Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 2222 – Co oznacza powtarzająca się liczba 2222? Numerologia Anielska.

Anielski numer 2222

Anielski numer 2222 jest bardzo potężną liczbą która nawiązuje do wszystkich energii numeru 2, zwiększonych oraz wzmocnionych czterokrotnie. Numer 2 posiada wibracje miłości oraz wrażliwości, związków i relacji (nie tylko tych romantycznych), równowagi, harmonii oraz balansu, wrażliwości i intuicji, łaski, obowiązków i oddania, przywiązywania uwagi do detali, silnej woli, kooperacji i współpracy, zrozumienia, dyplomacji, rozwagi, zdolności adaptacji, ambicji, decyzyjności, elastyczności, sprawiedliwości, ostrożności, wsparcia, towarzyskości, wrażliwości, medytacji oraz wiary i zaufania w swoją misję duchową i boski cel życia. Liczba 2222 nakłania cię do wprowadzenia równowagi, balansu, harmonii oraz pokoju do wszystkich dziedzin twojego życia, nie ważne w jakich okolicznościach się teraz znajdujesz. Anielski numer 2222 nawiązuje także do Anielskiego Numeru 8 (2+2+2+2=8).

Anielski numer 2222 także przypomina ci, że miłość jest najważniejszym elementem tego wszystkiego. Kochanie siebie jest kluczem do dobrego zdrowia i samopoczucia. Obdarzanie miłością siebie oraz innych sprawia, że łączysz się z energiami dobrobytu pochodzącymi od Wszechświata. Miłość do samego siebie przynosi ci swobodę wyrażania siebie i pozwalana kreatywność oraz spełnienie. Pokochaj siebie i swoje życie.

Numer 222 ma przypominać ci, że nic się nie dzieje przez przypadek i absolutnie wszystko co się stało jest potrzebne. Zachowaj pozytywne podejście do życia i silną więź z twoim Wyższym Ja, to sprawi, że wszystko koniec końców obróci się na dobre i przyniesie pozytywne skutki. Otrzymasz wiele błogosławieństw w odpowiednim, boskim czasie. Z sukcesem wprowadzasz w życie prawo przyciągania i Anioły chcą, żebyś utrzymał ten stan, a wtedy wszystkie twoje pragnienia się urzeczywistnią. Utrzymaj wiarę i trzymaj się silnie swoich osobistych przekonań.

Zachowaj zaufanie. Wszystko co ma miejsce koniec końców, dzieje się dla wyższego dobra wszystkich. Nie oddawaj energii negatywnym myślą jak lęki i zmartwienia, zamiast tego, bądź świadom, że istoty od światła pracują razem z tobą na to, aby obrócić sprawy na korzyść wszystkich zaangażowanych. Używając pozytywnych afirmacji, wizualizacji oraz utrzymując wiarę w swoje możliwości, będziesz w stanie przyciągnąć do twojego życia najlepsze wersje zdarzeń jakie mogą cię spotkać. Utrzymuj więź z Aniołami, Stwórca i Energiami Wszechświata. Słuchaj swojej intuicji oraz wskazówek od Aniołów.

Zobacz także:

Anielski numer 2

Anielski numer 22

Anielski numer 222

Namaste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *