Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 16 – Numerologia Anielska. Znaczenie numeru 16 i jego wibracja.

Anielski numer 16

Anielski numer 16 składa się z kombinacji energetycznej numeru 1 oraz 6. Numer jeden rezonuje z wibracjami asertywności, inspiracji, osiągnięć, przywództwa i zarządzania, postępu i rozwoju, dążenia do celu, nowego początku oraz samodzielności. Numer sześć nawiązuje do ogniska domowego, rodziny i domu pełnego miłości, służby dla innych, odpowiedzialności, bezinteresowności, niezawodności, kształcenia, wychowywania, zapewnianiu bytu sobie i innym. Obywa, dominujące w swoich energiach numery 1 i 6 łączą się tworząc silną wibrację liczby 16 która nosi energie: niezależności, siły woli, inicjatywy, pokonywania przeszkód oraz działania i akcji. Numer 16, może także nawiązywać do anielskiego numeru 7 (1+6=7).

Anielski numer 16 ma być dla ciebie przypomnieniem, że twoje myśli tworzą twoją rzeczywistość. Dlatego Anioły dają ci znak, żebyś oczekiwał pozytywnych rezultatów dotyczących zdarzeń w twoim życiu, twojego stylu życia i materialnego bytu. Zaufaj Wszechświatowi, który zapewni ci wszystkiego czego potrzebujesz, jeżeli tylko będziesz kierował się twoją życiową misją.

Poprzez numer 16, Anioły chcą zapewnić cię, że wystarczy abyś zachował optymistyczne podejście i pozytywne spojrzenie na swoje życia, a one będą wspierać cię i pracować razem z tobą nad spełnieniem wszystkich twoich potrzeb.

Anielski numer 16 niesie w sobie wiadomość która ma na celu zapewnić cię, że Anioły oferują ci pomoc i poradę, której możesz potrzebować w materialnej sferze swojego życia. Wystarczy, że zapytasz Anioły o wskazanie kierunku. Słuchaj swojej intuicji i wewnętrznej mądrości. Poprzez twoje czucie i intuicje Anioły przekażą ci które decyzje powinieneś podjąć i w jakim kierunku podjąć kroki, aby upewnić się że ty i twoi bliscy, będziecie czuć finansowe i materialne bezpieczeństwo. Wszystkie wasze potrzeby w tym aspekcie powinny zostać zaspokojone.

Numer 16 jest utworzony z dwóch cyfr o bardzo silnej, męskiej wibracji. Dlatego, też często ukazuje się osobom, u których mocno przeważa pierwiastek męski – yang.

Czy macie jakieś doświadczenia z powtarzającymi się numerami? Proszę podzielcie się nimi w komentarzach. Znaczenie których numerów powinnam jeszcze opisać? Zapraszam do dyskusji i zadawania pytań.

Namaste. Światłość we mnie kłania się ku światłości w tobie.

komentarzy 12

  • Ceres

   Hmm, bardzo ciekawe połączenie. Jedynka jest wykluczona, co oznacza, że początek masz już za sobą – wydaje się, że posiadasz już wysoki poziom świadomości duchowej. Potem 2, 3, 4 z kolei, otrzymujesz wręcz książkowe znaki. W tej kombinacji brakuje mi jeszcze 6, która zwykle pojawia się obok 3 i 9. Być może nie widujesz tej liczby z powodu jakiegoś podświadomego lęku przed nią. Myślę, że jesteś bardzo empatyczną osobą i lubisz nieść pomoc sama z siebie, nikt nie musi cię o nią prosić. Masz doświadczoną duszę, całkiem możliwe, że o aurze indygo. Anioł Michał i Melchizedek są często obok ciebie, doceniają twoje małe gesty wobec innych. Myślę ze powinnaś się na tym skupić. Nieś wsparcie i pomoc, nie mówię tu o wielkich sprawach (przynajmniej na początek) wystarczy, że wspierasz ludzi uśmiechem i rozmową. Wydaję się, że masz bardzo duży potencjał, powinnaś popracować nad tym by odkryć go całkowicie. Teraz dostaję informacje na przyszłość: możesz polegać na Aniele Arielu (chyba lubisz przebywać w naturze?), możesz wysyłać do niego swoje modlitwy bądź rozmawiać poprzez medytacje, zależnie od preferencji.
   Na koniec zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami na temat anielskich numerów 2, 3, 4, 7 oraz 9 🙂

  • Ceres

   To najczęstszy sposób Aniołów na kontaktowanie się z nami 🙂. Właśnie widząc takie „zbiegi okoliczności” dotyczące godziny, zauważamy najłatwiej, że zdarza się to zbyt często i coś może być na rzeczy. Po czym zwykle szukamy informacji na ten temat. Zapewne wkrótce zacznie pani zauważać te liczby również w innych miejscach. Zapraszam również do zapoznania się z postami na temat liczb 22, 222 i 2222. 💗 Pozdrawiam i wysyłam energie światła.

 • Tomek

  Bardzo często widzę na zegarku 16:16,17:17,22:22. Ogólnie to nie lubię często spoglądać na czas a mimo to spotykają mnie takie niespodzianki w momentach komunikowania się z kimś lub przekazywania jakiejś informacji.

 • Ela

  Wow, ale opisane. Nie mogłam w to uwierzyć, co przeczytałam 🙂 16 to mó dzień urodzin. Codziennie widzę 16:02 , czy to godzina czy rejestracja. Dzis bylam na rozmowie o pracę, gdy wsiadłam do samochodu była 12:12. Później spojrzałam na zegarek o 16:16, a gdy chcialam sobie trochę odpocząć 18:18. Aż 3 podwójne cyfry. Nigdy mi się to jeszcze nie zdażyło.
  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za artykuł

 • Łukasz

  Całe życie od kad pamietam 16 , godzina 16:16. Coś w ilości 16 aż miałem Dziwne obawy …ale nie ….. Natomiast deja vu i te liczby …oraz często gęsto mam deja vu .. niektórzy mowia że przyszłość widuje , śni się mi… Kiedy się przebudziłem… Przestałem się lękać tego i prowadzę się z tymi liczbami przez zycie… Jestem z 1985-08-27 Panna moja data też duzo mi dała do rozmyślenia….i wręcz po ich przestudiowaniu obdarzyłem się wiedzą jaka moc posiadam , lecz przy nich jest i Ciemna strona medalu, muszę uważać popadam w uzależnienia z istotnych przyczyn. Uczę się cały czas aby unikać złego kontrolowania. Dużo widuje znaków które o których czytałem , robię pracuje , ale i co jakiś czas upadam jak anioł stróż że zlanym skrzydłem . Dotykam dna lecz wstaje i lecę znowu walczyć o swoje byt. Mam tak w kółko m dość upadania…pracuje nad tym i się pomału udaję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *