Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 27 – Jakie jest znaczenie numeru 27? Numerologia anielska.

Anielski numer 27

Anielski numer 27 niesie wibracje oraz atrybuty cyfry 2 oraz numeru 7. Anielska dwójka rezonuje z energiami medytacji, kooperacji, dualizmu oraz dwoistości wymiaru w jakim się zwykle znajdujemy (3D), intuicji, odnalezienia balansu oraz równowagi, wrażliwości, bezinteresowności i służby dla innych oraz dążenia do spełnienia swojego wyższego celu życia i misji życiowej. Natomiast numer 7 nawiązuje do zrozumienia, empatii, introspekcji, mistycyzmu, duchowej świadomości, zdolności parapsychicznych oraz empatycznych, przebudzenia i oświecenia duchowego, wytrwałości w dążeniu do celu. Energie obu tych cyfr łączą się w bardzo harmonijny sposób w postaci liczby 27, która jest anielskim numerem o wibracji: harmonii, duchowej intuicji, humanitaryzmu i bezwarunkowej miłości.

Anielski numer 27 niesie ze sobą wiadomość która ma na celu przekazać ci, abyś zaczął wierzyć w siebie oraz swoje możliwości. Szczególnie skup się na swojej wrodzonej intuicji, (która także może być jedną z form przekazu której anioły mogą używać, aby podpowiedzieć ci w momentach kiedy miewasz problem z dokonaniem wyboru). Jednak niech nie wydaje ci się że zdajesz się tylko na anielski osąd, wiedz, że twoja intuicja to głównie twoja zasługa i twój wewnętrzny głos mądrości, który posiadasz naturalnie. Nie wszystko co jest znane twojej duszy, płynie z góry. Ma ona za sobą wiele własnych doświadczeń z życia tego jak i wielu poprzednich.

W tym czasie często możesz dostawać przekazy i wiadomości dotyczące twojego wyższego celu życia. Twoje Anioły chcą abyś podążał za tymi instrukcjami i poradami które są ci oferowane. Zaufaj, że Anioły wspierają cię na twojej duchowej ścieżce.

Anielski numer 27 także może mówić o tym, abyś zachował zaufanie i wiarę w siebie. Twoje Anioły proszą, abyś zrobił krok do przodu w życiu, zachowując przy tym pewność siebie i grację. Powinieneś utrzymać pozytywne podejście do życia i spojrzeć na jego dobre strony. Zaufaj, że to zapewni ci urzeczywistnienie tylko pozytywnych zdarzeń i przyniesie wiele błogosławieństw do twojego życia (więcej o tym w postach na temat prawa przyciągania). Numer 27 może być także powiązany z anielskim numerem 9 (2+7=9).

Numer 27 może być także znakiem od Aniołów który zwiastuje, że niedługo przyjdą do ciebie wieści o pozytywnej naturze lub jakieś nowe, pomocne informacje. Słuchaj swojej intuicji i podążaj za jej poradnictwem dla wyższego dobra.

Namaste.

3 komentarze

 • Summer

  Wzruszyłam się czytając to. Dziękuje ?? Wszędzie widzę 27 od roku… jednak dziś do mnie wyjątkowo trafił ten przekaz.
  Namaste ✨

  • Libellule1988

   Często widzę numery 27, 47,17 ogólnie wszystkie z siodemką na końcu i właśnie o 00:27 stwierdziłam że sprawdzę symbolikę liczby 27. Również się wzruszyłam czytając o utrzymaniu pewności siebie i gracji. Poczułam że to właśnie znak od aniołów bo już od dłuższego czasu wiem, że są przy mnie i mnie bardzo wspierają na każdej płaszczyźnie życia. Przewodnicy i przodcy również mi towarzyszą i pomagają. Bardzo mi się podoba ten artykuł. Pozdrawiam serdecznie ☺️

 • Anna

  Dziś widziałam w przeciągu 30 minut 4 razy liczbę 27 dodatkowo urodziłam się 27 lipca i chciałam to sprawdzić uważam że to było bardzo pomocne dziękuję ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *