Prawo przyciągania

Prawo przyciągania – cz. VII – Afirmacje (law of attraction)

Krok siódmy

Kolejną z metod wspomagających prawo przyciągania są pozytywne afirmacje. Jeżeli masz problem z utrzymaniem pozytywnej wibracji i dobrego nastroju, rozwiązanie znajdziesz kreowaniu i powtarzaniu afirmacji. Jeśli nie jesteś pewny jak używać afirmacji i jak powinny one brzmieć, to na platformie youtube.com znajdziesz ich mnóstwo. Możesz korzystać już z gotowych afirmacji, bądź na ich podstawie tworzyć swoje własne, jak najbardziej dopasowane do tego w jakim kierunku dążysz. Szczególnie polecam twórczość Ani Aftowicz „afirmację spełnienia marzeń i realizacji celów”. Swoje afirmacje możesz również zapisywać na przykład w notatniku. W ten sposób możesz ją połączyć z poprzednimi metodami, które wymieniłam.

Jedna ze znajomych mi osób miała problem z pokochaniem siebie. Wzięła więc kartkę i zapisała, że kocha swoje ciało, włosy, usta, oczy, to i tamto. Nawet jeżeli na razie nie potrafisz stwierdzić co w sobie kochasz, lub nie kochasz w sobie nic, zrób to. Wymień dosłownie wszystko, obdarz się tą energią miłości. Połóż tą kartkę w widocznym miejscu, żebyś mógł widzieć ją każdego dnia. Na przykład zawieś ją w łazience na/przy lustrze. Czytając te rzeczy każdego ranka podczas codziennej pielęgnacji, będziesz mógł wprowadzić się w lepszy nastrój.

To bardzo ważne, by pokochać siebie będąc na ścieżce rozwoju duchowego. Bez tego prawo przyciągania ma nikłe szanse na to, by być efektywne. Jesteśmy jak magowie z opowieści fantastycznych, którzy stracili swoją magiczną moc. Jak już wspominałam w poprzednim poście; energia miłości jest główną energia kreacji we Wszechświecie. My również jesteśmy częścią tej kreacji. Obdarzając się akceptacją i miłością umacniamy nasze ciało, duszę i wolę.

Jeżeli czujesz się naprawdę źle pamiętaj, że przeszedłeś przez nie jedną burzę i tym razem też przejdziesz przez nią bez szwanku. Mądrzejszy o kolejne doświadczenia. „Walcz” przeciw energiom negatywnym tworząc energie pozytywne. Nic nie uczyni cię bardziej potężnym niż pokochanie samego siebie, jesteś wtedy nie do zatrzymania.

Zapraszam do komentowania, dyskusji i pytań. Nie mogę się doczekać rozmowy z wami.

Więcej na temat prawa przyciągania:

Prawo przyciągania – cz.VIII – muzyka 432 Hz (law of attraction)

Jeden komentarz

  • Zofia

    Witam,też pragnę porozmawiać,moje przebudzenie duchowe jest teraz w kulminacyjnym momencie. Od 04.04.2019 przeszłam długą drogę i teraz widzę sens tego wszystkiego.Znam Anię Aftowicz rozmawiałyśmy na skaypie.Podam mój adres Email zosiajani62@gmail.com
    Jeżeli Twoja chęć rozmowy jest nadal aktualna proszę napisz to opowiem moje doświadczenia z Aniolami i wogole .Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *