Prawo przyciągania

Prawo przyciągania – cz.VIII – muzyka 432 Hz (law of attraction)

Krok ósmy

Dzisiaj, póki co podzielę się z wami ostatnią ze wskazówek dotyczących prawidłowego wykorzystywania prawa przyciągania. Oczywiście, z czasem, nabierając nowych doświadczeń, będę aktualizowała dla was nowo zdobyte informacje.

Polecam wspierać sesje medytacyjne (które prowadzimy z zamiarem wykorzystania prawa przyciągania) słuchając muzyki o częstotliwości 432 Hz. Może pamiętacie, że wcześniej wspominałam o częstotliwości 963 Hz która najlepiej sprawdza przy manifestowaniu naszej upragnionej rzeczywistości. Jednak, jeżeli dopiero się przebudzamy, poznajemy świat duchowości, a nasz umysł nie jest jeszcze przeprogramowany, najlepiej otworzyć się na pozytywne zdarzenia i energie zaczynając od muzyki 432 Hz. Ten rodzaj muzyki wprowadza nas w bardzo spokojny stan zen. Jeżeli będziesz słuchać tej muzyki podczas medytacji, bądź wizualizacji umocnisz swoje pragnienia i nie ma możliwości żeby twoje plany się nie zrealizowały. To będzie naprawdę bardzo, bardzo potężnie wsparta manifestacja.

Jedynie czas wchodzi w grę. Pamiętaj, że jeżeli jeszcze nie dostałeś czegoś czego pragniesz, a praktykowałeś prawo przyciągania, przyjdzie to do ciebie w innym, najodpowiedniejszym dla ciebie czasie. Ufaj Wszechświatowi, a efekt końcowy będzie jeszcze lepszy niż zamierzałeś.

Znowu odwołam się do platformy youtube.com i polecę wam moje ulubione utwory o częstotliwości 432 Hz. Jeżeli klikniecie w odnośnik przeniesie on was do wymienionych przeze mnie filmików.

oraz jeżeli przejdziecie już na następny etap, oto moja ulubiona muzyka o częstotliwości 963 Hz

Muzyki takiej jak ta, szczególnie 432 Hz jest naprawdę wiele. Jeżeli dobrze poszukacie, znajdziecie coś co wam odpowiada i idealnie dopełnia waszą medytację czy sesję wizualizacji. Już od pierwszych dźwięków, ufając swojemu instynktowi, możecie stwierdzić który z utworów będzie perfekcyjnie z wami współgrał. Powinniście się przy nim czuć jakby to było jakieś magiczne doświadczenie, nie z tego świata. Jeżeli czujecie się niekomfortowo, nerwowo, źle  – ta muzyka pomoże i was uspokoi. Nie musicie więc używać jej jedynie w przypadku korzystania z prawa przyciągania.

Zapraszam do komentowania, dyskusji i zadawania pytań. Namaste.

Więcej na temat prawa przyciągania:

Prawo przyciągania – cz. I – Lista wdzięczności (law of attraction)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *