Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 45 – Co kryje się pod tajemniczą liczbą 45? Anielska numerologia numeru 45.

Anielski numer 45

Anielski numer 45 jest utworzony z kombinacji atrybutów oraz energii numeru 5 oraz cyfry 4. Anielska czwórka oferuje ci wibracje instynktownej wiedzy oraz wewnętrznej mądrości, stabilności oraz umiejętności, osiągnięć i sukcesów, budowania solidnych fundamentów zarówno dla siebie jak i dla innych, ciężkiej pracy oraz odpowiedzialności, naszych pasji oraz tego co napędza i motywuje nas do działania, a także Energii Archaniołów. Natomiast anielski numer 5 użycza od siebie wpływy odwagi, przygody i różnorodności, magnetyzmu, umiejętności dostosowywania się, wyobraźni, nauk wyciągniętych z życiowych lekcji, osobistej wolności, zaradności, umiejętności dostosowania się do kluczowych zmian w życiu.

Anielski numer 45 niesie wiadomość od twoich Aniołów o tym, abyś dołożyć starań i zadbał o te rzeczy w twoim życiu, które podkreślają i akceptują to kim naprawdę jesteś – twój styl życia i nawet wybory których dokonujesz z dnia na dzień. Bądź gotowy na nadchodzące, potrzebne zmiany, które przyniosą do ciebie wspaniałe możliwości, które poprowadzą cię na odpowiednią ścieżkę. Zaufaj, że te zmiany wprowadzą tylko to co dobre do wszystkich aspektów twoje życia.

Anielski numer 45 sugeruje, że twoje Anioły proszą cię, abyś przygotował się do wdrożenia koniecznych, pozytywnych zmian w twoim życiu. Zaufaj, że Anioły są tuż obok ciebie i pracują razem z tobą na twoją korzyść. Pomogą ci na drodze dostosowywania się do zmian, które powoli będą wdrażane do twojego życia. Słuchaj swojej intuicji oraz anielskich wskazówek i podejmuj odpowiednie kroki.

Anielski numer 45 także nawiązuje do numeru 9 (4+5=9).

Czy widujecie jakieś numery zbyt często? O których z nich powinnam jeszcze napisać? Opowiedzcie mi o swoich doświadczeniach.

Namaste. Światłość we mnie kłania się ku Światłości w Tobie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *