je więc z ostrożnością. Jeżeli będziesz skupiał się na swoich lękach i obawach, dasz im moc, która będzie mogła sprawić, że i one się urzeczywistnią.

Anielski numer 111 wyraźnie symbolizuje, że „energetyczne wrota” zostały dla ciebie otwarte. Wiele energii będzie mogło do ciebie spłynąć, jeżeli tylko będziesz czuł, że jesteś w stanie nimi dysponować. Energie te, są przydane w szybkim konwertowaniu twoich myśli na rzeczywistość. jeżeli będziesz w stanie z nich korzystać, prawo przyciągania będzie po twojej stronie, a manifestowanie upragnionej rzeczywistości znacznie przyśpieszy.

Numer 111 także zachęca cię abyś stał się inspiracją, przykładem dla innych ludzi oraz abyś niósł im duchowe wsparcie i pomoc. Użyj do tego swoich naturalnych umiejętności. Wiedz, że zawsze możesz polegać na swojej wewnętrznej sile, mądrości oraz intuicji by ta prowadziła cię w tej sprawie. Inspiruj inne osoby doświadczające „pobudki”, pomagaj podnosić ich duchową świadomość. Bądź jednym ze światełek rozświetlających im drogę, które pomaga zaprowadzić zgubionych „do domu”. Zaufaj Aniołom, które są zawsze przy tobie i wspierają twoją duchową pracę.

Pamiętaj, aby uważnie obserwować swoje myśli i pomysły, ponieważ są one odpowiedziami dla twoich modlitw. Wszystko jest jednością, Źródło jest połączone w boskości z tobą i nie musisz szukać wszystkich odpowiedzi „na zewnątrz”, czasami są one zesłane wprost do ciebie.

Twoje optymistyczne podejście i pozytywne myśli oraz afirmacje, pomogą ci urzeczywistnić twoje pragnienia, marzenia i osiągnąć cele które sobie postawiłeś. Będą również pomocne kiedy będziesz skupiał się na twoim duchowym celu życia i misji twojej duszy.

Powiązane:

Namaste. Proszę podzielcie się ze mną waszymi doświadczeniami z powtarzającymi się numerami.

5 komentarzy

 • Ktoś

  Ja mam natomiast zupełnie inne pytanie, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Bardzo często widzę powtarzające się godziny, np 10:10, 15:15 itd. Natomiast to są różne sekwencje, a nie te same powtórzenia, tzn nie powtarza mi się np 10:10 kilka razy, tylko za każdym razem widzę inne połączenie, tj np 12:12, 21:21, 18:18 itd. Takie godziny widzę BARDZO często, czasem bywają takie dni, ze praktycznie wręcz co godzinę.. Piszac ten komentarz, zauwazylam np 05:05.. Co to może oznaczać? Kto i co probuje mi przekazać?

 • Niedoskonały w swej doskonałości

  Nad ranem przed snem jak zwykle miałem natłok myśli, zagubiony poprosiłem o podpowiedź Anioła stróża, w ciągu następnych kilku minut 3 razy pojawila się liczba 111.
  Mam 38 lat, od 5-6 przechodzę przez niekończący się tor przeszkód i momentami mam chęć się poddać.
  Dziś posiadam wiedzę która każe mi w tym wytrwać, była lekcja władzy(19), pracy(13) oraz wolności(14) ta ostatnia o mały włos nie doprowadziła mnie do śmierci, obecnie przechodzę tzw. Lata pustki(jeszcze 5miesiecy).. bez przerwy jestem atakowany, nawet przez tych którym ufałem.. im bardziej się staram być dobry tym więcej konfliktów. Drugi rok nie stać mnie nawet na jedzenie, jednak zawsze pojawia się ktoś obcy kto pomaga mi przetrwać gdy wszyscy dokuczają.. nadal nie wiem co będzie jutro, stąd szukam pocieszenia gdzie tylko mogę..

 • Niedoskonały w swej doskonałości

  Ps. Pisze to dla takich jak ja którzy szukają tam gdzie nikt nie szuka bo przeżywają sytuacje które doprowadzają ich do obłędu. Nie jesteście wariatami i nie dajcie sobie wmówić że oszaleliscie!
  Kochajcie życie i miejcie szczere intencje a lepszy czas nadejdzie!
  Namaste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *