Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 17 – Co oznacza liczba 17? Numerologia Anielska i znaczenie numeru 17.

Anielski numer 17

Anielski numer 17 jest kombinacją energii przypisanych do cyfry 1 oraz numeru 7. Jedynka w tym przypadku nawiązuje do motywacji, indywidualności, postępu, asertywności, nowego początku, przewodzenia samemu sobie, sukcesu oraz osiągnięć. Numer siedem natomiast rezonuję z wibracjami mistycyzmu, oświecenia, umiejętności parapsychicznych, przebudzenia duchowego, przyciągania i urzeczywistniania swoich pragnień, nadnaturalnego szczęścia oraz wewnętrznej mądrości. Wibracja numeru 17 może także być powiązana z energią anielskiego numeru 8 (1+7=8).

Numer 17 niesie przekaz który ma na celu nakłonić cię do słuchania twojej intuicji i twojego Wyższego Ja, oraz przedsięwzięcia potrzebnych kroków w celu wypełnienia twojego duchowego i życiowego przeznaczenia. Twoje Anioły pragną, abyś zachował optymistyczne podejście i używał pozytywnych afirmacji w celu urzeczywistnienia twoich największych pragnień oraz aspiracji. Anielski numer 17 jest pomyślnym numerem który symbolizuje coś nowego w nawiązaniu do twojego poczucia szczęścia i dobrobytu. Jeżeli często widzisz ten numer, to bardzo dobry moment na to, aby zacząć korzystać z prawa przyciągania, które zagwarantuje ci spełnienie twoich celów. Pamiętaj także, aby zachować wdzięczność i podziękować Wszechświatowi za to co zostało ci zaoferowane oraz za to co już posiadasz.

Anielski numer 17 ma być znakiem, który ma na celu przekazać ci, że jesteś teraz na właściwej drodze i teraz rozpoczyna się twoja prawdziwa, życiowa podróż. Anioły będą wspierać cię i nakierowywać na ścieżki które pomogą ci wypełnić twoją duchową misję i odnaleźć boski sens istnienia. Będziesz miał dużo powodów do tego, by utrzymać swój optymizm kierując się obranym dla ciebie kierunkiem.

Numer 17 może być także sugestią, że powinieneś zacząć lub rozwijać się zawodowo w kierunku praktyk związanych z duchowością oraz/lub pracy z energiami – z poziomu serca i służby dla innych. Wszechświat oraz Anioły będą upewniać się, że wszystko czego potrzebujesz będzie ci zapewnione, jeżeli podejmiesz decyzję, aby rozwijać się w tym kierunku. Powinieneś zaufać twojej wewnętrznej mądrości, umiejętnościom i możliwością. Użyj swoich talentów by służyć ludzkości i nieś swoje światło tym którzy tego potrzebują.

Namaste.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *