Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 54 – Sekret numerologii anielskiej. Liczba 54.

Anielski numer 54

Numer 54 jest kombinacją wibracji oraz energii cyfry 5 oraz numeru 4. Anielska piątka nawiązuje do atrybutów ciekawości i wyobraźni, motywacji oraz odwagi, różnorodności i umiejętności przystosowywania się do sytuacji, zmian życiowych oraz dokonywania dobrych wyborów, doświadczeń życiowych wyuczonych poprzez wyzwania i doświadczenia. Natomiast anielska 4 rezonuje z determinacją i przekonaniami, stawianiem priorytetów, niezawodnością i rzetelnością, budowaniem solidnych fundamentów dla przyszłości, cierpliwości i konstruowania. Numer ten także niesie ze sobą wibracje naszej pasji oraz tego co napędza nas do działania, rezonuje również z energiami Archaniołów.

Anielski numer 54 sugeruje, że ciężka praca którą włożyłeś w to, aby osiągnąć swoje aspiracje oraz cele, jak i również twoje pozytywne afirmacje i oczekiwania, przyciągną do ciebie możliwości i okazje oraz inne dobre wydarzenia. Kiedy te możliwości do ciebie przyjdą, zmiany życiowe przyniosą ci korzyści na wielu poziomach twojego życia.

Anielski numer 54 niesie ze sobą przekaz o tym, że zmiany których dokonujesz w wielu aspektach twojego życia, przyniosą ci wspaniałe, nowe możliwości i okazje do rozwoju na wielu poziomach. Zaufaj swojej intuicji i pozwól prowadzić się Aniołom w odpowiednim kierunku odnośnie twojej misji duchowej i boskiego celu życia.

Anielski numer 54 niesie wiadomość od twoich Aniołów mówiącą o tym, że myśli, pomysły oraz pragnienia których doświadczasz i na które wpadasz, mają być dla ciebie znakiem, że nadszedł czas abyś postawił sobie w życiu priorytety skupiając się na sobie. Powinieneś dokonać koniecznych zmian, aby zharmonizować się z twoim celem życia i misją duchową.

Anielski numer 54 mówi o tym, że Anioły są obok ciebie, będą cię wspierać na wiele sposobów i prowadzić w kierunku potrzebnych zmian życiowych.

Numer 54 także może nawiązywać energetycznie do anielskiego numeru 9.

Czy widujecie jakieś liczby nazbyt często? W jakich sytuacjach wam się to zdarza? Podzielcie się proszę waszymi doświadczeniami. O których anielskich liczbach powinnam jeszcze napisać? Zapraszam do komentowania, zadawania pytań i dyskusji.

Namaste. Światłość we mnie kłania się ku Światłości w Tobie.

2 komentarze

  • Robson

    Witam! wybrałem liczbę 54 gdyż ostatnio ją miałem we śnie. Ale ciągle w ciągu dnia prześladuje mnie liczba 17 czy to minuty godziny kiedy przypadkowo spojrzę na zegarek czy to w rejestracjach samochodów. Do tego 7 i 77. Poza tym bliżniacze godziny. Sporo tego i nie wiem do końca jak to rozumieć i co brać pod uwagę. Pozdrawiam.

  • Monika

    Mnie „prześladuje” 54. Gdziekolwiek spojrzę czy popatrzę jest 54. To także rok mojego urodzenia. Nie znam się na numerologii ale z zachwytem poczytałam. Prowadzę warsztaty o Aniołach, oczyszczania z niskich energii i ogólnie rozwoju osobistego. Kocham to co robię unosząc się w bezkresnym Teraz. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *