Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 42 – Znaczenie numeru 42 w numerologii.

Anielski numer 42

Anielski numer 42 jest utworzony z kombinacji wibracji i atrybutów cyfry 4 oraz numeru 2. Anielska czwórka niesie energie wewnętrznej mądrości/wiedzy, produktywności i praktycznego myślenia, cierpliwości, bezpieczeństwa i budowania solidnych podstaw dla swojej przyszłości oraz dla innych, oraz rezonuje z energią Archaniołów. Numer 4 nawiązuje również do naszych pasji i tego do napędza i motywuje nas w naszym życiu. Natomiast numer 2 charakteryzuje się wibracjami związków i relacji (nie tylko tych romantycznych), zaufania i wiary, dwoistości i dualizmu, miłości i postrzegania, umiejętności dostosowywania się, medytacji i dyplomacji, służenia pomocą, harmonii, równowagi i balansu, zrozumienia, medytacji i dyplomacji, elastyczności, wsparcia, służenia swojej misji duchowej.

Anielski numer 42 niesie ze sobą przekaz od twoich Aniołów mówiący o tym, żebyś utrzymywał wiarę i zaufanie. Wiedz, że twoje modlitwy zostały usłyszane i wkrótce ujrzysz ich efekty. Twoje Anioły pracują w bardzo bliskiej relacji z tobą i asystują ci w osiągnięciu sukcesu. Wybierz swoje główne intencje i pragnienia na ten moment i upewnij się, że są one wyraźne oraz zwięzłe, następnie zapomnij i odrzuć od siebie jakiekolwiek oczekiwania. Pozwól swoim Aniołom i Opiekunom Duchowym przygotować dla ciebie znaki oraz synchronizacje. Na pewno będą na tyle rzucające się w oczy, abyś je zauważył – podążaj za nimi. (więcej na ten temat w postach o prawie przyciągania).

Anielski numer 42 także nakłania cię do podjęcia twojej wymarzonej profesji lub kariery. Jeżeli intuicyjnie czujesz, że powinnaś podjąć lub rozwinąć karierę/praktykę/profesję opartą na duchowości lub nieść pomoc i służyć z poziomu serca, Anioły będą asystować ci w stworzeniu podstaw, które doprowadzą cię do upragnionych rezultatów i ostatecznego sukcesu. Praca w służbie dla innych sprawi, że wszystko czego pragniesz i potrzebujesz będzie ci zapewnione i pojawi się w twoim życiu.

Anielski numer 42 niesie ze sobą wiadomość o tym, abyś realizował swoje pasje oraz dążył do spełnienia celu życiowego. Kiedy robisz rzeczy które kochasz, oraz wkładasz serce i duszę w to, aby osiągnąć swoje cele, twoje Anioły służą ci pomocą i wskazówkami, na każdym kroku.

Anielski numer 42 wiąże się z numerem 6 (4+2=6).

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *