Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 14 – Numerologia. Jaki anielski przekaz stoi za numerem 14?

Anielski numer 14

Anielski numer 14 jest mieszanką energetyczną cyfry 1 oraz 4. Numer 1 w tym przypadku daje od siebie wibracje sukcesu, spełnienia, osiągnięć, nowych projektów oraz inicjatywy. Natomiast anielski numer 4 użycza energii praktyczności, systematyczności, porządku, prawdy, aspiracji, systemu, uczciwości i prawości oraz dążenia do celu. Razem łączą się one w piękną formę anielskiego numeru 14 który reprezentuje równowagę i harmonię, ostrożność, wstrzemięźliwość, sprawiedliwość, determinację, niezależność, entuzjazm, samodzielność, zgodę i zjednoczenie. Numer 14 jest także powiązany z anielskim numerem 5 (1+4 = 5).

Anielski przekaz jaki niesie ten numer może być także ostrzeżeniem, abyś uważał czego sobie życzysz.

Numer 14 niesie ze sobą przekaz o sukcesie finansowym, biznesowym, materialnym. Anioły chcą żebyś kierował się twoją mądrością ale także zachowywał szczególną ostrożność, ten sposób postępowania przyniesie ci duże korzyści w życiu. Powinieneś skupić się na projektach które zabierają nieco więcej czasu i są nieco większym wyzwaniem. To w przyszłości przyniesie ci długofalowe korzyści nie tylko w sferze materii.

Poprzez anielski numer 14 Anioły chcą przekazać ci abyś utrzymał skupienie, jeżeli chcesz przyciągnąć twoje marzenia i urzeczywistnić cele. Używaj pozytywnych afirmacji oraz intencji. Nie daj się rozproszyć przez rzeczy nieważne, bądź małe przeszkody pojawiające się na twojej drodze. Numer 14 wyraźnie podkreśla, że Anioły asystują ci kiedy urzeczywistniasz twoje pragnienia za pomocą prawa przyciągania.

Anielski numer 14 nakłania cię do wzrostu, odnowy, progresywnych zmian i dzielenia się twoją wiedzą i mądrością z innymi. Praca i starania jakie włożysz w swoja przyszłość teraz będą przynosić ci korzyści przez długi, długi czas.

Czy widujecie któryś z numerów podejrzanie często? O którym z nich powinnam jeszcze napisać? Podzielcie się proszę waszymi doświadczeniami w komentarzach i zadawajcie pytania.
Namaste, światłość we mnie kłania się ku światłości w tobie.

6 komentarzy

    • Jack

      14 na plecach w drużynie piłkarskiej , czternasty w dzienniku w szkole i to w niejednej , pierwsza gitara kupiona w wieku 14 lat , siostrzyczka mieszkająca pod czternastką , czternaście lat pracy w pierwszej mojej firmie ….Mógłbym tak jeszcze wyliczać długo , ale zastanowił mnie wczorajszy dzień . Podjechałem rano na parking w firmie AUDI , stanąłem firmowym busem , zaciągnąłem hamulec ,spojrzałem w lewo i dostrzegłem nr. stanowiska :13/14 .Trochę mnie ten numer kolejny raz w życiu zaniepokoił , ponieważ w tym dniu zamierzaliśmy demontować trzy członową bardzo ciężka konstrukcję stalową . Czułem niepokój ale wszystko sprawnie przebiegało mimo 36 stopniowego upału . Kiedy dwa pierwsze człony naszej konstrukcji zostały odłączone od ostatniej belki , od wewnątrz na łączeniu widniał napis 14 . Cała operacja trwała cztery godziny , a mówiono nam , że nie zdołamy tego skończyć w jeden dzień . Czyżby ta czternastka miała być ze mną aż do śmierci?

  • Ewa

    Dziś podczas jazdy samochodem zobaczyłam na liczniku kilometrów liczbę: 141414, dlatego zainteresowała mnie jej symbolika. Bardzo często widzę wokół siebie – przeważnie na tablicach rejestracyjnych innych samochodów (dużo podróżuję) powtarzające się cyfry, najczęściej: 5555, albo 8888. Ostatnio zdarzają się też 222 lub 2222.
    Bardzo często jadę z prędkością 111 km/h (chociaż gdy chcę osiągnąć tę prędkość intencjonalnie, to rzadko kiedy się udaje 🙂 ).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *