Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 39 – Numerologia anielska. Co oznacza liczba 39?

Anielski numer 39

Anielski numer 39 jest utworzony z wibracji i atrybutów numeru 3 oraz cyfry 9. Anielska trójka charakteryzuje się energiami optymizmu i radości, komunikacji oraz samoekspresji, wzrostu i rozwoju, zjednoczenia i integracji, współczucia oraz życzliwości. Numer 3 jest również połączony z Wniebowstąpionymi Mistrzami oraz świętą Trójcą co sugeruje, że jesteś prowadzony, wspierany i otoczony opieką przez Anioły oraz Mistrzów. Pomogą ci oni odnaleźć w sobie miłość, pokój i jasność oraz w zauważeniu boskiej iskry w innych i docenieniu jej w tobie. Będą także wspierać cię w spełnieniu twoich marzeń i najwyższych ideałów. Natomiast numer 9 reprezentuje Uniwersalne Prawa Duchowe, hojność oraz prawdę, jedność, duchowe przebudzenie, Prawa Karmiczne, oświecenie, wewnętrzną mądrość/wiedzę, bycie prowadzonym przez pozytywny przykład, przez misję twojej duszy oraz boski cel życia. Anielski numer 9 także nakłania nas to służenia ludzkości jako pracownik światła.

Anielski numer 39 jest przekazem od twoich Aniołów mówiącym o tym, abyś odpuścił i zapomniał o wszystkich sytuacjach lub problemach które już ci nie służą. Nie miej żadnych obaw albo poczucia straty, wiedz i zaufaj, że coś lepszego pojawi się w twoim życiu.

Anielski numer 39 niesie ze sobą wiadomość dotyczącą twojej misji duchowej i boskiego celu życia. Jesteś w pełni wspierany przez Niebowstępionych Mistrzów oraz twoje Anioły, podczas realizowania twoich zamiarów dotyczących rozwoju duchowego i podejmowania decyzji względem zawodu/kariery. Jeżeli bierzesz pod uwagę rozwój w kierunku praktyk duchowych bądź chcesz wiązać z nimi swoją profesję lub karierę, teraz jest odpowiedni czas na podjęcie działań w tym kierunku. Używaj twoich naturalnych talentów i umiejętności jako pracownik światła i żyj w sposób który będzie dawał pozytywny przykład dla innych – to podlega pod twoją duchową misję i jest jej ważnym aspektem. Poproś o anielskie wsparcie i wskazówki jeżeli tylko poczujesz taką potrzebę.

Jesteś zachęcany do tego aby nadal żyć będąc prowadzonym przez twoje osobiste prawdy jako istota duchowa i świadoma, i pamiętaj o tym, że twoje myśli tworzą twoją rzeczywistość. Utrzymuj więc optymistyczne podejście do życia.

Anielski numer 39 także nawiązuje do anielskiego numeru 12 (3+9=12) oraz 3 (1+2=3).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *