Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 40 – Numerologia anielska. Przesłanie z anielskich sfer – numer 40.

Anielski numer 40

Anielski numer 40 jest utworzony z wibracji numeru 4 oraz cyfry 0. Anielska czwórka rezonuje z wibracjami osiągnięć i sukcesów, porządku i systemu, budowania solidnych podstaw, zjednoczenia i szczerości, ciężkiej pracy i determinacji. Numer 4 także nawiązuje do naszych pasji oraz tego co nas napędza do działania. Symbolizuje również energie Archaniołów i daję ci znak, że możesz ich prosić o wsparcie i pomoc. Natomiast numer 0 niesie ze sobą wibracje początku, nieskończoności i wieczności, całości i jedności, „płynięcia z prądem” wydarzeń, kontynuowania cykli. Anielski numer 0 oznacza także, że posiadasz potencjały lub możliwość ich otrzymania i jest uważany za symbol początku twojej drogi w kierunku rozwoju duchowego. Numer ten sugeruje, abyś słuchał swojego Wyższego Ja oraz intuicji. W sobie znajdziesz wszystkie odpowiedzi. Numer 0 wzmacnia i powiększa oddziaływanie energii i atrybutów numeru z którym się pojawia – w tym przypadku jest to numer 4.

Anielski numer 40 niesie ze sobą przekaz o tym, że jesteś bezpieczny, chroniony i kochany. Twoje anioły proszą cię, abyś zastanowił się chwilę nad bezwarunkową miłością i wiedział, że wszystko co się dzieje jest dla twojego najwyższego dobra. Ciężko i pilnie pracowałeś nad zbudowaniem solidnych podstaw dla twojej przyszłości. Praca i starania które włożyłeś w kierunku osiągnięcia twoich celów i aspiracji, zwróci ci się czterokrotnie. Wkrótce zobaczysz jej rezultaty i otrzymasz wiele korzyści. Masz w sobie siłę i moc, która sprawia, że jesteś w stanie pokonać wszystkie przeszkody, które staną na twojej drodze.

Anielski numer 40 jest wiadomością od Aniołów mówiącą o tym, abyś kontynuował wspaniałą pracę nad sobą, świetnie ci to idzie. Ta ciężka praca, którą wykonywałeś w tym życiu jak i w poprzednich sprawiła, że znalazłeś się w tym miejscu w którym jesteś dzisiaj. Żyjesz służąc twojej misji duchowej i boskiemu celowi życia z pewnością siebie, entuzjazmem i pasją. Jesteś otoczony i kochany przez Archaniołów, Aniołów oraz Wniebowstąpionych Mistrzów. Wysyłają ci oni pozytywne energie i pomagają na twojej drodze życiowej. Wiedz, że jesteś błogosławiony na każdym kroku.

Numer 40 także ma powiązanie z anielskim numerem 4 (4+0=4).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *