Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 9 – Numerologia anielska. Jaki przekaz kryje się pod numerem 9?

Czy zbyt często widzisz numer 9? Wydaję ci się to podejrzane? Zapewne czujesz, że to zbyt częste, aby był to przypadek, nawet jeżeli z natury jesteś sceptykiem.

Numer 9 tak jak i wiele innych, może być wiadomością od Aniołów. Jeżeli widzisz go zbyt często, na pewno łączy się z jakimś anielskim przekazem. Zwykle anielski numer 9 jest znakiem, że misja twojej duszy skupia się na pomaganiu ludzkości poprzez użycie twoich naturalnych talentów i umiejętności. Może to być sugestia, że powinieneś zostać Pracownikiem Światła. Zastanów się w jaki sposób możesz pomóc innym na ich duchowej ścieżce rozwoju, poprawić ich jakość życia. Bądź wsparciem dla osób które otwierają oczy i doświadczają przebudzenia duchowego.

Anielski numer 9 nakłania cię do bycia miłosiernym i empatycznym. Zostań społecznikiem, rozświetlaj innych swoim światłem, bądź dla nich pozytywnym przykładem.

Numer dziewięć niesie ze sobą wibracje wiary, wieczności, duchowej misji, przeznaczenia, wewnętrznej mądrości, empatii, humanitaryzmu, miłości do siebie, przebudzenia i oświecenia duchowego, poświęcenia, altruizmu, komunikacji, współczucia, wolności, miłości do bliźniego, karmy, dyskrecji, nonkonformizmu, rozwiązywania problemów, lojalności, wrażliwości, nauki asertywności, kreatywnych umiejętności, popularności, uniwersalnych praw duchowych, poświęcania się, tolerancji, intuicji, magnetyzmu, perfekcjonizmu i perfekcji, wewnętrznej siły, pracy dla sił światła, odpowiedzialności, wyższej perspektywy, służby dla ludzkości, optymizmu, artystycznego geniuszu, ekscentryczności, wpływów, mistycyzmu, boskiej wiedzy, wybaczenia, bycia wizjonerem, służba, powołania, obowiązku, wielkich ideałów, bycia pozytywnym przykładem, siły charakteru, intuicji, zrozumienia, relacji społecznych, bezinteresowności, romansu, życzliwości, pokory i skromności, dobroczynności, hojności, błyskotliwości, rozbudowanego punktu widzenia.

Anielski numer 9 może być także znakiem który sugeruję aby zakończyć pewien okres. Może to być na przykład sytuacja albo związek bądź relacja które nie służą ci już w pozytywny sposób. Nie tkwij w jednym miejscu tylko przez przyzwyczajenie i odczucie komfortu. Wyjdź z tej strefy, wiedz, że tuż za rogiem, czeka na ciebie coś nowego. Rusz z miejsca, a dane ci będą sytuacje które na pewno wpłyną na twoje życie w dobry sposób. Zmiany które wtedy nadejdą przyniosą ci szczęście i spełnienie. Zapewne też coś, czego często brakowało ci kiedy tkwiłeś w poprzedniej sytuacji. Przygotuj się, bo czeka na ciebie trochę pracy i wiele zmian.

Czy często widzicie jakieś liczby? O których jeszcze powinnam napisać? Podzielcie się waszymi historiami. Chętnie również odpowiem na wasze pytania.

Namaste.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *