Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 28 – Anielskie przesłanie ukryte w liczbie 28. Numerologia.

Anielski numer 28

Numer 28 jest utworzony z wibracji i energii numeru 2 oraz numeru 8. Anielska dwójka rezonuje z atrybutami balansu, równowagi oraz harmonii, dyplomacji oraz kooperacji i współpracy, wrażliwości, wnikliwości, umiejętności dostosowywania się, służby dla innych. Numer 2 także nawiązuje do twojego wyższego celu życia oraz misji twojej duszy. Natomiast anielski numer 8 niesie ze sobą energie związane z dobrobytem i obfitością, rozwiązywaniem problemów, przyciąganiem bogactw, stabilnością, uczciwością, integralnością, osiągnięciami i sukcesami, wewnętrzną mądrością i wiedzą. Numer ten także rezonuje z Karmą i Uniwersalnymi Prawami Wszechświata. To wszystko sprawia, że anielski numer 28 jest numerem o energii dwoistości, przywiązania, związków (nie tylko romantycznych), wrażliwości; i jednocześnie niesie on wibracje finansów, bogactwa, autorytetu, przywództwa. Numer ten jest bardzo harmonijny i jest też powiązany z anielskim numerem 1 (2+8=10/1).

Anielski numer 28 niesie wiadomość od twoich Aniołów, chcą one abyś zaczął wierzyć w siebie, zyskał pewność siebie oraz utrzymywał pozytywne myślenie, a to sprawi że w twoim życiu pojawi się dobrobyt. Anioły nakłaniają cię, abyś wykorzystał energie płynące do ciebie teraz w pełni. Zachowaj wdzięczność za zesłane ci błogosławieństwa i pamiętaj, że im więcej posiadasz tym więcej masz do dzielenia się z innymi. Im więcej dajesz tym więcej otrzymujesz.

Numer 18 ma także na celu przekazać ci, że w twoim życiu może zajść duża zmiana. Jedne drzwi się zamkną lecz Anioły chcą abyś wiedział, że inne się otworzą. Na pewno zmiana ta będzie zgodna z tym co czujesz i twoja intuicja poprowadzi cię w jej kierunku. Zobaczysz, że wszystko co się stanie wpłynie na twoją korzyść. Nie musisz się o nic martwić, podczas tych wydarzeń wszystkie twoje materialne potrzeby będą zapewnione.

Anielski numer 28 niesie wiadomość o tym, że twoje pozytywne afirmacje i optymistyczne spojrzenie na życie sprowadzi na twoje życie wiele wspaniałych błogosławieństw. Podejmujesz działania w kierunku osiągnięcia twoich celów i aspiracji już przez jakiś czas, używając przy tym swojej uczciwości i mądrości najbardziej jak możesz. Anioły chcą byś to kontynuował.

Numer 28 także może być znakiem, abyś zastanowił się nad podjęciem ścieżki zawodowej związanej z praktyką duchową, bądź pomocą z poziomu serca. Jeżeli czujesz, że to coś dla ciebie i masz potencjał, otrzymasz anielskie wsparcie w tej sprawie.

Namaste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *