Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 37 – Przekaz pochodzący z anielskich sfer. Numerologia anielska.

Anielski numer 37

Anielski numer 37 jest utworzony z kombinacji energii numeru 3 oraz cyfry 7. Anielska trójka rezonuje z energiami spontaniczności, wzrostu, kreatywności i inspiracji, radości, otwartego umysłu, samoekspresji oraz wrażliwości, rozwoju oraz zasad wzrostu, umiejętności i talentów. Numer 3 jest także numerem symbolizującym Wniebowstąpionych Mistrzów i sugeruje, że są oni teraz zaangażowani w twoje życie. Wniebowstąpieni Mistrzowie pomagają ci odnaleźć jasność umysłu, miłość oraz spokój wewnątrz ciebie. Pomogą ci także w odnalezieniu Boskiej cząstki w innych, ale i także w skupieniu się na Boskiej iskrze w tobie. Mistrzowie będą asystować ci w przyciągnięciu i urzeczywistnieniu twoich pragnień.

Natomiast anielski numer 7 niesie ze sobą wibracje wiedzy, mistycyzmu, wytrwałości w dążeniu do celu, duchową świadomość, intuicję i wewnętrzną mądrość, Świadomość Zbiorową, duchowy rozwój i przebudzenie, wysokiej umiejętności zrozumienia innych oraz zdolności parapsychicznych.

Te dwie liczby harmonijnie łączą się w anielski numer 37, który kryje za sobą anielski przekaz. Obecnie podążasz właściwą i przeznaczoną ci ścieżką życiową, jesteś zachęcany aby dalej nią iść. Wniebowstąpieni Mistrzowie są zawsze obok ciebie i będą cię prowadzić oraz asystować ci kiedy tylko będziesz tego potrzebował.

Anielski numer 37 jest anielską wiadomością, która mówi o tym, że Anioły oraz Mistrzowie pracują razem z tobą i tuż obok ciebie, na twoją korzyść. Pomagają ci przyciągnąć dobrobyt oraz wspaniałe, nowe okazje do twojego życia. Otrzymujesz nagrodę za wszystkie twoje wcześniejsze starania i świetnie wykonaną robotę.

Anielski numer 37 niesie ze sobą wiadomość przez którą Aniołowie oraz Wniebowstąpieni Mistrzowie chcą przekazać ci ich gratulacje. Są oni bardzo zadowoleni ze ścieżki którą obrałeś i oferują ci pomoc oraz wskazówki. Twoje czyste połączenie z Aniołami, Archaniołami oraz Wniebowstępionymi Mistrzami gwarantuje ci silną więź oraz komunikacje z nimi. Będziesz otrzymywał boskie wskazówki na każdym twoim kroku. Wyjdź z prośbą do Aniołów, jeżeli kiedykolwiek będziesz potrzebował wsparcia i pomocy. Jesteś zachęcany aby pozostać teraz na drodze którą podążasz.

Anielski numer 37 także nawiązuje do numeru 10 oraz numeru 1 (3+7=10 / 1+0=1).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *