Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 26 – Numerologia anielska. Ukryte znaczenie numeru 26.

Anielski numer 26

Anielski numer 26 jest utworzony z wibracji oraz atrybutów cyfry 2 oraz cyfry 6. Anielska dwójka nawiązuje do dwoistości i dualizmu świata w którym żyjemy, naszej trójwymiarowej rzeczywistości, do służby i służeniu wyższym celom, dyplomacji, kooperacji i współpracy, umiejętności przystosowywania się, dyplomacji, harmonii, balansu oraz równowagi, wiary oraz nadziei, bezinteresowności, Boskiego celu życia i misji twojej duszy. Natomiast numer sześć nawiązuje do wibracji związanych z energią miłości, kształcenia, szczerości i uczciwości, odpowiedzialności i niezawodności, łaski, wdzięczności, nauczania innych, do finansowych oraz materialnych aspektów życia, oraz dotyczy życia rodzinnego i ogniska domowego. Obie te cyfry łączą swoje energie kreując wibracje anielskiego numeru 26. Numer 26 także nawiązuje do anielskiego numeru (2+6=8), czyli symbolu nieskończoności.

Numer 26 ma być wiadomością od twoich Aniołów mówiącą o tym, że twoje wszystkie ziemskie oraz materialne i finansowe potrzeby zawsze będą spełnione, jeżeli tylko zachować wiarę i zaufanie w Energie Wszechświata, które zapewnią ci wszystko czego tylko będziesz potrzebował. Kieruj się twoim Boskim, wewnętrznym światłem i intuicją, i pozwól im obrać twoją ścieżkę. Słuchając swojej wewnętrznej mądrości, będziesz w stanie podjąć wiele pozytywnych działań w twoim życiu, z niesamowitym, gwarantowanym skutkiem.

Anielski numer 26 ma nakłonić cię do stosowania dyplomacji oraz kooperacji w kontaktach zarówno zawodowych jak i w sferze osobistej. Bądź dobrym przykładnym człowiekiem od którego inni mogą się czegoś nauczyć lub zainspirować się twoimi czynami. Numer ten ma zachęcić cię do spełniania twojej boskiej misji życiowej, która przyniesie ci korzyści i wynagrodzi cię zarówno w sferze duchowej jak i emocjonalnej. Zostaniesz obdarowany wielką miłością, zaufaniem, grupom osób którzy będą twoimi wiernymi kompanami. Będziesz także w stanie przyciągnąć i urzeczywistnić nagrody materialne i finansowe. Anielski numer 26 także nawiązuje do zyskania sławy i poprzez to materialnych nagród oraz dobrobytu.

 Czy widujecie jeszcze jakieś numery bardzo często? O których z nich chcielibyście się dowiedzieć? Podzielcie się swoimi doświadczeniami w komentarzach. Zapraszam do dyskusji i zadawania pytań.

Namaste. Boskość we mnie kłania się ku boskości w Tobie.

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *