Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 23 – Numerologia anielska numeru 23. Co oznacza numer 23?

Anielski numer 23

Anielski numer 23 jest stworzony z atrybutów i energii cyfry 2 oraz numeru 3. Anielska dwójka użycza od siebie wibracji równowagi i dwoistości (dualizmu), kooperacji, współpracy i dyplomacji, zaufania oraz nadziei, służby oraz służenia wyższym celom, twojemu przeznaczeniu oraz misji duchowej. Numer trzy z kolei, daje energie rozwoju i wzrostu, radości i optymizmu, wyrażania siebie, wsparcia i asystowania, kreatywności, urzeczywistnia pragnień i przyciągania marzeń. Numer 3 także nawiązuje do Wniebowstąpionych Mistrzów. To wszystko sprawia, że kombinacja cyfr 2 i 3 tworząca anielski numer 23 rezonuje z energiami charyzmy, komunikacji, dwoistości oraz towarzyskości. Numer 23 także może być powiązany z wibracjami anielskiego numeru 5 (2+3=5).

Anielski numer 23 niesie wiadomość która ma nakłonić cię, abyś zaczął korzystać z twoich naturalnych talentów, umiejętności oraz kreatywności, aby wprowadzić radość oraz szczęście do życia innych, ale także i twojego. Zawsze bądź szczery komunikując się z ludźmi w twoim otoczeniu, nie ukrywaj niczego, nie owijaj w bawełnę. Twoja szczerość i rada podczas prowadzenia konwersacji, szczególnie na ważne tematy, będzie zawsze doceniana i dobrze przyjęta. Szczerością i dobrą radą oraz innymi dobrymi uczynkami, staraj się pomagać innym w codziennym życiu. To co dajesz Wszechświatowi każdego dnia wraca do ciebie, więc zachowaj pozytywne podejście i optymistyczne spojrzenie na sprawy, a to sprawi, że twoje życie będzie zawsze pełne harmonii i równowagi.

Anielski numer 23 ma być znakiem dla ciebie abyś wiedział, że Anioły oraz Wniebowstąpieni Mistrzowie asystują ci, pomagając ci zachować twoją wiarę i zaufanie w Energie Wszechświata. Pracuj dalej, każdego dnia nad spełnieniem twoich marzeń i używaj prawa przyciągania, aby osiągnąć swoje najwyższe cele oraz spełnić pragnienia i aspiracje. Jeżeli kiedyś poczujesz wątpliwości, poproś swoje Anioły o wsparcie i wskazanie kierunku w którym powinieneś podążać. Nie miej wątpliwości, że o pomoc możesz pytać w każdym momencie. Anioły są zawsze przy tobie, nawet jeżeli czasami o tym zapominasz.

Numer 23 ma być także przypomnieniem, że Anioły, Archaniołowie oraz Wniebowstąpieni Mistrzowie są zawsze dostępni, jeżeli tylko potrzebujesz wsparcia czy pomocy – wystarczy, że zapytasz. Pamiętaj, że nie musisz robić wszystkiego sam/sama.

Namaste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *