Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 66 – Czy warto bać się numeru 66? Numerologia anielska.

Anielski numer 66

Anielski numer 66 jest utworzony z harmonijnej energii cyfry 6, której wibracja działa ze zwiększoną, zdwojoną siłą. Anielska szóstka reprezentuje sobą atrybuty rodziny i domu, społeczności, prostoty oraz minimalizmu, poświecenia dla innych, odpowiedzialności i obowiązków domowych, humanitaryzmu, wdzięczności oraz łaski.Numer ten również nawiązuje energetycznie do materialnej strefy życia i zaopatrzenia. Numer 66 jest potężną liczbą symbolizującą uzdrowienie, zaufanie oraz wiarę w Boskie Źródło Wszechbytu oraz Miłości.

Anielski numer 66 niesie ze sobą wiadomość od twoich Aniołów mówiącą o tym, abyś zachował swoją wiarę i zaufanie w dobro i pozytywną stronę Wszechświata. Wszystkie twoje codzienne potrzeby będą zawsze spełnione, a to czego potrzebujesz będzie ci zapewnione. Skup się na swojej misji, a jeżeli chodzi o resztę zaufaj i pozwól Wszechświatowi działać. Anioły będą cię prowadzić, asystować ci oraz oferować ci swoje wsparcie podczas kiedy będziesz manifestować spełnienie twoich celów, życzeń oraz pragnień. Postaraj się utrzymać pozytywne myśli kiedy w twoim otoczeniu pojawi się anielski numer 66.

Anielski numer 66 ma dać ci znak, abyś spróbował wprowadzić równowagę i harmonie w twoim życiu duchowym oraz fizycznym. Skupianie się na duchowości oraz życie w świadomości i poczuciu dążenia do celu sprawi, że twoje potrzeby materialne zostaną zaspokojone poprzez szczęśliwe „zbiegi okoliczności, wystarczy, że będziesz podążał za twoją boską misją życiową. Odeślij wszystkie swoje lęki i wątpliwości dotyczące twojej sytuacji finansowej do twoich Aniołów z prośbą o transformacje tych energii, uwolnienie oraz uzdrowienie. Żyj według twoich prawd duchowych, a wszystko inne będzie ci zapewnione. Bądź otwarty na akceptowanie i otrzymywanie wskazówek oraz pomocy która to będzie płynąć od twoich Aniołów, z innych wymiarów duchowych oraz od ludzi w twoim otoczeniu, których spotykasz w życiu codziennym.

Numer 66 także sugeruje, że wszystko będzie się dobrze układać w twoim życiu rodzinnym oraz w domu. Ciesz się związkami oraz relacjami z twoimi bliskimi, bądź pełen wolnej, bezwarunkowej miłości.

Numer 66 także nawiązuje do anielskiego numeru 3.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *