Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 15 – Numerologia. Anielski przekaz ukryty w liczbie 15.

Anielski numer 15

Poprzez numer 15 anioły ślą do ciebie wiadomość, która sygnalizuje,że twoje pomysły i myśli nakierowują cię na to, abyś dokonał potrzebnych zmian w swoim życiu. Twoje anioły nakłaniają cię, żebyś dokonał dobrych, pozytywnych wyborów życiowych. Anioły będą prowadzić cię i wspierać podczas całego procesu obejmującego te bardzo ważne, nadchodzące zmiany. Nie miej żadnych obaw dotyczących tych, mimo wszystko, poważnych zmian. Bardzo szybko okaże się, że przyniosą one duże korzyści, nie tylko dla ciebie ale także innych. Będziesz powoli wyzbywał się starych, złych nawyków i ograniczeń, jedno po drugim robiąc miejsce na to, by coś nowego wkroczyło do twojego życia.

Anielski numer 15 jest mieszanką wibracji cyfry 1 oraz numer 5. Jedynka symbolizuje nowe początki, osiągnięcia, aktywność, sukces, asertywność, wytrwałość. Natomiast anielska piątka nawiązuję do energii przystosowania motywacji, ważnych zmian, dostosowywania się do sytuacji, ważnych zmian, wszechstronności, idealizmu, dokonywania wyborów życiowych oraz zaradności. Numer ten także nakłania cię do robienia rzeczy w twój własny, osobliwy i specyficzny sposób. Nie zmieniaj swojego postępowania pod wpływem czyjegoś zdania, jeżeli nikomu ono nie szkodzi. Cyfry 1 i 5 układają się razem w wibrację liczby 15, która promieniuje energią miłości, kreatywności, niezależności, nauczania innych oraz nawiązuje do wrażliwości na wyższe, duchowe energie. Numer 15 również może nawiązywać do anielskiego numeru 6 (1+5=6).

Anielski numer 15 niesie również przekaz o tym, by twoje myśli i działania były zawsze skupione na twoich celach i aspiracji. Pomoże to w przyciągnięciu do twojego życia, twoich pragnień nie tylko tych materialnych, ale i też pozwoli to na wykreowanie twoich duchowych, wyższych ideałów. Używaj wizualizacji oraz pozytywnych afirmacji, aby utrzymać jasne spojrzenie na tą sprawę, wyczekując efektów prawa przyciągania.

Ukazując numer 15, Anioły także chcą dać ci znak, żebyś zaczął używać swojej intuicji oraz wytrwałości (którą zapewne się cechujesz jeżeli widzisz ten numer często), podczas dokonywania wyborów, które dotyczą twojej życiowej ścieżki oraz dobrobytu. Numer ten przypomina ci, że tylko ty znasz prawdziwe pragnienia tkwiące w twoim sercu. Posiadasz talent, wewnętrzną wiedzę i mądrość oraz umiejętności które sprawiają, że jesteś w stanie osiągnąć wszystko o czego pragniesz i o co się starasz.
Proszę, podzielcie się ze mną waszymi doświadczeniami z często widzianymi numerami. Namaste.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *