Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 31 – Numerologia i anielskie znaczenie liczby 31.

Anielski numer 31

Anielski numer 31 jest utworzony z wibracji oraz energii numeru 3 oraz cyfry 1. Anielska trójka rezonuje z energiami rozwoju, spontaniczności, wzrostu, odwagi, talentów, wyrażania siebie, umiejętności, asystowania, szerokich horyzontów, otwartego umysłu, przyciągania idealnej rzeczywistości i urzeczywistniania marzeń. Numer 3 również często sugeruje, że towarzyszą ci Niebowstąpieni Mistrzowie. Mogą asystować ci i pomagać, jeżeli tylko o to poprosisz. Mistrzowie pomogą ci skupić się na twojej Boskiej Iskrze oraz pomogą ci dostrzec ją w innych. Będą również pomagać ci w procesie urzeczywistniania twoich pragnień (pomocne w tym będzie również prawo przyciągania). Dzięki nim będziesz w stanie odnaleźć czystość myśli, pokój i miłość tkwiącą w tobie. Anielski numer jeden natomiast przynosi wibracje intuicji, nowych początków, asertywności, instynktu, przewodzenia samemu sobie i świeżego startu. Numer ten także wiąże się z postępem, motywacją i podążaniem do przodu, nie ważne w jakim tempie.

To wszystko sprawia, że anielski numer 31 jest wypełniony energiami optymizmu, kreatywności, komunikacji, rozwoju i entuzjazmu. Numer 31, także może być powiązany z anielskim numerem 4 (3+1=4).

Anielski numer 31 ma być znakiem od twoich Aniołów zapewniającym cię o ich pomocy. One pomogą ci w uzyskaniu optymistycznego i pozytywnego spojrzenia na życie. Dadzą ci siłę, abyś dalej podążał drogą którą wybrałeś, z pewnością siebie i wdziękiem. Bądź gotowy na wzrost twoich duchowych darów i potencjałów. Stanie się to w nowy, ekscytujący sposób.

Anielsku numer 31 także może sugerować, abyś zachował pozytywne podejście do życia oraz optymistyczne podejście we wszystkich dziedzinach twojego życia. Pozytywne afirmacje, wizualizacje, modlitwy oraz medytacje, pomogą ci w przyciągnięciu dobrobytu do twojego życia.  Zachowaj świetliste, jasne myśli oraz kochające serce i umysł, a będą spotykać cię nowe okazje mające na celu przynieść ci dalsze korzyści w przyszłości.

Anielski numer 31 niesie wiadomość od twoich Aniołów i Wniebowstępionych Mistrzów. Twoja przyszłość będzie pełna szczęścia i dostatku. Żyj poświęcając czas twojej pasji i utrzymuj entuzjazm. Używaj naturalnych talentów i umiejętności w pełni, aby przyciągnąć szczęście, radość i przyjemność do twojego życia i do życia innych. Co to wysyłasz do Wszechświata wraca do ciebie i to z podwójną siłą. Skup się na swoim boskim celu życia z pewnością i wiarą w siebie, w pełni wiedząc, że jesteś na odpowiedniej drodze.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *