Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 61 – Magia zawarta w liczbie 61. Numerologia anielska.

Anielski numer 61

Anielski numer 61 jest utworzony z energii oraz wibracji numeru 6 oraz cyfry 1. Anielska szóstka niesie ze sobą wibracje stabilności oraz odpowiedzialności, wdzięczności i łaskawości, dbania o rodzinę i dom, opieki, wychowania i bezwarunkowej miłości, materialnych aspektów życia, pomocy innym oraz bezinteresowności, odnajdywania rozwiązań. Natomiast anielski numer 1 rezonuje z energiami inspiracji oraz innowacji, progresu i parcia do przodu ku wyznaczonym celom, osiągnięć i sukcesów, rozwoju, nowych początków, asertywności i samokontroli, tworzenia swojej własnej rzeczywistości.

Anielski numer 61 ma nakłonić cię do tego abyś patrzył na swoją sytuacje materialną oraz finansową w pozytywnym świetle, to pozwoli ci przyciągnąć dobrobyt do twojego życia (więcej o tym w postach na temat prawa przyciągania). Zmiany które mają teraz miejsce w twoim życiu przyciągną do ciebie nowe możliwości oraz okazje z których będziesz mógł skorzystać, a pozytywne podejście do sprawy upewni cię, że wszystko pójdzie tak jak powinno.

Anielski numer 61 może sugerować, że jakiś etap w twoim życiu się zakończy, a nowy początek pomoże ci dokonać postępów na obranej przez ciebie ścieżce. Twoje myśli manifestują się bardzo szybko w świecie materialnym, dlatego musisz pilnować, aby wszystkie z nich były optymistyczne i pozytywne. Anielski numer 61 mówi o tym, aby zachować wiarę i zaufanie w to, że twoje potrzeby będą zaspokojone, jeżeli tylko będziesz podążał ścieżką rozwoju duchowego, twojej misji duchowej i boskiego celu życia. Zaufaj swojej intuicji, podejmij działanie i wpieraj je pozytywnym myśleniem, aby osiągnąć wszystko czego tylko chcesz w życiu.

Anielski numer 61 niesie ze sobą wiadomość od Aniołów, mówiącą tym, abyś utrzymał pozytywne myśli i optymistyczne podejście do życia, zaufaj, że twoje materialne potrzeby będą zaspokojone. Powinieneś ufać Aniołom, dzięki nim przyjdą do ciebie nowe możliwości i okazje, które przyniosą ci zysk finansowy.

Anielski numer 61 nawiązuje także do numeru 7.

Opowiedzcie proszę o swoim doświadczeniach z anielskimi liczbami.

Namaste. Światłość we mnie kłania się ku Światłości w Tobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *