Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 11 – Numerologia anielska. Przekaz kryjący się za Mistrzowską liczbą 11.

Anielski numer 11

Anielska jedenastka ma nakłonić cię do tego, żebyś stał się przykładem dla innych. Możesz nieść niezastąpioną pomoc, asystować i zostać inspiracją dla ludzi, w czasie masowego przebudzenia świadomości. Twoja wewnętrzna siła, mądrość oraz intuicja, będą cię w tym momencie prowadzić. Zazwyczaj numer ten, jest związany z nazwą „Oświecony” (eng. The Illuminator – i11uminator), „Nauczyciel” oraz”Posłaniec” w nawiązaniu do tych którzy są tutaj, na Ziemi, w tym ważnym momencie. Są oni po to tutaj, by dzielić się światłem, prowadzić i nauczać. Misją tych osób (być może również twoją, jeżeli tutaj trafiłeś), jest dzielenie się wiedzą i pomoc w podnoszeniu wibracji i duchowej świadomości ogółu. Jeżeli widzisz liczbę jedenaście, która jest anielskim przesłaniem, spróbuj połączyć się z twoim wyższym Ja (na przykład poprzez medytację), aby poznać swój życiowy cel i misję twojej duszy.

Numer 11 przynosi wiadomość która ma dać ci sygnał, żebyś zwracał większą uwagę na twoje pomysły i myśli oraz zastanowił się nad nimi głębiej. Pod nimi mogą się kryć odpowiedzi na pytania których oczekiwałeś i o które się modliłeś. Twoje optymistyczne podejście i pozytywne afirmacje sprawią, że twoje marzenia się urzeczywistnią. Pomogą ci one w zrealizowaniu twoich celów i pragnień oraz będą asystować ci w spełnieniu twojej duchowej misji oraz odnalezieniu celu życia.

Mistrzowski numer 11 jest zgodny z energiami: oświecenia, inspiracji, wizjonerstwa, mistycyzmu, wyrazu, kreatywności, wrażliwości (możliwość głębszego, większego odczuwania niektórych bodźców, czy też zwiększona umiejętność czytania energii), intuicji, idealizmu, wysokiej wibracji, entuzjazmu, wyrażania siebie, przebudzenia duchowego.

Poprzez wiadomość ukrytą pod numerem 11, twoje Anioły mogą cię nakłaniać do tego, abyś został przewodnikiem dla osób, które dopiero co doświadczają przebudzenia świadomości. Początki przebudzenia duchowego mogą być trudne, jak zapewne wiesz i ty zostałeś wybrany, aby pomagać innym w tych początkowych etapach i rozświetlać ich serca oraz uświadamiać ich i wspierać. Rób to w sposób w jaki tylko ty potrafisz, kieruj się swoją intuicją. Zaufaj, że Anioły będą cię wspierać na tej ścieżce Pomocnika Światła.

Powiązane:

Opowiedzcie mi o swoich doświadczeniach które mogą być związane z anielskimi numerami. Czy któreś z nich powtarzają się w waszym życiu często?

Namaste.

8 komentarzy

 • Edyta

  Dobry wieczór, bardzo ciekawa analiza numerologiczny. Moją liczbą z daty urodzenia jest 11, moja liczba imienia i nazwiska to również 11, dlatego przeczytałam go z ciekawością. Chciałabym jednak zapytać o źródło tych informacji, na czym są oparte? Nie podważam ich absolutnie, ale chciałabym dalej drążyć ten temat, a jestem w nim początkująca. Pozdrawiam serdecznie :):):) Edyta

  • Ceres

   Witam 😇 Informacje przychodzą do mnie poprzez anielskie przekazy, czy to w formie instynktu i zalewających mnie nagle uczuć i słów, czy to podczas medytacji lub snów gdzie spotyka często istoty duchowe. To następstwo rozwoju duchowego, poznawania siebie, sensu istnienia, zmiany i połączenia ze światem duchowym.
   Jeżeli 11 pojawia się zarówno w imieniu jak i w dacie urodzenia, pojawia się numer 1111 – zapraszam do zapoznania się z postem na jej temat. Pozdrawiam i wysyłam dużo miłości.💝

 • Aneta

  11 to bardzo ważna liczba w moim życiu. Mój mąż urodził się 22.01.1973, 1-sza córka 11.01.1996, 2-ga 11.05.2004, 3-cia 05.11.2006. Nasze córki to numerologiczne : 1,4,6 – czyli 11. Cała rodzina 1+ 7+ 1+4+6 = 19 = 1
  Wygrałam odcinek programu ” 1 z 10″ z 11 punktami na koncie 🙂 Po powrocie z programu do hotelu zapłaciłam 11 złotych ( !) za taksówkę. Naprzeciwko hotelu była księgarnia pod numerem 11. Tych „zbiegów ” z 11 jest dużo więcej.
  Co to oznacza ? Aneta

  • Robert Marciniak

   Witaj.
   Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć o takich zabiegach okoliczności, przeczytaj proszę książke „Rozmowy z Wszechświatem”, autorstwa Simran Singh. Pozdrawiam.

 • Emilia

  Ja urodziłam sieb24.03.1991 2+4+3+1+9+9+1=2+9=11
  Bardzo dużo doświadczylam w swoim życiu , z wiekiem zaczęłam doświadczyć odbić lustrzanych często 11:11 ale nie tylko 12:12 lub 13:13 towarzyszą mi ostatnio wiele razy. Wzrasta we mnie duchową ciekawość, intuicyjne pomagam innym.

 • Agape

  Wow, cieszę się, że trafiłem na tą strone. Doświadczam aniołów lub anielskich znaków kilkanaście razy dziennie. Wszystkie liczby, które (wysyłają) się sprawdzają. Mam wrażenie, że mam jakiś cel tu na ziemi, oprócz własnych marzeń oczywiście.

 • Magda

  A mnie zdarzają się znaki non stop. Wszędzie. Liczby ,ale te od 1 do 5, zapachy , dźwięki,piosenki w radiu ♥️♥️♥️, i godziny lustrzane. I a jestem 11 z daty urodzenia. Coś się dzieje. Ciekawe co??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.