Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 37 – Przekaz pochodzący z anielskich sfer. Numerologia anielska.

Anielski numer 37

Anielski numer 37 jest utworzony z kombinacji energii numeru 3 oraz cyfry 7. Anielska trójka rezonuje z energiami spontaniczności, wzrostu, kreatywności i inspiracji, radości, otwartego umysłu, samoekspresji oraz wrażliwości, rozwoju oraz zasad wzrostu, umiejętności i talentów. Numer 3 jest także numerem symbolizującym Wniebowstąpionych Mistrzów i sugeruje, że są oni teraz zaangażowani w twoje życie. Wniebowstąpieni Mistrzowie pomagają ci odnaleźć jasność umysłu, miłość oraz spokój wewnątrz ciebie. Pomogą ci także w odnalezieniu Boskiej cząstki w innych, ale i także w skupieniu się na Boskiej iskrze w tobie. Mistrzowie będą asystować ci w przyciągnięciu i urzeczywistnieniu twoich pragnień.

Natomiast anielski numer 7 niesie ze sobą wibracje wiedzy, mistycyzmu, wytrwałości w dążeniu do celu, duchową świadomość, intuicję i wewnętrzną mądrość, Świadomość Zbiorową, duchowy rozwój i przebudzenie, wysokiej umiejętności zrozumienia innych oraz zdolności parapsychicznych.

Te dwie liczby harmonijnie łączą się w anielski numer 37, który kryje za sobą anielski przekaz. Obecnie podążasz właściwą i przeznaczoną ci ścieżką życiową, jesteś zachęcany aby dalej nią iść. Wniebowstąpieni Mistrzowie są zawsze obok ciebie i będą cię prowadzić oraz asystować ci kiedy tylko będziesz tego potrzebował.

Anielski numer 37 jest anielską wiadomością, która mówi o tym, że Anioły oraz Mistrzowie pracują razem z tobą i tuż obok ciebie, na twoją korzyść. Pomagają ci przyciągnąć dobrobyt oraz wspaniałe, nowe okazje do twojego życia. Otrzymujesz nagrodę za wszystkie twoje wcześniejsze starania i świetnie wykonaną robotę.

Anielski numer 37 niesie ze sobą wiadomość przez którą Aniołowie oraz Wniebowstąpieni Mistrzowie chcą przekazać ci ich gratulacje. Są oni bardzo zadowoleni ze ścieżki którą obrałeś i oferują ci pomoc oraz wskazówki. Twoje czyste połączenie z Aniołami, Archaniołami oraz Wniebowstępionymi Mistrzami gwarantuje ci silną więź oraz komunikacje z nimi. Będziesz otrzymywał boskie wskazówki na każdym twoim kroku. Wyjdź z prośbą do Aniołów, jeżeli kiedykolwiek będziesz potrzebował wsparcia i pomocy. Jesteś zachęcany aby pozostać teraz na drodze którą podążasz.

Anielski numer 37 także nawiązuje do numeru 10 oraz numeru 1 (3+7=10 / 1+0=1).

9 komentarzy

 • Karlos

  Ja od paru miesięcy widzę wszędzie różne odmiany 37 nie tylko godziny tylko czasami to numer gdzieś budynku albo numer gdzieś napisany no dosłownie wszędzie odkąd zaczęła się ta cała pandemia zacząłem wierzyć w Boga i zrozumiałem że to już chyba czasy ostateczne bo ludzkość w większości jest już zdegenerowana staram się temu przeciwdziałać jak mogę uświadamiając ludzi być może dlatego to widzę i może to tak jak tutaj jest napisane dostaje znaki z góry, że mam iść tą drogą chociaż cały świat idzie w kierunku przeciwnym masowo szczepiąc się eksperymentalnymi preparatami bo przestaliśmy wierzyć w Boga tylko w naukę i ekspertów

   • Sylwia

    Witam wszystkich , bardzo często widzę różne godziny z 37 minutami. Przysłuchuje się i przypatruje wówczas swojemu ciału i myślą. Otwieram się na przepływ i czuje wsparcie Nieba. Uśmiechajmy się do siebie , wybaczajmy , próbujmy jeśli serce Wola ????✨️❤️????✨️???? Życzę wszystkim miłości, bo wtedy wszystko inne będzie, aż Odnajdziemy źródło w sobie ????????✨️❤️

 • Sandra

  Liczba 37 towarzyszy mi już od 13 lat.. raz intensywnie raz jej nie widzę dluzszy czas. Kiedyś się jej bałam. Zauważyłam że najczęściej pojawia się wtedy gdy coś ma się wydarzyć w moim życiu. Nie wiem ile w tym prawdy ale takie mam odczucia. Chciałabym się kiedyś dowiedzieć co tak na prawdę ona znaczy..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *