Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 4 – Energia numeru 4. Co chcą ci przekazać anioły?

Anielski numer 4.

Czy ciągle widzisz numer 4? Wiesz, że to Anioły dają ci znak? Chciałabym przekazać ci co może oznaczać ta liczba i jakie energie ze sobą niesie. Wiedza ta jest bardzo przydatna, nawet w życiu codziennym.

Jeżeli widzisz powtarzający się anielski numer 4, oznacza to że twoje Anioły oferują ci wsparcie, miłość. Chcą dodać ci odwagi i ingerują w twoje poczucie wewnętrznej siły, abyś i ty mógł rozwinąć swoje skrzydła. Powinieneś po prostu nieustannie robić to do czego czujesz powołanie, bez uczucia zwątpienia. Swoje aspiracje spełnisz dzięki pracowitości i wprawie w tym co robisz. Kiedy podejmiesz tzw. zainspirowaną akcję (manifestujesz wymarzoną rzeczywistość nie tylko myślą po przez prawo przyciągania, ale i popierasz to działaniem), w kierunku spełnienia twoich celów i marzeń, Energie Wszechświata będą cię wspierać i pracować na twoją korzyść. Wszechświat pomoże ci zbudować solidne podwaliny sukcesu i będzie wspierać cię na ścieżce rozwoju.

Ten anielski numer daje ci znak, że Anioły są tuż obok i przybędą na każde twoje wezwanie. Jeśli tylko czujesz potrzebę poproś je o pomoc, wskazówkę lub o to by poprowadziły cię w odpowiednim kierunku i pokierowały żebyś  dokonał odpowiedniego wyboru. Jednak pamiętaj aby ufać swoim talentom, umiejętnościom. Nie ważne jakie przeszkody staną na twojej drodze, możesz je pokonać i osiągnąć co tylko chcesz. Nie miej co do tego żadnych wątpliwości – numer 4 silnie rezonuje z wibracją śmiałości, więc bądź pewny siebie.

Poprzez numer 4, Anioły chcą przekazać ci, abyś dobrze się przygotował przed wdrożeniem twoich planów w życie. Użyj jakiegoś sprawdzonego przez siebie systemu i dopasowanego, odpowiedniego harmonogramu. Bądź systematyczny w tym co robisz. Kiedy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, możesz ruszyć z miejsca by osiągnąć swoje cele i spełnić pragnienia. Bądź pełen pasji i determinacji, pracuj nad tym czego pragniesz wytrwale, jednak nie zapomnij o utrzymaniu w tym wszystkim harmonii. Numer 4 reprezentuje również cztery żywioły: Ogień, Woda, Ziemia, Powietrze. Nie możesz być więc jedynie jak Ogień, musisz utrzymać balans i harmonie w życiu codziennym.

Anielski numer cztery reprezentuje także cztery kierunki świata – co dalej, łączy się z naszym rodzimym bóstwem Świętowit, który także jest istotą duchową. W dawnych czasach miał on pomagać zachować nam dobrobyt, urodzaj i opiekować się naszym bogactwem. Numer 4 rezonuje z wibracjami: oddania, cierpliwości, organizacji, dyscypliny, systematyczności, zaufania, przekonania, niezawodności, szczerości, wewnętrznej mądrości, sprawiedliwości, determinacji, ciężkiej pracy. Jest to również numer silnie powiązany z Archaniołami: szczególnie z Melchizedkiem.

Powiązane:

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *