Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 18 – Numerologia numeru 18. Anielskie przesłanie ukryte w liczbach.

Anielski numer 18

Numer 18 ma być wiadomością która doda ci odwagi, ponieważ oznacza ona, że dostajesz anielskie wsparcie. Anioły chcą nakłonić cię, abyś miał jedynie pozytywne myśli dotyczące spraw materialnych, finansów, bogactwa oraz dobrobytu. Jeżeli utrzymasz te wysokie oczekiwania oraz optymistyczne podejście, Anioły oraz Energie Wszechświata pomogą ci spełnić wszystkie twoje oczekiwania dotyczące twoich wielkich ideałów, osiągnąć sukces we wszystkich dziedzinach którym poświęcasz swój czas oraz uwagę. Twoje Anioły chcą żebyś wiedział, że wszystko czego pragniesz i co nosi w sobie pozytywną energie, będzie urzeczywistniać się w twoim życiu w bardzo szybkim tempie, za pomocą prawa przyciągania.

Anielski numer 18 niesie ze sobą wibracje połączonych energii cyfry 1 oraz numeru 8. Numer 1, w tym przypadku użycza od siebie energie inicjatywy, asertywności, motywacji, intuicji, nowego początku, postępu, instynktu, przewodzenia samemu sobie oraz symbolizuje rozpoczęcie nowych projektów. Anielski numer osiem manifestuje wibracje pewności siebie, osiągnięć, wewnętrznej mądrości, dawania i brania, wnikliwości, służby ludzkości, przyciągania dobrobytu i bogactwa. Numer ten także jest numerem symbolizującym prawo Karmy aka prawo przyczyny i skutku. Energia którą wysyłasz do Wszechświata czy to dobra czy zła, zawsze do ciebie wróci. Numer 18 także może nawiązywać do anielskiego numeru 9 (1+8=9).

Jeżeli brałeś pod uwagę rozpoczęcie praktyki duchowej, bądź kariery/profesji związanej z pracą nad energiami, anielski numer 18 sugeruje, że może to być dobrym pomysłem i jest to idealny moment. Jeśli już działasz w obrębie praktyki duchowej, numer ten nakłania cię, abyś zaczął bardziej rozwijać się w tym kierunku. Słuchaj Aniołów, a one pokierują cię, podpowiedzą którą ścieżkę powinieneś obrać i wskażą ci twój następny krok.

Anielski numer 18 sugeruje, że zbliżasz się do końca pewnego etapu w swoim życiu. Anioły chcą, żebyś zauważył nowe możliwości i okazje które będą się pojawiać w twoim otoczeniu. Twoje Anioły pragną abyś nie stresował się okolicznościami w których się teraz znajdujesz, ponieważ już niedługo w twoim życiu pojawi się coś nowego i o wiele lepszego. Nie bój się straty lub że czegoś będzie ci brakować, jako że koniec jednego „cyklu”  automatycznie oznacza rozpoczęcie się innego. Anioły chcą abyś zachował wiarę i zaufanie w stosunku do nich, ale także i do siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *