Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 369 – Przekaz z wymiarów anielskich. Numerologia 369

Anielski numer 369

 

Anielski numer 369 jest utworzony z połączenia atrybutów cyfry 3 z energiami numeru 6 oraz z wibracjami numeru 9. Anielski numer 3 nawiązuje do optymizmu oraz entuzjazmu, intelektualnych oraz fizycznych zdolności, kreatywności, komunikacji i samoekspresji, społeczności, wzrostu oraz rozwoju i jego zasad. Numer ten także nawiązuje do wibracji Trójcy Świętej oraz Wniebowstąpionych Mistrzów. Natomiast anielska szóstka udziela od siebie energii kompromisu i prostoty, odpowiedzialności oraz niezawodności, ogniska domowego i rodziny, dbania oraz pielęgnacji, empatii i sympatii. Numer 6 także nawiązuje do materialnych aspektów życia i zwykle zwiastuje zyski w tej sferze. Anielska 9 jest numerem symbolizującym wewnętrzną wiedzę oraz siłę, bycia wzorem dla innych, bezinteresowności i filantropi, zakończenia etapu oraz konkluzji, służenia pomocą ludzkości oraz pracy dla światła.

Anielski numer 369 niesie ze sobą wiadomość od twoich Aniołów, abyś kontynuował i wypełniał twoją misję duszy oraz cel życia, będąc w poczuciu bezpieczeństwa oraz pewności, że twoje finansowe i materialne potrzeby będą spełnione. Twoja praca ze światłem będzie wspierać i pomagać ludzkości. Przyczynisz się do pomocy w dużym stopniu i będziesz ważnym czynnikiem zmian na lepsze. Skup się na twoim celu oraz ścieżce przebudzenia. Poświęć się swojej duchowej misji bez odkładania rzeczy na później.

Anielski numer 369 sugeruje, że twoje modlitwy oraz pozytywne afirmacje dotyczące twojej duchowej ścieżki oraz celu duszy, zostały usłyszane i wkrótce otrzymasz odpowiedź od Aniołów oraz istot z wyższych wymiarów. Wysłuchaj swojej intuicji i zacznij działać wedle jej podpowiedzi, ponieważ za jej pomocą zwykle, będziesz otrzymywać potrzebne wskazówki. Odeślij od siebie wszystkie lęki dotyczące finansowych problemów do Aniołów, które pomogą ci przetransformować tą energie na coś dobrego. Podążaj za swoim celem. Energie Wszechświata wspierają cię w pełni, co zapewni ci spełnienie wszystkich materialnych potrzeb, podczas kiedy ty będziesz skupiał się nad swoim rozwojem jako pracownik światła.

Skup się na edukacji, badaniach i pobieraniu nauk, aby jeszcze bardziej przyczynić się do pomocy. Nieustannie rozwijaj się i rośnij w siłę w tym ważnym czasie.

Numer 369 także nawiązuje do anielskiego numeru 9.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *